Treść opublikowana przez patryk4544
-
chip tuning - wykres
Witam! Proszę ocenić po poniższym video, czy to seryjne 163 HP czy coś było majstrowane.. http://youtu.be/b930Uc59vGk
-
Stłuczka - Jak zlikwidować szkodę ?
Całe to nasze kombinowanie to specyfikacja obywateli, którzy żyją w państwie postkolonialnym, polecam o tym poczytać. Nie mamy poczucia wspólnoty, nasz pan ( państwo ) wyzyskuje nas w każdy możliwy sposób, więc wykształca się w nas ''duch'' cwaniactwa, który system akceptuje bo nie ma innego wyjścia, ale robi wszystko aby jak najwięcej zyskać, poprzez minimalny nakład pracy. Pomyślcie co robi niewolnik.. w prawdzie wykonuje rozkazy pana ale nic poza to, co musi i kombinuje jak może, aby było jak najlepiej na tym wyszedł. W prawdzie państwem suwerennym od 2009 r. już nie jesteśmy, ale przesilenie już nadciąga :)
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Witam! Przepraszam że ja nie w temat ale.. Jakie są bolączki Silnika 2.0D z 2005 roku?
-
[SKRADZIONO] E90 320dA czarna
Prawdziwie chodliwy towar to aktualnie Audi.. Dobrze że kolega miał AC, życzę szczęscia
-
Zmiana CIC Bussines na Profesional
Witam! Czy przy zmianie zwykłej navi business na CCC również trzeba kupić kody?
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
Zamiast narzekać na BMW to pomyślcie kto narzuca te trendy ekologiczne :) Przecież DPF i inne fajne rzeczy nie wynikają z miłości BMW do środowiska naturalnego ( tak, wiem że DPF nie ma w m3 ).
-
Co to za material .... skora ?
Witam. ''Skórzane'' wstawki w drzwiach to ten sam materiał co na podszybiu ?
-
Bmw e90 320 - szary dizelek
Jeszcze za wcześnie :D
-
Dostęp do bazy srewisowej BMW
W ASO SZCZECIN takie informację podają tylko właścicielom auta.
-
[E91]330xdA titansilber+CIC by kdus sprzedany
Witaj kolego! Czy wiesz może jak nazywa się model FELG letnich które zakupiłeś ?
-
runflat - fakty i mity
Problem jest w tym, że nie wiem czy sprzedać te fajne 19 calowe Felgi i kupić coś mniejszego, czy wystarczy założyć normalne oponki
-
runflat - fakty i mity
Witam. Czy zmiana opon z ROF na '' Nie-ROF'' znacząco podniesie komfort na felgach 19 calowych.. o ile można o komforcie mówić :)?
-
bierze olej
Witam. E90 320D z 2005 roku. Praktycznie początek produkcji. Przebieg : 198 tyś km Stan oleju po przejechaniu ok 10 tyś km bez zmian
-
sposób kupna BMW 320d
Zadzwoń
-
Wymiana żarówki w schowku pasażera
Witam. Czy ktoś to robił i mógłby przekazać mi krótką instrukcje ?
-
Dywaniki gumowe na zime do e9x
Kupiłem Petexy. Jestem zadowolony w 100% .
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Jeździłem na 19 z ROF. Więcej tego nie założę. Komfortu brak, prowadzenie na równych drogach i większy prędkościach autostradowych - genialne.
-
Żarnik xenon - Jakie wybrać?
No własnie, brać 4300K czy 5000 ? Sorki za trochę głupie pytanie - w tym serwisie z linka, oni sprzedają żarówki w parach, czy jedna kosztuje ok 200 zł ?
-
Cofanie liczników - reportaż
Mam w rodzinie handlarza aut i czasami opowiada o kupujących. Jeden chłopak przyjechał kupić auto, wszystko mu się podoba, ale.. poprosił handlarza o korektę przebiegu bo ojciec i znajomi go wysmieją ( auto miało 300k )
-
Żarnik xenon - Jakie wybrać?
Witam. Żarniki w mojej E90 przejechały już 197 tyś km i porównując je do xenonów wielu innych aut, wydają się być słabsze i lekko wpadać w fiolet. Myślę że to czas na wymiane, jednak prosilbym o poradę. 1. Jakiej firmy i model 2. Gdzie kupie oryginalne ? Pozdrawiam!
-
Łańcuch rozrządu N47
Nie wiem jak działa automat w E90, ale w MB E-klasie automat przyśpiesza wyłącznie od 2000 obrotów w górę. Zejście poniżej tej wartości to rzadkość.
-
sposób kupna BMW 320d
A płacisz jak auto przywiezie, czy gdy będzie po nie jechał ?
-
I-Drive Problem
Wielkie dzięki!
-
I-Drive Problem
Witam. Mam problem, który objawia się samoczynnym wciśnięciem pokrętła od I-drive. Usterka występuje co 1-4 minuty, po prostu przechodząc do tego menu, które powinno się włączyć gdybym sam wcisnął kontroler, lecz dzieje się to bez mojej ingerencji. Po kilku takich seriach problem ustaje do ponownej podróży autem. Być może ktoś zmagał się z podobną sytuacją ?
-
335i E91 - co brać RWD czy AWD, 6MT czy 6AT?
W tym samym co ty, kolego. Prawda jest taka że silnik 335i w naszych warunkach jest rzeczywiście dla ludzi zamożnych, lub takich, którzy nie jeżdżą dużo. A przykład Ekonomii z lambo jest przynajmniej ''nie mądry''. Jednakże dyskusja o subiektywnych opiniach nie ma sensu, ale doświadczenie poucza nas, że osoby dla których liczy się ekonomia wybierają silniki Diesla lub benzynowe o mniejszej pojemności.