Treść opublikowana przez patryk4544
-
335i E91 - co brać RWD czy AWD, 6MT czy 6AT?
Witam ! Osobiście uważam że powoli wychodzimy już z ery skrzyni manualnej i polecam wybór automatu. Od dawna znany jest dowcip, że w USA najlepszym zabezpieczeniem antykradzieżowym jest skrzynia manualna. W USA ludzie byli najszybciej bogaci i brali to, co najlepsze - ASB. Oczywiście można dyskutować o różnego rodzaju sentymentach polaków do MSB, jednak brały się one głównie z tego, że nikt nie widział, nikt nie słyszał.. a jak słyszał to że droga w naprawie. 1. Komfort 2. Bezpieczeństwo 3. Coraz więcej osób szuka ASB 4. Po kilku miesiącach i tak pojawi się uczucie ''Trzeba było brać ASB'' Jeśli chodzi o napęd, to osobiście wybrałbym X-drive. 1. Silnik o dużej mocy, więc trakcja będzie optymalna 2. Możliwość względnie swobodnej jazdy podczas zimy 3. Bezpieczeństwo 4. Ktoś, kto kupuje 335i nie martwi się o ekonomie. Osobiście traktuje napęd na 4 koła jako zabezpieczenie, nawet podczas prędkości autostradowych człowiek czuje się pewien :)
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Wole Diesla, bo każdy ma w pakiecie turbo... a benzyny rzadko mają turbo
-
Łańcuch rozrządu N47
Witam panowie, widzę że niektórym z nas podniósł się poziom testosteronu, a niektórzy pragną złożyć oświadczenie majątkowe :roll: . Przechodząc to rzeczy - Jakie problemy są znane w silniku 2.0d w E90 data 03.2005 ?
-
Adapter do Iphone..
Witam. mam w moim E90 w schowku adapter na telefon ( do starej Nokii ). Czy można go wymienić w trybie ''Plug&Play'' na adapter do Iphone ?
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Ja uważam że nie ma żadnego wyznacznika tego czy auto jest zadbane mechanicznie, czy nie jest. Może mieć 30k przebiegu, 1 rok ,a właściciel nie dba o olej i piłuje silnik na zimno ( kobieta ). Z drugiej strony coraz bardziej boję się o swoję autko, bo 200k już niedługo stuknie :)
-
BMW E90 320D 163PS
Panowie, czy schowek przedni ma żaróweczkę, która się zapala gdy go otwieramy ? Chodzi mi o ten, od strony pasażera.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Cześć kolego! Czy lamy Black line udało Ci się ładnie wpasować, jak seryjne ?
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Ciekawe czy to wada silników, czy po prostu 180 tysięczne perełki, których przebieg jest nie do końca zgodny ze stanem faktycznym.
-
320d 163km klapki zawirowań
Żadnych negatywnych skutków. Silnik działa identycznie, a człowiek się nie martwi.
-
320d 163km klapki zawirowań
Potwierdzam, nic nie czuć.
-
[E90] LED Ringi + kwestia bi-ksenonów
Punkt 3 - Bzdura. W soczewce od świateł mijania, jest przesłonka, która po włączeniu świateł drogowych się odpowiednio ustawia. Otwórz drzwi, włącz drogowe i przysłuchaj się.
-
Czerwona skóra opinie
Dla mnie ta skóra jest ohydna.
-
[E91] 320D N47+, carbon schwarz, PRO-KIT
Ładne autko, gratuluje dobrego wyboru :) Według mnie Bi-xenon musi zostać dodany obowiązkowo :)
-
E9X M47 Objawy wypalania DPFu
Przeważnie obroty na biegu jałowym samoistnie idą w górę.
-
[e91]Awaria swiateł doświetlających zakręty
Witam. Mam ten sam problem, jednak u mnie nie działa w ogóle jedna soczewka ( brak samopoziomowania ). Czy uszkodzony moduł daje takie objawy?
-
Zachodniopomorskie
Zna ktoś może dobrego tapicera, który zajął by się przetartą kierownicą sportową ? Oczywiście Szczecin :)
-
[e90] 320d turbo wyje na zimnym silniku
Normalna sprawa, turbo zawsze trochę głośniej chodzi na zimno. Zauważyłem to zjawisko już w 4 aucie.
-
Halogeny czy ksenony?
Gdy szukałem auta, to oprócz dobrego stanu technicznego i bezwypadkowości, bezwzględnym warunkiem były ori. Ksenony. Nie ma się co zastanawiać, po prostu są lepsze pod każdym względem. A jeżeli ktoś kupuje auto za 40k+ i szkoda mu 300 zł na palniki, to tak samo powinno mu być szkoda wydawać 40k zł na auto.
-
arnold BMW E91 LCI 320d xdrive
Cieszmy się, bo zawsze będziemy mieli kolegę, od którego często będzie można kupić zadbane i pewne autko :) O ile będzie chciał sprzedać :)
-
Swiszczenie w E92 335d
Jakby klocki hamulcowe
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Według mnie to jest dość proste. E90 - Klasa średnia E60 - Klasa średnio-wyższa E65 - Klasa wyższa. Jest ustalona pewna hierarchia i wszystko w klasie wyższej powinno być po prostu lepsze :)
-
E90 czy E60 plusy i minusy
Zgadzam się z powyższym postem. Gdy przesiadłem się do MB W211 E-klasa z 2005, to odczułem dużo wyższy poziom hałasu niż w E90.
-
arnold BMW E91 LCI 320d xdrive
Niezły zabieg marketingowy z tymi okularami na wyświetlaczu Navi :D Daje wrażenie, że właścicielem auta jest starszy, spokojny i ustatkowany mężczyzna :)
-
BMW E90 320D 163PS
Witam. Kierownica nie jest M-pakietowa. Wg. Vinu jest to ''Sportowa Kierownica''. A gałka zmiany biegów jest również ok, bo kolorem pod aluminium. Myślę jednak że w przyszłości obie zmienię na m-pakiet :) Jeżeli chodzi o dywaniki to przecież są, ale również do wymiany :)
-
BMW E90 LCI 2009r. M-Pakiet. Wjechały lampy bi-ksenon :D
Polskie prawo wymaga.