Treść opublikowana przez Mike68
-
zatrzaśnięte kluczyki w bagażniku
już nie raz miałem że w ostatniej chwili zobaczyłem kluczyki na rolecie , otwierałem tylko tylną szybę / touring / w celu dostępu do bagażnika i często byw że położe je , wtedy wystarczy zamknąć szybę i po ptokach a dodatkowo przewaznie jest to daleko od domu
-
Jakiej firmy opony letnie 235/35/19
Toyo wyczynowe pisałem , Potenze polecam jak i SportContact
-
Jakiej firmy opony letnie 235/35/19
dobrze czytałeś , poszukaj lepiej Brigestone, Toyo,Yokohama,Pirelli , ja mam Dunlop Sport Maxx i sa OK ale 17'' , te wyżej Toyo to bardzo dobre wyczynowe opony , Brigdestone są świetne zresztą wszystkie co wymieniłem - jak już Uniroyal to SportContact chyba III
-
Jakie felgi stalowe na zimę do e46 320d 15 czy 16?
powinieneś mieś na słupkach w drzwiach jakie wejdą , ja bym nie zakładał mniej jak seria czyli 16'' , mogą sie zaciski nie zmieścić , tak jak w 3.0d nie wejdą 16 tak i w 2.0d mogą nie wejść 15
-
e46 "osprzęt" zimowy
Brigdestone R40 czy jakiekolwiek inne , Dunlop / zam takie mam / Toyo no ale to raczej wyczynowe , Yokohama , Pirelli no ale Fulda nigdy mnie nie interesowała chyba kiedyś jak miałem Megane :mrgreen: W tym roku przeszedłem na 225x45x17 ale w garażu leżą jeszcze dobre Brigestone ale 205x55x16 , fakt , całkiem inna jazda
- Chip e46
-
e46 "osprzęt" zimowy
Nie kupuj czasami 18'' bo jak masz seryjne zawieszenie to zrobisz z auta wóz drabiniasty , jak 18'' to tylko gleba :mrgreen: 17'' to kompromis między wyglądem ceną a komfortem chociaż i tak stery nalezy trzymać mocniaj jak na 16'' , acha w tych a'la M6 ET będziesz miał zapewne 30 ale nie wystają poza obrys błotnika , wygląda dobrze bo wizualnie poszerza auto o 1cm na strone sama felga + 2cm opona szersza 225x45x17 i ET 30
-
[E46] zuzycie oleju
na 10tyś km to w normie chociaż ja nie dolewam od wymiany do wymiany czyli na 15tyś zle ok litra spali bo nalane pod max a wymianiam przy min. bywało tak że dolewałem
-
e46 "osprzęt" zimowy
heh , ja mam na lato własnie włoskie a'la M6 :twisted2: i nie jest żle 225x45x17'' no ale 1800zł to nie ma co wymagać po prostu wiedziałem co kupuję - te na zimę to 205x55x16
-
e46 "osprzęt" zimowy
tylko oryginalne , mogą być alu , zobacz na moje zimowe alu po 5 latach , twarde jak niemieckie czołgi i lakier jak widać , idealny na nich http://img87.imageshack.us/img87/1858/bmwze9.jpg http://img87.imageshack.us/img87/bmwze9.jpg/1/w570.png
-
e46 "osprzęt" zimowy
powyżej 30 najlepiej +/- 40 , oryginał 16'' ma Et powyżej 4o , a te felgi włoskie co kolega na górze daje link są OK ale na niemieckie autostrady , u nas zwłaszcza w zimie pierwsza lepsza dziurka lodowa i po feldze , miekkie jak plastelina
-
Chip e46
bywa na furum streetracing więc możliwe bo tam jest też dział BMW koszta pewnie od 1500 / watpię ale możliwe / średnio ok 2000zł . Silnik u mnie pracuje idealnie , chipowałem prawie 2 lata temu w MT no ale nie umiem jeżdzić na emeryta więc spalanie jakie mam to widać pod kreską z tym że ostatnio mam miejskie jazdy po 2-5km codziennie
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
no to Cie zatrudnie u mnie :mrgreen:,kolo swiat bozego narodzenia :roll2: nie trzeba wyciągać lamp
-
Gdzie CB
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img357.imageshack.us/img357/9026/dscn5848du1.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img357.imageshack.us/img357/dscn5848du1.jpg/1/w800.png
-
Właściciele e46 150ps
właśnie na poczatku września wymieniłem go jak i również powietrza i jadąc w pierwszą trase nie widziałem już nic za mną , raczej nie zwracam uwagi na to ale teraz z ciekawości zaglądałem w lusterka
-
Przepływomierz i spalanie
ja tez więcej jak 700 nie zrobię w mieszanym 50/50 tankuję już po 600km , wszystko zalezy od stylu jazdy no ale mój to przegina chyba z tym chlaniem
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
zwykłe czy Bi nie ma róznicy , też mam Bi , wpisz w :search: bo sporo było o tym
-
Właściciele e46 150ps
Dokładnie , mój puści bąka przy kick down ale to wszystko mimo że mam duży przebieg i mooda
-
olej slx LL04 CASTROL
myslisz o półsyntetyku / magnatec 10w / więc nigdy tego nie lej 5w ma chyba norme VW a nie BMW , kup Castrol EDGE 5w30-40 taki jaki powinien być - w książce mialem slxLL04 ale tak ASO wpisuje , ja zmieniam cześciej / co 15tyś / i kupuje ten co pisalem
-
kontrolka Hamulca recznego
raczej nie , to ma związek z hamulcami , tak samo z ESP czy DSC , może ta kontrolka tak sama z siebie no ale to nie francuz :twisted2: dobrze by było zdiagnozować usterke
- Chip e46
-
kontrolka Hamulca recznego
czarny scenariusz to coś z ABS , wtedy też się zapala
-
maksymalne obroty silnika
mam automat i nie raz już sprawdzałem , idzie do prawie czerwonej kreski , na pewno minimalnie ponad 4500 ale to na przełożeniu 'D' natomiast S czy M już wpada na czerwone pole
-
maksymalne obroty silnika
byłęm teraz na mieście , przyjechałem i pod garażem sprawdziłęm i na luzie dokładnie idzie do 4000 i odcina
-
maksymalne obroty silnika
ale jakość tragiczna , na starym telefonie z aparatem , teraz w N82 muszę zmniejszać taka rozdzieczość , tu są obroty jak jechałem na tempomacie po Chorwackiej autostradzie a trase musiałem strzelić na jeden raz - katowice<>split :mrgreen: blat a nie droga :twisted2: wtedy było 237tyś km, widzę że temperatura idealna a na zewnątrz ponad 35stopni było , 1/4 baku po ponad 600km , nieżle , teraz mi więcej pali ale wtedy jeszcze nie miałem chipa http://img502.imageshack.us/img502/5451/wnbt2.jpg