Treść opublikowana przez patryk4544
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Zrób to siłowo, tylko z wyczuciem. Gdy wyciągniesz jedną listwe z drzwi to zrozumiesz. podobnie jak tu
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Generalnie trzeba użyć np. karty kredytowej i włożyć ją między listwe a drzwi i ciągnać do siebie, tak aby kolejne zatrzaski wychodziły. Tak to wygląda w przypadku listw w drzwiach. Konsola srdowkoa ( ta gdzie jest idrive ) szukamy końca tej listwy przy podłokietniku, a dokładniej to to tak z boku, jak idzie już tunel. Między to a listwy wkładamy karte i ciągniemy w góre.
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Znalazłoby się drewno podobne do tego : http://www.quattroworld.com/wp-content/uploads/2011/04/A6-Sicily-48-500x333.jpg tzn. taki wzór :)? lub coś podobnego - byle było matowe drewno
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
zmieniles porty dla kabla ?
-
E90 Rozmiar koła dojazdowego/dojazdówki
Witam serdecznie. Mam do kupienia koło dojazdowe z E46 15 Cali. Czy ono będzie pasowało do E90 320D ? 2005 r
-
BMW E90 320D 163PS
Hej. Przesyłam nowe fotki po wymianie starej kierownicy, na nową M-Pakiet. Autko już drugi rok jeździ całkowicie bezawaryjnie, jestem więcej niz zadowolony :D http://s26.postimg.org/fk5mwmqux/2014_02_12_003.jpg http://s26.postimg.org/mktmpesmx/2014_02_12_006.jpg http://s26.postimg.org/b9qz11lrt/2014_02_12_013.jpg image upload
-
Jak nazywają się te elementy.. Gdzie je kupie?
A jak najprosciej to odrzec z farby? i skutecznie :) Jakby mozna prosic link do tej farby to tez chetnie :)
-
Plamy na fotelach typu pół - skóra
Pojechałem po tym Vanishem i wygląda na to że plamy schodzą, co prawda robiłem to wieczorem, więc jak jest naprawdę będę widział rano.
-
Jak nazywają się te elementy.. Gdzie je kupie?
A co byście powiedzieli, jakby tą rynne odrzeć z resztek lakieru i plastidipem ją psiknąć ?
-
Jak nazywają się te elementy.. Gdzie je kupie?
Witam. Chcę w mojej E90 wymienić 2 elementy, które zaznaczyłem na zdjęciach. Jak się one nazywają ? może ktoś mógłby podać mi link do aukcji na allegro z nimi. Pozdrawiam http://s12.postimg.org/kk0sx4wkd/bmw31.jpg screen capture open source http://s26.postimg.org/543azivzt/bmw_e90_330i_17_1.jpg screenshot app
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Witam serdecznie. Zastosowałem się do instrukcji i mam ładnie 2 ikonki, inpa łączy się z autem. Teraz pytanie - Czy jest możliwość zaimplementowania w większym stopniu języka Angielskiego? bo z znam duzo lepiej od niemieckiego. Drugie pytanie - Czy jest jakiś opis funkcji i możliwości INPA, wraz z instrukcją co poszczególne komendy robią? to tak na wypadek, gdyby nie bylo mozliwosci zmiany języka. Oczywiscie sam program zainstalowaem po angielsku, ale tylko do pewnego stopnia jest ten jezyk. Pozdrawiam
-
Plamy na fotelach typu pół - skóra
Dzieki wielkie za rady :D
-
Plamy na fotelach typu pół - skóra
A szmatka zwykła nie może byc :) ? i czym to plukac ?
-
Plamy na fotelach typu pół - skóra
Witam serdecznie. W jaki sposób mogę bezpiecznie usunąć plamy z tej środkowej, nie skorzanej warstwy w fotach polskora ? Słyszałem że nie poleca sie prania foteli, bo może sie zepsuć mata obecności pasażera i będzie lipa :) Są może jakieś środki ?
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Fajna sprawa, tylko jaka byłaby cena za komplet, bo na stronie nie ma info
-
Lampy black line
Ja również mam Black line, które założył już niemiec.. błędów nie ma i są ładniejsze.. ale generalnie lampy pre-lci w e90 to porażka ( tył )
-
320d 163km klapki zawirowań
Ludzie, dajcie sobie spokój. Natura jak zwykle sobie ze wszystkim radzi. Natomiast osoby które słuchają ekologów, ekspertów TVN i UE sami sobie szkodzą ;)
-
Folia 3m, dojdazdówka..
Hej - info dla zainteresowanych. Folie 3M bez problemów można sciągnać, bez sciągania listw wewnętrznych. Co prawda ja te z drzwi sciągałem, bo szybko i łatwo, lecz tunel z idrivem, nawiewy główne i boczny za pomocą suszarki i latarki bez sciągania można zrobić i jest to dość przyjmne ;) Pozdro
-
Folia 3m, dojdazdówka..
Dziękuje za odpowiedz. Czy byłby ktoś w stanie określić jaka dokładnie dojazdówka do E90 pasuje? Niestety, ale już 2 raz w ciągu 3 miesiecy złapałem gume, odkąd pozbyłem się ROF :(
-
Folia 3m, dojdazdówka..
Witam serdecznie. 1. W jaki sposób najprościej można usunąć z Listw ozdobnych folię 3M ? Czy jest możliwość zrobienia tego bez sciągania ich ? 2. W jaki sposób ściąga się panel nawiewów na tylne siedzenia ? chodzi mi o tą ramkę. 3. Czy do E90 pasuje jakaś dojazdówka ? czy pozostają mi tylko ROF-y ? Pozdrawiam
-
Usuwanie folii 3m z wnętrza..
Witam. Chciałbym usunąć folie 3m, gdyż od wysokiej temp. zaczęły się robić brzydkie miejsca w których folia się odkleja. Problem polega na tym, że w moim E90 30% uchwytów listwy się łamie nawet przy najdelikatniejszym ich wyciąganiu ( robie to dobrze ) Czy z suszarką do włosów idzie to sciągnać bez demontazu listw ? moze ktos probowal
-
chip tuning - wykres
a jak powinno to wygladac przy wzorowo zrobionym programie ?
-
chip tuning - wykres
Witam Panowie. Przy jakich obrotach turbo w E90 320D budzi się na fabrycznym oprogramowaniu? Moja jest po '' jakimś '' chipie i lag do 2.1k obrotów jest dość męczący. Czy to wina zle zrobionego chipa, czy taką charakterystyke ma ten silnik ?
-
Jak to zdemontować.. :)
Witam. Przegladałem sobie allegro i znalazłem : http://allepomocnik-hosting.gcsoft.pl/users/anonymous_s4/2013-07/26/2013-07-26_22;20;20/DSC_1041.JPG Jak widać ktoś sobie obkleił folia te rączki z których schodzi farba. Tez chciałbym coś z tym zrobić tylko jak to zdemontować ?
-
Zwykłe opona - Sposób na przebitą ?
Fakt, gumy jeszcze nigdy nie złapałem, wole jednak nie mieć przykrej niespodzianki.