Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. współczuję przejść z Policją,ale to nie Policja uchwala prawo tylko parlament,czyli osły. Policja jedynie egzekwuje głupie w większości przepisy. mnie np wkwia nakaz posiadania z przodu rejestracji.wolałbym tak jak w niektórych Stanach,czyli bez obowiązku. może kiedyś się doczekamy normalnego państwa...
  2. pedał gazu w wersji EDELSTAHL seria 1/3 - 99ZŁ: https://www.olx.pl/oferta/modul-pedalu-gazu-bmw-e81-82-87n-88-90n-91n-92n-93n-CID5-IDvkF0H.html
  3. Pięknie wygląda! Felgi 19?
  4. I o to chodziło w moim poście, chyba, że ktoś nie wyczuł ironii... :mrgreen:
  5. Bierz od Mameda. Tylko uważaj czy nie kradziona :D https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-m2-8178658183?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
  6. dobrze siadły te czarne felgi. może lotkę na czarno dla kontrastu? albo najlepiej carbonową ;)
  7. Hahaha, to auto nie przestaje zadziwiać. Jak jakieś zamczysko gdzie co chwilę można odkryć jakąś tajemnicę :duh: :cool2:
  8. Mareczku, z przodu masz splitery z carbonu,nakładki na lusterka i jakoś to nie ginie,więc z tyłu byłoby tak samo.na pewno nie zginie,a doda jeszcze dynamiki karoserii,ale wiadomo, Twoje autko :cool2: dodam jeszcze,że ten środek naprawdę robi wrażenie. sceptycznie podchodziłem do czarnego wnętrza,bo w mojej byłej e91 mnie nudziło po prostu,ale tutaj te skórzane obszycia,fotele,zegary, to wszystko robi robotę.no i te listwy to rzeczywiście wisienka na torcie. Rivasi coś takiego kiedyś chyba miał z kolorowymi przeszyciami.
  9. w sobotę była okazja odwiedzić na trasie Marka i zobaczyć jego fantastyczne M3. więcej zdjęć w jego temacie:
  10. w sobotę była okazja odwiedzić na trasie Marka i zobaczyć jego fantastyczne M3: piękny lakier,który na żywo wpada w granat.auto wymuskane i czyściutkie jak z salonu. czarna pantera :cool2: ps. mam nadzieję,że Cię przekonałem do lotki na tył ;)
  11. Świetne koło, wzór M666, więc lepiej jakiegoś wikarego zorganizuj żeby egzorcyzmy odprawił :) Ta felga jest mega w wersji pomarańczowo - srebrnej, ale i w tej konfiguracji będzie super pasować do Twojej ///M albo można pomalować :cool2:
  12. programem carly to chwila moment.jak ci się chce podjechać do wrocławia to mogę raz dwa ogarnąć.
  13. Widzę,że masz PRO8L3M? :D z rudymi skórami może być ciężko,bo to chodliwy towar,ale może się uda.powodzenia w szukaniu :cool2:
  14. zauważalnie szybciej spina konwerter i nie ma uczucia tej gumy w majtkach. jak dla mnie to w trybie D w ogóle agresywnie nie zmienia.kręci wyżej zanim zmieni niż seria. nie sprawdzałem stage 3,ale mam to wykupione,więc może kiedyś sprawdzę ;) tylko właśnie na stage 3 obawiam się tych agresywnych zmian.
  15. nie obsesja ;) miałem w e91 takie kierunki i wyleciały. moim zdaniem najlepsze są seryjne. co do koloru to bywam kontrowersyjny ;)
  16. piękne zaciski . na żywo pewnie lepiej wyglądają :cool2: jedyne co mi tu nie pasuje to te kierunki a la F10.
  17. Na pewno nie jest to żaden plan do realizacji na najbliższe miesiące,ale zimą jak wpadną zimówki to kto wie... Z tym,że do takiego koloru auta nie wiem czy grafit nie będzie się za bardzo zlewał z budą. Na czarno na bank nie będą malowane,bo nie lubię czarnych kół to raz,a dwa,że komplet na zimę mam czarny :lol: i wystarczy. Poza tym czarny optycznie zmniejsza felgę. hahaha, jednak dziur się bardziej boję ;)
  18. W sobotę wyskoczyłem po świetne piwo do browaru Miedzianka. Ale fajne mam kierunkowskazy :8)
  19. Polecam usunąć egr z mapy silnika.
  20. Fajnie, że lampy zabezpieczone folią, ale jeżeli chodzi o przyciemnienie to jestem na nie :)
  21. tak,wiem, przydałoby się,ale się nie pójdzie dopóki nie zmienię miejsca zamieszkania. co do kierunków to wcale na żywo nie postarzają auta,bo komponują się z innymi elementami w tym kolorze. co innego jakbym nie miał nic w tej barwie i z czapy wrzucił takie. Duffy te kierunki Tobie się nie podobają tak jak mi Twoje czarne znaczki BMW zamiast ori,ale jakoś musimy z tym żyć ;) nie ma się co zastanawiać nad IC. to podstawa przed strojeniem. a co do EGR to będę monitorował jak to się sprawdzi. w moim przypadku nie ma zagrożenia pożarowego,ale jakbym miał serię F to bym się nie zastanawiał ;) dzięki Marku! dokładnie tak jest! przynajmniej Ty to dostrzegasz :D już włączałem - miałem tak zresztą w E91 ustawione na medium i świetnie to wyglądało. tutaj wywalało mi z jakiegoś powodu błąd na kompie,więc tymczasowo wyłączyłem,ale wrócę do tego :twisted: :norty:
  22. mam podobnie. używam adaptera Carly. nie jest to wybitnie uciążliwe,ale jednak.
  23. wszystkie mody na plus. znaczki bym zostawił w oryginalnych barwach :8) co do koloru wydechu to jedna i druga opcja w tym aucie jest super!
  24. no i super,że naprawiasz! taka kozacka fura! kibicuję :cool2:
  25. Dzięki za opinie! Kierunkowskazy przyciemniane depo mam i mi się nie podobają. Nie są pomarańczowe, a ja chciałem pomarańczowe :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.