Treść opublikowana przez gyver7
-
e 39 jaki rozmiar opon na zime ?
205/65/R 15 takie mam ja, moim zdaniem powinny być węższe na zimę i najlepiej jakieś sprawdzonej marki, pozdrawiam
-
bmw e 39 523 przycisk REST
Nie trzeba kluczyka w pozycję 1 zostawiać. U mnie to działa jak mam zagrzany silnik. Opuszczam auto włączam przycisk Rest i działa ciepły nawiew do momentu aż wychłodzi cały obieg cieczy chłodzącej. Ta obcja jest przydatna zimą jak siedzisz w aucie przy zgaszonym silniku, nie musisz sie grzać przy pracującym tylko wciskasz REST i leci ciepłe powietrze albo często też wykożystuję to do odmrożenia auta, jak dojadę do pracy a auto ma jeszcze oszronione szyby to wciskam przycisk i zamykam auto a nawiew dalej pracuje odmrazając szyby i osusza wnętrze aż się wychłodzi układ chłodzenia silnika, pozdrawiam
-
Stacyjka sie obkreca,zablokowana kierownica POMOCY!!
w stacyjce w środku pękł wodzik odpowiedzialny za odblokowanie blokady, dzisiaj to przerabiałem u siebie, zdemontowałem stacyjkę i dałem do szpeca od zamków, naprawa 80 zł i śmiga, pozdrawiam
-
530dA 2001 temperatura pracy silnika
byc może nie masz termostatu,jest on wywalony bo kiedys zawiudł i ktos go wywalił, albo sie zaciął na otwartum obiegu, należało by to sprawdzić
-
[E39] 540iA 2002 nowy akumulator
polecam centra plus, z futurą bezobsługową miałem problemy, trzeciej zimy wywaliłem ten szajs z auta bo odmawiał posluszeństwa, pozdrawiam
-
530DA Dziwne stuki na nieobciążonym silniku.
cos mi sie wydaje że to dwumasa i żebym sie nie mylił
-
E39 tds 1998r-dławi się podczas przyspieszania
czy to nie czasem czujnik doładowania? Byłeś na kompie?jakies błędy?
-
525d Odpowietrznik zbiornika paliwa
mam touringa e39 525 tds i leję zawsze do pełna , blokuję pistolet i czekam aż sam odbije, potem tylko dolewam powoli po sam korek, pozdrawiam
-
E39 520i 97r problem ze swiatlami
odnośnie lamp to posypały się na pewno regulatory, u mnie było to samo , są zestawy naprawcze na allegro np tu: http://allegro.pl/regulator-regulacje-regulatory-swiatel-bmw-e39-i2721865738.html to jest cena kompletu na jedną lampę co do tarcz to zdaża się mimo nowych że są krzywe
-
Nieoryginalna lampa diodowa tył - problem
zimny lut gdzieś na płycie z diodami w lampie
-
Bmw e39 525 tds komi - zawieszenie samopoziomujące
SopelBmw dzięki za odpowiedź, moje bmw niedawno kupiłem, touringa, nie wiem kto ma na sprzedaż aktualnie takie kombi,ja szukałem 3 miesiące i dalej szukamy razem z kolegą z pracy dla niego , również mu się rodzinka powiększy niebawem i zaszła potrzeba wożenia wózka, ma na razie e46 328i w sedanie i chce sprzedać lub zamienić za dopłatą na touringa jakiegoś diesla,pozdrawiam
-
Bmw e39 525 tds komi - zawieszenie samopoziomujące
Witam. Moje bmw jest wyposażone w zawieszenie samopoziomujące z tego co sie dowiedziałem bo rozkodowałem VIN i tu się nasuwa moje pytanie na czym to polega? utrzymuje poziom w zakrętach czy podczas gdy jest załadowany??? bo nie bardzo wiem o co chodzi z tym zawieszeniem, czekam na jakąś odpowiedź i pozdrawiam
-
E39 530d 1999 - cd problem i radio
witam, ostatnio swoją rozbierałem w celu przeczyszczenia lasera bo mi przerywała na końcowych utworach na płytach i zabieg pomógł , jakby ktos mial zamiar czyścić to przestrzegam że to się robi bez żadnych płynów , po prostu bierzemy wacik do uszu i rozczapierzamy na końcu watę aby była miększa ale nie palcami aby jej nie zatłuścić i po prostu czyścimy oczko lasera, przerabiałem ten temat wielokrotnie i nie tylko ze zmieniarkami i wiem z doświadczenia że to pomaga
-
E39 525 DISEL WARTE UWAGI SPRZEDAWAĆ CZY NIE POMUŻCIE
Ja bym tez nie sprzedawał, przynajmniej wiesz co masz, znasz już auto wiesz co porobiłes w nim, a nie wiadomo na co trafisz kupując inny, tez mam blisko do pracy a jezdzę swoim też dla przyjemności, nie zawsze tam gdzie muszę, pozdrawiam
