Treść opublikowana przez kulfon3
-
BMW e90 // 330d // M-Pakiet
współczuję przejść z Policją,ale to nie Policja uchwala prawo tylko parlament,czyli osły. Policja jedynie egzekwuje głupie w większości przepisy. mnie np wkwia nakaz posiadania z przodu rejestracji.wolałbym tak jak w niektórych Stanach,czyli bez obowiązku. może kiedyś się doczekamy normalnego państwa...
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
pedał gazu w wersji EDELSTAHL seria 1/3 - 99ZŁ: https://www.olx.pl/oferta/modul-pedalu-gazu-bmw-e81-82-87n-88-90n-91n-92n-93n-CID5-IDvkF0H.html
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Pięknie wygląda! Felgi 19?
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
I o to chodziło w moim poście, chyba, że ktoś nie wyczuł ironii... :mrgreen:
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Bierz od Mameda. Tylko uważaj czy nie kradziona :D https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-m2-8178658183?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
-
Mój samochód marzeń- M3
dobrze siadły te czarne felgi. może lotkę na czarno dla kontrastu? albo najlepiej carbonową ;)
-
335 cypisek
Hahaha, to auto nie przestaje zadziwiać. Jak jakieś zamczysko gdzie co chwilę można odkryć jakąś tajemnicę :duh: :cool2:
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Mareczku, z przodu masz splitery z carbonu,nakładki na lusterka i jakoś to nie ginie,więc z tyłu byłoby tak samo.na pewno nie zginie,a doda jeszcze dynamiki karoserii,ale wiadomo, Twoje autko :cool2: dodam jeszcze,że ten środek naprawdę robi wrażenie. sceptycznie podchodziłem do czarnego wnętrza,bo w mojej byłej e91 mnie nudziło po prostu,ale tutaj te skórzane obszycia,fotele,zegary, to wszystko robi robotę.no i te listwy to rzeczywiście wisienka na torcie. Rivasi coś takiego kiedyś chyba miał z kolorowymi przeszyciami.
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
w sobotę była okazja odwiedzić na trasie Marka i zobaczyć jego fantastyczne M3. więcej zdjęć w jego temacie:
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
w sobotę była okazja odwiedzić na trasie Marka i zobaczyć jego fantastyczne M3: piękny lakier,który na żywo wpada w granat.auto wymuskane i czyściutkie jak z salonu. czarna pantera :cool2: ps. mam nadzieję,że Cię przekonałem do lotki na tył ;)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Świetne koło, wzór M666, więc lepiej jakiegoś wikarego zorganizuj żeby egzorcyzmy odprawił :) Ta felga jest mega w wersji pomarańczowo - srebrnej, ale i w tej konfiguracji będzie super pasować do Twojej ///M albo można pomalować :cool2:
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
programem carly to chwila moment.jak ci się chce podjechać do wrocławia to mogę raz dwa ogarnąć.
-
E91 320dA LCI - Randall *soft skrzyni Alpina* str 8
Widzę,że masz PRO8L3M? :D z rudymi skórami może być ciężko,bo to chodliwy towar,ale może się uda.powodzenia w szukaniu :cool2:
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
zauważalnie szybciej spina konwerter i nie ma uczucia tej gumy w majtkach. jak dla mnie to w trybie D w ogóle agresywnie nie zmienia.kręci wyżej zanim zmieni niż seria. nie sprawdzałem stage 3,ale mam to wykupione,więc może kiedyś sprawdzę ;) tylko właśnie na stage 3 obawiam się tych agresywnych zmian.
-
[E90] 335d LCI
nie obsesja ;) miałem w e91 takie kierunki i wyleciały. moim zdaniem najlepsze są seryjne. co do koloru to bywam kontrowersyjny ;)
-
[E90] 335d LCI
piękne zaciski . na żywo pewnie lepiej wyglądają :cool2: jedyne co mi tu nie pasuje to te kierunki a la F10.
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Na pewno nie jest to żaden plan do realizacji na najbliższe miesiące,ale zimą jak wpadną zimówki to kto wie... Z tym,że do takiego koloru auta nie wiem czy grafit nie będzie się za bardzo zlewał z budą. Na czarno na bank nie będą malowane,bo nie lubię czarnych kół to raz,a dwa,że komplet na zimę mam czarny :lol: i wystarczy. Poza tym czarny optycznie zmniejsza felgę. hahaha, jednak dziur się bardziej boję ;)
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
W sobotę wyskoczyłem po świetne piwo do browaru Miedzianka. Ale fajne mam kierunkowskazy :8)
-
E91 330xd N57 Jaki EGR wybrać?
Polecam usunąć egr z mapy silnika.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Fajnie, że lampy zabezpieczone folią, ale jeżeli chodzi o przyciemnienie to jestem na nie :)
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
tak,wiem, przydałoby się,ale się nie pójdzie dopóki nie zmienię miejsca zamieszkania. co do kierunków to wcale na żywo nie postarzają auta,bo komponują się z innymi elementami w tym kolorze. co innego jakbym nie miał nic w tej barwie i z czapy wrzucił takie. Duffy te kierunki Tobie się nie podobają tak jak mi Twoje czarne znaczki BMW zamiast ori,ale jakoś musimy z tym żyć ;) nie ma się co zastanawiać nad IC. to podstawa przed strojeniem. a co do EGR to będę monitorował jak to się sprawdzi. w moim przypadku nie ma zagrożenia pożarowego,ale jakbym miał serię F to bym się nie zastanawiał ;) dzięki Marku! dokładnie tak jest! przynajmniej Ty to dostrzegasz :D już włączałem - miałem tak zresztą w E91 ustawione na medium i świetnie to wyglądało. tutaj wywalało mi z jakiegoś powodu błąd na kompie,więc tymczasowo wyłączyłem,ale wrócę do tego :twisted: :norty:
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
mam podobnie. używam adaptera Carly. nie jest to wybitnie uciążliwe,ale jednak.
-
Mój samochód marzeń- M3
wszystkie mody na plus. znaczki bym zostawił w oryginalnych barwach :8) co do koloru wydechu to jedna i druga opcja w tym aucie jest super!
-
F30 340i Vaporr
no i super,że naprawiasz! taka kozacka fura! kibicuję :cool2:
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Dzięki za opinie! Kierunkowskazy przyciemniane depo mam i mi się nie podobają. Nie są pomarańczowe, a ja chciałem pomarańczowe :mrgreen: