Treść opublikowana przez Mike68
-
BMW E60 535d z RUNFLAT czy bez RUNFLAT ??
spider83 osobiście nie znam osób jakie by nie narzekały na Runflat'y , po prostu jak mają okazje to puszczają je bez żadnego sentymentu i kupują normalne opony - może na zachodzich drogach są ok ale nie u nas
-
Odtwarzacz do e46 jaki wybrać Pioneer, Sony czy Alpine?
A ja bym wolał mieć v8 pod maską i słuchać tego dżwięku niż super wypasionego audio w 2 litrowym dieslu , niepotrzebnie wydawałem na to audio bo i tak w aucie nie mieszkam
-
speedalarm.pl
Kupiłem Nokie N82 i wgrałem garmin'a , jest dokładny mimo że mam MIO C520 / navi / to czasami korzystam z garmina w innym aucie no i jest pod ręką bo telefon :D speedalarm tak z ciekawości zainstalowałem ale jeszcze nie miałem tak żeby jakiś foto ominął nawet te nowe bo każdy dodaje do bazy jak mija a jak nie ostrzeże
-
Filtr powietrza-opinie uzytkowników
miałem w Audi filtr K&N ale do tego jest specjalny zestaw , do czyszczenie i nasączania i to wykonuje się co np 10-15tyś km więc może być jako 'dozywotni' ale te zalety co on pisze to pic na wode , działa chyba jedynie na podświadomość :twisted2:
-
speedalarm.pl
Można , ale pierw uruchamiasz garmina np. a potem speedalarm , ale navi pozostaje jedynie głosowa , odwrotnie nie sprawdzałem osobiście i tak wolę CB bo o wszystkim mówią , co do GPRS to zjada jakieś 50gr na 100km - speedalarm ale faktycznie pokazuje te fotoradary
-
Co to jest?
filtr powietrza u mnie jest po lewej stronie , to co tam to nie wiem , muszę zobaczyć czy mam coś takiego , paliwa jest od spodu a nie w komorze silnika chyba że jakiś wstępny no ale zobaczę u siebie tylko ja mam 2.0d
-
Co to jest?
nie wiem jak jest wsteczny w BMW ale wydaje mi się że widzę 6 biegów bo na przeciwko 5 jest jeszcze przełożenie to chyba 6 bieg
-
Dziwna zapaniczka...
pewnie podłączenie w minus poszedł plus i odwrotnie w zapalniczce
-
swap 325tds na 330d?
no tak to może być opłacalne przy starszych autach bo można kupić angola i wtedy
-
swap 325tds na 330d?
ciekawe jak ja bym chciał do mojej 2.0d włożyć 3.0d , chyba nie warto , takiej wyjdzie sprzedać i kupić odpowienie
-
Co jest grane z tymi Diesel-ami ?
bo tak jest to jest suche paliwo i wcześniej czy pózniej coś pierdyknie , mozna ryzykować jak by był po 1 zeta :mrgreen: w/g mnie to tylko benzyna , diesle dobre w osobówkach / te nowe / ale na długie trasy poza tym do dostawczych , lokomotyw i maszyn rolniczych gdzie momentem się pole orze :twisted2:
-
jaka kwota inspekcji bylaby ok ;)??
nie pojechałem bo mam kolegę mechanika co nawet poprawki po ASO robi , jest po prostu the best i nawet jak w ASO nie potrafią to on zrobi a części to przeważnie kupuję w ASO ale nic im nie zlecam tylko teraz mam problem bo muszę wymienić tłoczek / cylinderek / i jak sie okazuje jest ale komplet z zaciskiem :duh: po prostu u mnie jest już lekko skorodowany i słabo hamuje ale nic nie cieknie
-
zamontowanie subwafer 'a wzmacniacz 'a w e39 sed ostatecznie
hmm, mam to radio a sygnał na wzmacniacz pociągłem z radia czyli zamiast kable do przednich głośników to poszły na wzmacniacz i potem na głosniki dopiero , zwrotnice i twettery oraz na sub
-
jaka kwota inspekcji bylaby ok ;)??
te auta nie lubią ' oszczędności ' :nienie:
-
jaka kwota inspekcji bylaby ok ;)??
