Treść opublikowana przez patryk4544
-
BMW E90 320D 163PS
Witam. Dziś nastało ''Jutro''. Oto zdjęcia :) http://www.resizer.pl/pliki/588.jpg http://www.resizer.pl/pliki/59.jpg http://www.resizer.pl/pliki/57.jpg http://www.resizer.pl/pliki/5792pg
-
Termostat
Witam. W jaki sposób najprościej sprawdzić czy termostat działa prawidłowo? Auto ostatnio bardzo dużo pali ( nie schodzi poniżej 8L / 100 )
-
klimatyzacja manualna a nawiewy z tyłu?
Nie ma.
-
e90 tylnie lampy ktore polecacie
Ja posiadam Black line OEM. Lampy bardzo pasują do koloru arktycznego i nie wyglądają na wiochę:)
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
Może warto by przejechać się do ASO i tam spytać ?
-
320i xDrive vs. RWD
Według mnie tutaj nie ma żadnego problemu. X-drive to bezpieczeństwo, komfort i nawet spokój ducha, gdy jedziemy znaczną prędkością na autostradzie :)
-
[E90] CAR AUDIO do oceny patrz strona 3
Witam. Ja również posiadam zestaw audio Hi-fi. Według mnie jakość dzwięku jest bardzo dobra i polecam założyć
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Witam. Mam w BMW pakiet dodatkowego oświetlenia, w tym pomaranczowe diodki, którego lekko oświetlają wnętrze z przodu i tyłu. Czy one też podlegają wymianie?
-
Stłuczka - Jak zlikwidować szkodę ?
Witam. Opiszę swoje doświadczenie z ASO BMW Bonkowscy Szczecin. Auto wstawiłem na naprawę w ten poniedziałek, a odebrałem dziś po południu. Byłem informowany o tym jak przebiega naprawa, co wyszło w trakcie itp. Dziś auto odebrałem i zderzak wg. mnie jest bardzo dobrze zrobiony. Nic nie odstaje, szczeliny są ładnie wyregulowane i nic nie kuje mnie w oczy. Auto ładnie wymyte na zewnątrz i w środku. Dostałem również wykaz błędów i usterek z komputera samochodu, Historie Samochodu w Polsce i ''ogólną''. Wiem co było wymieniane wcześniej oraz to że moje auto jest po chip-tuning. Przy odbiorze kierownica, siedzenia itp. były ładnie zafoliowane. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony. Części oczywiście użyto nowe. 1. Krótki czas naprawy 2. Dobre podejście do klienta 3. Wykaz błędów z komputera, rzeczy do zrobienia 4. Kompleksowe czyszczenie autka :) 5. Dobrze wykonana naprawa. Co do TU to wiem że wypłaciło już zaliczkę i nie robili problemów gdy doszły inne elementy. Czy prześlą jakiś dodatkowy rachunek to nie wiem, oby nie :)
-
[E90] lub [E91] nawigacja business potrzebna do aktualizacji
Czy aktualizacja softu auta daje jakieś realne korzyści ? Mam auto z 2005 r. i nic takiego nigdy nie robiłem
-
Wycena...
Witam. Czy mamy na naszym forum jakiś odpowiedni dział lub temat do wyceny Aut / części ?
-
[E91] Xenon 2006 ( solo nie BiXenon )
Bi-xenon to nie dwie soczewki lub żarówki xenonowe, lecz jedna soczewka, przy której jest klapka odsłaniająca całą soczewke przy światłach długich. Włącz długie światła gdy jest cicho i posłuchaj co się dzieje przy soczewce, słychać ruch klapki.
-
BMW 3 E91 320D WBAVU510X0A560475
patryk4544 odpowiedział(a) na unkes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProblem z DPF zdarza się np. gdy ktoś dużo jeździ po mieście, jednak nie zawsze. Ojciec jeździł tylko po autostradach a DPF ciągle coś chciał.. okazało się że silnik był na rozsypce. Najprostszą opcją jest jego usunięcie.
-
Zachodniopomorskie
Witam. Gdzie w Szczecinie można bez obaw zostawić auto do kilku drobnych napraw? Oczywiście w dobrym stosunku cena / jakość.
-
Wymiana żarników ksenonów
Dziękuje za odpowiedz. Gdzie i jakie żarniki powinienem kupić ? Czy mógłby ktoś polecić coś dobrego w kategorii cena/jakość ? A jak z samą wymianą ? Zrobię to sam, czy muszę jechać do warsztatu ?