-
e39 530d - zmieniarka nie chce sie wysunąć
podejrzewam że padł mechanizm wysuwający albo któras szufladka z płytą się nie schowała do końca i blokuje kieszeń, jak się trochę znasz na tym to rozbierz ją i możliwe że dojdziesz co jest nie tak,zmieniarka nie jest az tak skomplikowana, ostatnio swoją rozbierałem w celu przeczyszczenia lasera bo mi przerywała na końcowych utworach na płytach i zabieg pomógł , jakby ktos mial zamiar czyścić to przestrzegam że to się robi bez żadnych płynów , po prostu bierzemy wacik do uszu i rozczapierzamy na końcu watę aby była miększa ale nie robimy tego palcami aby nie zatłuścić waty i po prostu czyścimy oczko lasera, przerabiałem ten temat wielokrotnie i nie tylko ze zmieniarkami i wiem z doświadczenia że to pomaga
-
nie działa radio business cd rds w bmw e39
witam. U mnie jest to samo, przy włączonym RDS- ie stacje przerywają, a jak się wyłączy to radio gra w ciągłości i też nie wiem co jest tego przyczyną, mam to somo radio co ty i mam zmieniarkę podłączoną fabrycznie tylko że w e39 kombi - pozdrawiam
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Moje poprzednie auto było na Gaz, był to opel Vectra b 1,8 kombi, pozbyłem się gada bo palił 14 litrów gazu :mad2: , a teraz mi mój tds w cyklu mieszanym pali góra 9 litrów, o osiągach bmw już nie wspomnę, komforcie i przyjemności z jazdy :D więc koszty paliwa niewiele większe sa jeżdząc dieslem niż autem które jeździłem na gazie, a do tego i tak bęzynę trzeba było lać na odpalanie i rozgrzanie silnika do momentu załączenia się gazu przy odpowiedniej temperaturze
-
e39 t25 tds Jaka temperatura załącza sprawne visco?
Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć przy jakiej temperaturze załącza się visco?, próbowałem zagrzac silnik aby je sprawdzić czy się załączy, ale silnika nie mogę zagrzać więcej jak 93 stopne nawet jak chodzi na biegu jałowym z 15 minut. Temperatura zczytana z komputera na zagarach i wskazówka cały czas w pionie. Coś wyczytałem że jak jest zimny to powinno się zalączyć na chwilę mam e39 525 tds, jak jest u was? A jak mam padnięte to jakiej firmy najlepiej wybrać????
-
e39 530d - wskaźnik paliwa źle działa
u mnie też tak jest w zależności czy jade spokojnie czy cisnę, raz więcej pokazuje, raz mniej wachania w granicach 3-4 litry góra dół
-
e39 530d - po wymianie kolektora smierdzi w kabinie !
A może wszystko przesiąkło wcześniej tymi spalinami i teraz czuć w środku lub pod maską i nawiew wciąga ten smród do środka, przed odpaleniem auta tez czuć lub na obiegu wewnętrznym? Albo gdzies olej na kolektor wydechowy sie dostał i się smoli?
-
e39 525i 2,5 benzyna +lpg
zmień temat bo zaraz ci go zamkną. Wpisz w temacie model auta i jaki silnik posiadasz w nim a widze że jestes tu nowy więc wypadalo by sie przedstawić
-
Bmw e39 kombi co brakuje pod nawiewem???
dzięki wszystkim za odpowiedź zakupię chyba schowek bo uchwyty tam mi nie potrzebne, z resztą ponoć uchwyty się często psują i do tego ponad 200 zł kosztują :duh:
-
Bmw e39 kombi co brakuje pod nawiewem???
Witam.W moim bmw e 39 kombi z tyłu dla pasażerów jest po środku nawiew zamontowany w tunelu srodkowym pod łokietnikiem i pod tym nawiewem mam wolna przestrzeń. Co tam powinno być? uchwyty na napoje czy zaślepka jakaś? - pozdrawiam
-
E39 525tds 98 Problem z odpaleniem
z tego co wiem w TDS pompa sama sie odpowietrza, ja juz z 2 razy zapowietrzyłem układ i nic nie odpowietrzałem aby auto odpalić
-
BMW 525TDS , Grzeje się przy większych prędkosciach
zród jak ci pisza wczesniej, jedż na test CO2, bo jak węże twarde jak kamień to na 100% uszczelka pod głowica albo pęknięty blok