Nie byłem bo nigdy w ASO nie biore oleju z beczki , zawsze sam kupowałem a jak mam płacić za wpis do książki 1000zł to ja dziekuję , kupiłem filtron - powietrza AK 362 73zł oleju OE 649/7 37zł paliwa PP 976 98zł klima K 1136A - 63zł olej edge 5w30 - 184zł 4 litry + 1 litr 47zł + 100 zł dla dobrego mojego mechanika / nie chciał nic :mrgreen: no ale ja tak nie umiem więc całość 600zł no i stary olej mu zostawiłem gratis U Misiaka pytałem przy okazji jak kupowałem akumulator , no zaś ten to tylko 100zł więcej jak w sklepie ale wolałem oryginał
-
jaka kwota inspekcji bylaby ok ;)??
W ASO? w ASO Misiak powiedzieli mi za to 1500zł za Ins II w 2.0d 2002r
-
silnik z M3 czy może v8 ? do cabrio
fajnie że odpowiedziałeś bo to taki nietypowy temat , wcześniej był już robiony swap z 1.8 na 2,5 , teraz po kilku miesiącach jest mało chociaż niezle rwie i wybór jest jak wyżej z tym że kupując M3 e36 za 2500funtów praktycznie Mpakiet + fotele to już 1/2 z auta odbite i reszta na części też sie sprzeda więc serce będzie prawie za free . 200 KM jest fajnie , ale zawsze może być lepiej :mrgreen: Myślałem że silnik 4.0 będzie cięższy i auto będzie tyłem do góry ale chyba nie bo waga silnika 4.0 jest porównywalna z m50 gdyż ten ma blok żeliwny , m60/2 już aluminiowy ( jest nawet minimalnie lżejszy od m50 ) przy tym silnik jest bardziej cofnięty w komorzxe silnika niż m50 co daje lepszy rozkład masy .Co do zawieszenia mam gwintowane FK z zamorami KONI
-
silnik z M3 czy może v8 ? do cabrio
Za V8 przemiawia dźwięk, kultura pracy , moment obrotowy, ciąg od dołu itp. Minus to makabryczna przeróbka . Silnik z M3 wrzucam bez problemów poprostu wywalam M50B25 wszystkie modyfikacje mam już wykonane i czy to będzie S50B30 czy też S50B32 to oba wrzucam praktycznie bez problemów. Moc obu oscyluje od ok. 290 do 320 KM , miunus jest to silnik już bardziej wyżyłowany , dalej 6 garów , lubiący bardzo wysokie obroty . Dla V8 musiałbym kupić 540i lub 740i i z pewnością szukać manulanej skrzyni (98% wychodziła w automacie ) , do ///M-ki wystrarczy mi "tylko" e36 ///M3 ... chodzi o swap z 2.5-24v w cabrio
-
Co jest grane z tymi Diesel-ami ?
wypowiedż pewnego biegłego w tych sprawach , tylko kilka % aut w serwisie Allegro jest godnych zainteresowania , reszta to dno
-
Test e46 Lista, jak uruchamiac?
mam go już jakiś czas na HDD a jeszcze go nie czytałem :mrgreen: mnie najbardziej interesuje TEST 20 czyli korekcia średniego zuzycia paliwa bo strasznie mi zaniża
-
Automatyczna skrzynia biegów nieraz przeciąga
Tu nie może być mowy o pomyłce w oleju , musi być dokładnie ten do jakiego jest skrzynie dedykowana , wejdż pod kanał i sprawdż naklejkę oznaczenie i kolor naklejki bo to ważne
-
Automatyczna skrzynia biegów nieraz przeciąga
no na to wychodzi , dobrze że to skrzynia ZF no ale ESSO tani nie jest a jak już to 1/2 z kimś bo w beczkach po 20 litrów , wtedy cena jest OK
- 330xd
- 330xd
-
330d- za mało emocji?!
Najlepszym rozwiązaniem było by podpięcie pod komputer i jeżeli ten nic nie pokaże to ma chip z nim , bo sama hamownia nic nie da , pokaże że słabe i tyle a chip to już integracja w elektronike i hamownia przed i po w cenie