Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Dokładnie! Skóry Individual i zero zdjęć , a ten jakieś chińskie nakładki na pedały pokazuje!! ;) Zacny egzemplarz :cool2: :cool2:
  2. rower to akurat bym wolał np. niebieski albo M Bike,który jest grafitowy,ale trudno... sprzedam i kupię inny ;) Tymczasem wleciał nowy gadżet. Kupiłem na ebaykleinanzeigen PedalBox,czyli coś takiego jak Sprintbooster. Na programie sportowym kapcie spadają z nóg ;) ,ale lepiej nie patrzyć na ekonomizer :D Poza tym jest jeszcze Normalny program i jakby tryb miejski.Każdy z programów można modyfikować - wzmacniać albo osłabiać. Ten gadżet nie dodaje mocy,ale auto momentalnie reaguje na wciśnięcie gazu,więc np.przy włączaniu się do ruchu można to zrobić sprawniej. Nie ma zamulania. Za pełną cenę bym nie kupił,ale okazyjnie,używkę polecam. Ostatnio chyba na aledrogo widziałem taki model za 400zł. Muszę pomyśleć gdzie to umiejscowić. Wydaje mi się,że Sprintbooster jest bardziej kompaktowy. No i jeszcze kupiłem takie coś żeby wygodniej korzystać z żabki
  3. Trochę jak w Hondzie ;) ale ciekawy kontrast!
  4. Temat dodatkowego wygłuszenia wersji 177 częściami z wersji 184 był już na forum. Niestety nie podejdą. :(
  5. kolejne zmiany na plus. u siebie mam to na szczęście seryjnie. a gdzie podpinałeś zasilanie gniazdek w tunelu? co do pedałów to te co miałeś kiedyś (edelstahl) o wiele bardziej mi się podobają,no ale jak trafisz jeszcze podstopnicę performance to będzie ładny komplet :cool2:
  6. Nie wiedziałem tego Potwora we Wrocławiu. Chyba za szybko jeździsz żeby Cię zauważyć ;)
  7. mody zewnętrzne skończone to przydałaby się teraz jakaś sesja nie-taboretem :cool2:
  8. Gratki nowego auta! Z takim motorem to będzie radość z jazdy :cool2:
  9. piękna sprawa to NBT. od dzisiaj też zacznę słuchać radia M. - może mnie Bozia wspomoże i kiedyś też takim cudem będę zapierniczać ;)
  10. Ech, fajnie mieć takie rzeczy w serii :lol: No, ale dla Ciebie samemu ogarnąć to pikuś :cool2:
  11. Zerknąłem na ten przepływomierz u siebie dzisiaj. Przy przebiegu 311000 myślałem, że może będzie konieczna adaptacja, ale obie wartości na 0. Fajna rzecz z tymi nowymi funkcjami np. odnośnie resetu ustawień skrzyni :cool2:
  12. wpisałem w google kent rubber guard i pierwszy lepszy wynik: http://ak-polska.pl/p/47/763/rubber-guard-guma-w-aerozolu-577-ml-kent-konserwacja-i-ochrona.html :D chyba,że chodzi o inny produkt.. czyli po puszce na nadkole wziąłeś? a z tymi rogami lamp w klapie to świr jesteś ;)
  13. Spora porcja pracy :cool2: Z tym warsztatem od zacisków to żenada... Co za gamonie... Lusterka super! Jednak wolałbym mieć oklejone jak ori. U Ciebie od kierowcy carbon powinien układać się na zewnątrz, a nie w stronę auta. No ale może tak właśnie chciałeś? ;) Mogę info na pw ile za oklejanie lusterek dałeś? Co do wygłuszenia osłony silnika to jak dasz za dużo warstw to będzie ci ona odskakiwać z mocowań pod wpływem wibracji podczas pracy silnika. Ale pewnie dałeś tak żeby było dobrze :cool2:
  14. Jak będziesz go "gonił" to ci szybciej przybędzie sadzy i szybciej będzie się załączać regeneracja. Wystarczy normalna eksploatacja :cool2:
  15. no tak się zlewa z autem,że myślałem,że nie założyłeś :norty:
  16. Kot! Jeszcze lotka na klapę :cool2:
  17. Bartek,a może za dużo jeździłeś ostatnio 7er? ;) ja tam u siebie słyszę tylko ryk moich 4 cylindrów i wszystko pozostałe :D
  18. Dlatego nie ma sensu sprzedawać. Chyba, że się człowiek naprawdę chce pozbyć auta.
  19. dzięki za opinie :cool2: teoretycznie auto miało być dzisiaj sprzedane,ale najbardziej konkretny klient wystraszył się chyba przebiegu. jego strata. w takim razie pojechaliśmy się przejechać ;) przed wyjazdem parownik klimatyzacji został odświeżony pianką Toyoty
  20. Jest kot :cool2: :cool2: :cool2: Jak chcesz vibra na kierze to zakładaj niewyważone koła, albo krzywe tarcze ;)
  21. Szkoda, że nie wyszło z kierowcą performance :/ Brawo, że wyrzuciłeś tamtą starą beznadziejną niczym ta najbrzydsza w e90 ;) Teraz ten środek wymiata :cool2:
  22. wolę jakieś ciekawsze kolory ;) ale jest bez porównania lepiej,jak z fabryki :cool2:
  23. do klapy na pewno warto zajrzeć,chyba,że masz rok produkcji po 2010 to coś chyba zmienili,bo u znajomego te boczne plastiki nie dotykają klapy,więc odpływ wody jest. zaciski to od dawna mam pomalowane ;) wleciały naklejki i tarcze odświeżyłem ;)
  24. Nikt się nie docenił,więc jedziemy dalej :D Icek zdemontowany i wymyty: Inspekcja uszczelek,wymycie pokrywy i złożenie wszystkiego do kupy: Pojawił się błąd dodatkowej pompy wody - pompa na stół i takie coś: Nie było sensu kleić.Na szczęście miałem drugą na podmianę (przy okazji wymieniłem w niej szczotki,więc spokój w temacie). Trochę czasu i pogody było,więc postanowiłem trochę odświeżyć tarcze i zrobić z moich hamulcy "///M" hamulce :D Na koniec ogarnąłem drażliwy temat w E91 mianowicie miejsca na klapie po boku,gdzie pod plastikiem lubi gromadzić się woda i może doprowadzić do korozji.Po zdjęciu plastiku tragedii nie było.Wrażliwe miejsca zabezpieczone brunoxem (po uprzednim wyszczyszeniu).Na to kilka zaprawek pod kolor. Patent z wycięciem osłony zgapiony od Cypiska ;) :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.