Skocz do zawartości

Mike68

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike68

  1. robocizna ? czy całość tyle
  2. czekam na pogode i robię zdjęcia auta :mrgreen:
  3. Mike68 odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E36
    jak już chcesz zmienić to kup taką co posiada multifunkcje i zaadoptuj je , będzie tempomat i wszystko inne ;)
  4. Mike68 odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E36
    taka ? bo jak inna to chyba nie warto , zresztą ta jest na sprzedaż %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img48.imageshack.us/img48/5544/17lt0.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img48.imageshack.us/img48/17lt0.jpg/1/w800.png
  5. ten komunikat oznacza tryb awaryjny skrzyni wiec to może być wszystko , kurcze chyba pogonię moją zanim nic sie nie dzieje a nikt nie brał opcji zmiany na manuala ? przecież robią chyba takie swapy
  6. Mike68 odpowiedział(a) na lukrew temat w E46
    kupiłem u Misiaka w ASO za coś ponad 80zł ale jest na zamówienie , na drugi dzien poza tym nie ma już czegoś takiego jak filc na wałku , jest już obudowa i całość się wkłada a ten filc do kosza
  7. ja też 700 na baku zrobie a komp pokazuje mi średnią 6,5 około wiec na to nie ma co patrzeć , swoją drogą wydaje mi się ze mój duzo pali ale moze automat dlatego
  8. no właśnie tu jest chyba problem , w głośnikach , słyszę delikatnie ale bardzo cicho jak ktoś do mnie mówi , ciekawe czy mnie słyszą normalnie ale chyba tak, czyli przy sprzedaży auta najlepiej kupić jakieś oryginalne i wymienić
  9. Mike68 odpowiedział(a) na siódmy temat w E30
    zapytam kolegi bo sam nie mogę decydować , jest w tym aucie teraz i będzie zastapiony tym z M3 http://pl.youtube.com/watch?v=QhxRztuNSZg
  10. może dla niego bo dla mnie to nie jest normalne a przecież mam taki sam model :twisted2: zresztą w tej cenie do opłat to i tak nie jest żle , porównaj ceny na mobile.de i sam zobaczysz , te modele 150 konne
  11. to najlepsza opcja , diesel jest OK jak jest nowy ale jam bym nie miał tanio ropy nigdy bym klekota nie kupił
  12. objaw poduszek pod silnikiem ew pod skrzynią , lift był w listopadzie 2001 więc sprawdż dokładnie date produkcji
  13. Mike68 odpowiedział(a) na siódmy temat w E30
    poczytaj mój temat , już mamy dawce serducha do E30 czyli 2.5 jaki został włozony niedawno zostanie zastapiony silnikiem z M3 , jak chcesz to na priv bo ten ok 200 konny 2.5-24v jest naprawdę dobry w E30 no ale w miare jedzenia..... i zdecydowaliśmy się na dawce z M3 więc jak cos to jest super m50b25 do sprzedania z Vanosem caly komplet do swapa E30 chlodnica , skrzynia , lapy mocowania wydech caly wszystko mozna sie przejechac i zobaczyć jak to ładnie ciagnie - auto jest we Wrocławiu , nawet jest mozliwość założenia od razu wszystkiego , mozna się dogadać bo i tak bedzie wyciagany a wkładany z M3
  14. normalnie sprowadzony ten samochód , ziemią , wodą powietrzem :mrgreen: wszystko oprócz serducha jest z niego na sprzedaż zdjęcie już na polskiej ziemi :) :lol: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img356.imageshack.us/img356/5718/130920082374rc0dn5.jpg
  15. witam , zmieniłem fabryczne głosniki a lepsze ze zwrotnicami i straciłem głos w telefonie , tzn. mnie dobrze słychać ale ja ledwo słyszę osobe jak i również sygnał telefonu , co sie mogło przestawić ? czyżby ma wpływ bezpośrednie podpięcie kabli przez wzmacniacz i dopiero na przednie głosniki ?
  16. pierwsze to bym sprawdził poduszki pod silnikiem i pod skrzynią czy nie są naderwane luz sparciałe
  17. No przydały by mi się , listew drzwiowych nie masz gdzieś przypadkiem ? bo mam spuchniete na końcach a za uzywki chcą 50zł/szt i nic pewnego
  18. Mike68 odpowiedział(a) na zent temat w E46
    jak bym sie uparł to litr też doleję ale zejdzie do dolnej kreski i już jest blisko wymiany więc nie dolewam , zresztą przy moim przebiegu 270tyś km musi coś spalić oleju
  19. z nerkami black jest problem , też myślę o takich ale nie mają na allegro jak narazie
  20. Mike68 odpowiedział(a) na zent temat w E46
    SERIA 3 przechodzi wcześniej lifting jak seria 5 ale model E90 jest o 2 lata młodszy :mrgreen: , tak samo było z modelem E39 niby klasa wyżej a ceny jak widać , wiadomo,że co klasa w górę tym dłuższa pordukcja bo już model np 7 produkowany jest 7 lat
  21. Mike68 odpowiedział(a) na Patee temat w E46
    kręć go na 220km , masz zapas
  22. Mike68 odpowiedział(a) na zent temat w E46
    ja nie dolewam , wymieniam co 15tyś km , mam 270tyś zrobione no i diesel co niby powinien więcej wypić oleju jak benzyniak
  23. Moją chipowałem jak miała 245tyś km w dodatku mam automat i jest OK od prawie 2 lat :mrgreen:
  24. W Gliwicach sa dwie hamownie łomatko , 70 km ?? to już w Krakowie poszukam , myślałem że w Sosnowcu coś będzie
  25. Mike68 odpowiedział(a) na ka0s temat w E46
    Z turbiną u mnie jest tak samo ale co do gaszenia silnika ?? u mnie normalnie , nic nie stuknie nie szarpnie może dlatego że mam automat , ale w dostawczym też cisza , po prostu silnik gaszę i już , na pewno to wina poduszek pod silnikiem ew pod skrzynką

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.