-
Wymiana żarników ksenonów
Witam serdecznie! Posiadam E90 z 03.2005 oraz 193 tyś przebiegu. Co prawda Xenon nie jest różowy, jednak wydaje mi się że dużo słabiej świeci niż xenony w innych autach. Czy wiadomo jaka jest mniej-więcej żywotność samego Xenonu i kiedy należy go wymienić ? Czy pozostaje czekać aż stanie się różowy?
-
Internet w e90
Witam. Czy do E90 z małą navigacją (Business) można dodać dodatki typu TV / Internet ?
-
E90 Bussines na CIC
Dzwoniłem i niestety nie podejmą się ;)
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Ja od siebie polecę wszystkim kolegę Szymona, jeżeli szukacie używanego BMW lub chcecie dokonać pewnych czynności serwisowych. Szymon łączy pasje z wiedzą, starannością i umiejętnościami. Typ człowieka który wypatrzy nieoryginalną śrubkę w mało widocznym miejscu :)
-
Stłuczka - Jak zlikwidować szkodę ?
Witam. Dość długo się zastanawiałem i wybieram jednak naprawę bezgotówkową w ASO BMW. Auto wycenili na śmieszną kwotę, nie znam żadnego dobrego blacharza / lakiernika i nie chcę mi się w to szczerze bawić. Dostane dodatkowo auto zastępcze które zgodnie z prawem http://zawsze mi się należy, przy takiej sytuacji. Ludzie jednak mówią że się nie należy, gdyż ubezpieczalnie robią wszystko aby tak własnie myślano. W końcu to walka o grube pieniądze. Gdy auto zostanie naprawione to wrzucę fotki i podzielę się opinią na temat jakości obsługi oraz samej naprawy. Czyli spasowanie itd. Pozdrawiam :)
-
E90 Bussines na CIC
Witam. Czy ktoś zna jakiś dobry zakład w promieniu 250km od Szczecina który założy CIC do auta, które ma Business? Ewentualnie zwykłą professional , aby były mapy. Jak każdemu, zależało by mi na rzetelności i dobrej cenie ;)
-
E92 335d czy M3 DCT
Ja również jestem przeciwny przerabianiu aut. Nie oszukujmy się że auto do którego ktoś dołożył M-pakiet i nie wgrał go do Vinu to potencjalny szrot. Nikt nie wie czy ktoś go dodał bo mu sie podoba, czy auto miało większą lub mniejszą kolizje i trzeba było zmieniać zderzaki i resztę. Mam nawet znajomego który ma Opla po tuningu, hamulce ledwo działają, kierownica ma ogromny lub ale zderzaki i sport wloty powietrza są :)
-
Stłuczka - Jak zlikwidować szkodę ?
Rzeczywiście przed chwilą dzwoniła do mnie pani i domagała się drugiego numeru konta, bo bez tego nie może wypłacić pieniędzy. A ja już 3 razy mówiłem że nie zdecydowałem się jeszcze co do metody naprawy. Wjechał we mnie Mercedesem E-klasą W210
-
Stłuczka - Jak zlikwidować szkodę ?
Tutaj jest zdjęcie szkody : http://zapodaj.net/64880d0f8433e.jpg.html Co do rzeczoznawcy - powiedział on że gdy rozbiorę już auto i wyjdzie coś dodatkowego, to mam go wezwać jeszcze raz. A co do miejsca naprawy to jestem bardzo rozdarty. Mam tylko jeden warsztat, który robi blacharkę ale nie chce tam oddawac BMW, bo robili ojcu auto i na całym aucie są ślady po lakierowaniu, jakiś lakier bezbarwny na szybach.. ogólnie tragedia. Nie wiem jak to załatwić, tym bardziej że auto jest mi potrzebne do jazdy i myślałem że ASO będzie najlepszym rozwiązaniem.
-
Stłuczka - Jak zlikwidować szkodę ?
Witam. Kilka dni temu miałem małą stłuczkę, tzn. pan z tyłu nie wyhamował i uderzył mnie w tył mojej BMW. Szkody to głównie tylny zderzak i osłony pod nim. Reszty nie wiem, gdyż ciężko cokolwiek tam zobaczyć. I tu mam mały dylemat, gdyż szkoda została wyceniona na 1600 zł. Czy za tą kwote zrobię to dobrze w jakimś prywatnym warsztacie i zostanie mi coś z tego, czy po prostu oddać do ASO bezgotówkowo? Czy gdybym wybrał ASO, to dostane pojazd zastępczy?