Treść opublikowana przez Shaft28
-
[E46] Jak otworzyc gdy nie ma pradu i nie dziala kluczyk?
między siedzeniami, a bagażnikiem jest bak paliwa... może tam kolega widzi problem :mad2:
-
E46 318i opinie i porady do ringow
a wrzuć jakąś fotę jak to się prezentuje :) i skąd zamawiales..
-
E46 318i opinie i porady do ringow
ccfl nie podlaczysz zeby sie swiecily przy otwieraniu / zamykaniu, dobrze mysle? ;)
-
E46 318i opinie i porady do ringow
ja raczej zastanawiam się nad SMD 1 albo 2 generacji, CCFL raczej odpadają
-
E46 318i opinie i porady do ringow
miał ktoś okazję osobiście porównać ringi LED SMD 1, a 2 generacji? te 1 generacji mają o połowe mniej diód... zastanawiam się czy kupić te 1 generacji, mają 2x66 i 2x78 diod SMD: http://allegro.pl/ringi-smd-max-led-maxled-bmw-e46-niesoczewkowe-drl-i3253068766.html czy te, które mają 2x144 i 2x120 diod SMD: http://allegro.pl/ringi-smd-maxled-bmw-e46-niesoczewkowe-drl-120-led-i3234199207.html różnica w cenie 70 zł. Ciekawi mnie czy te drugiej generacji nie będą świecić na tyle mocno że bedzie to wyglądać jak jednolite światło, zamiast ring... w cenie facet dodaje moduł DRL :)
-
[E46] Jak otworzyc gdy nie ma pradu i nie dziala kluczyk?
u mnie tak było z bagażnikiem... był bardzo duży opór na kluczyku, że bałem się że złamię kluczyk w zamku, jednak troche odwagi i więcej siły, przełamałem opór i bagażnik się otworzył. a Tobie zostaje tak jak koledzy mówili, albo wpinasz się z zasilaniem, albo tłuczesz szybe :P od 2 dych na allegro kupisz drugą oryginalną :)
-
e46 320d wtrysk sterujący
wlasnie to chcialem uslyszec :D
-
e46 320d wtrysk sterujący
reasumując lepiej jezdzic z błędem czujnika ruchu iglicy wtrysku sterującego niż to ruszać :P dobrze wnioskuje?
-
e46 320d wtrysk sterujący
Przem, wyjąć i wysłać spoko... ale jak to potem włożyć z powrotem? z tego co się orientuje to kąt wtrysku musi być odpowiedni i można sobie jeszcze pogorszyć sprawę...
-
[E46] - Naprawa Modułu Komfortu (przekaźniki)
yoshimura01 po co spamujesz w tematach kropkami? :P
-
e46 320d wtrysk sterujący
mam 680 km do tego faceta :P
-
[E46] M47 błędy z inpy
Czujnik ciśnienia doładowania (ten za kolektorem) wyjęty, przeczyszczony igłą i przepłukany benzyną ekstrakcyjną - był zabity nagarem. Mam nadzieje że poprawi to jego działanie. Wężyk podciśnienia który był podłączony do rozwalonej gruszki rolety chłodnicy - zaślepiony śrubką. "Przekaźnik grzania świec za lewym kielichem" - mogę prosić o jakieś foto? :) Wykręciłbym go i zabrał do elektryka
-
Szybkie Pytanie, Co to jest?
interior - wewnętrzne exterior - zewnętrzne
-
[ E46 ] GONG zamiast Buzzera
gdyby był przycisk Lubie to! wcisnąłbym go pod postem Kemota :P
-
[ E46 ] GONG zamiast Buzzera
dzięki gladiator :)
-
[E46] Jak założyć nowe linki od szyby?
kolego Nest już doszło :) bardzo dziękuję ! :cool2: mam nadzieje że uda nam się spotkać na piwo przy okazji jakiegoś grzebania przy autach :)
-
E46 318i opinie i porady do ringow
w sumie z ringami SMD od Jafry jest pewien dylemat: Ringi SMD 1 generacja 292 szt diod - 239 zł Ringi SMD 2 generacja 528 szt diod - 339 zł w sumie różnica jest ogromna i w ilości diód i w cenie, do tego doliczyć moduł DRL od Jafry to: moduł DRL do ringów SMD z potencjometrem - 99 zł moduł DRL do ringów SMD bez potencjometra - 89 zł Co do różnicy w cenie modułu to te 10 zł za potencjometr warto dopłacić, ale 100 zł więcej w ringach robi już sporą różnicę: Reasumując za ringi SMD 2 generacji z modułem DRL zapłacimy 438 zł, a za ringi SMD 1 generacji z modułem 338 zł co o tym sądzicie? Bo ceny z kosmosu biorąc pod uwagę koszt stworzenia takich ringów, tak samo jak koszt modułu DRL który zawiera zapewne tylko kilka oporników etc...
-
[EXX] Instrukcje obsługi i Sam naprawiam
1700 stron 750mb PDF, ciekawe jak to wygląda wydrukowane xD chyba w schowku w samochodzie się nie miesci i wkładają to do bagażnika :mrgreen:
-
e46 320d wtrysk sterujący
thomas83 daj namiar na tego gościa co naprawia wtryski sterujące mam ten sam problem - błąd czujnika ruchu iglicy needle-motion sensor auto jezdzi normalnie i pali normalnie, nie zauwazylem zadnych niepokojacych zmian z tym blędem podobno EGR nie chodzi jak jest ten błąd
-
Bmw e46 Spinki listwy
przykładowy link z allegro: http://allegro.pl/spinka-listwy-ozdobnej-kokpitu-bmw-e46-e65-e68-i3258457979.html
-
[E46] Jak założyć nowe linki od szyby?
w takim razie bardzo dziękuję :) studiuje w Koszalinie :) a w sumie to studiowałem bo została mi tylko obrona i jeden egzamin, na pewno będę w Koszalinie 15.06.2013, ale to dopiero za miesiąc... zwróciłbym Ci chociaż koszta wysyłki w takim razie :)
-
[E46] Jak założyć nowe linki od szyby?
bardzo dziękuję za takie fajne zdjęcia :) myślę że to kółeczko jeszcze by posłużyło, ile byś za nie chciał kolego? :)
-
[E46] Jak założyć nowe linki od szyby?
spoko, dziekuje :) innym rozwiązaniem jakie mi przychodzi do głowy było by kupienie na allegro jakiegoś mechanizmu podnoszenia szyby, tylko dla tego kółeczka...
-
Przydatne rzeczy które można włączyć za pomocą ncs expert
to umówimy się na PW, co by tu nie spamować :)
-
[E46] Jak założyć nowe linki od szyby?
Prędzej by działało pogniecone kółko niż jego całkowity brak... :P szukam w googlach i allegro, ale nie moge znaleść takiego kółeczka samego :/