Treść opublikowana przez patryk4544
-
Zwykłe opona - Sposób na przebitą ?
Dzieki :)
-
Zwykłe opona - Sposób na przebitą ?
Dzięki za odpowedzi. Bagaży będę miał bardzo mało, więc myślę że wystarczy mi nawet zimówke wrzucic.. A z tym lewarkiem od E46 nie będzie problemu z powodu obnizonego zawieszenia ? (fabryczny sport pakiet ) Jeśli nie to kupuje :)
-
Zwykłe opona - Sposób na przebitą ?
Witam. Wymieniłem dziś opony Run Flat na zwykłe i zamierzam jechać w długą trase ( 800 km ). Pozostaje mi kupno lewarka i dojazdówki, czy są jakieś lepsze, mniej uciążliwe ''patenty'' ? Dodam że zawieszenie jest obniżone.. nie trzeba do takiego jakiegos innego lewarka, bo na wulkanizacji często jęczą
-
Dziwne zachowanie samochodu 730d
do usuniecia
-
Zachodniopomorskie
Witam. Próbowałem zdiagnozować moje niedziałające bi-xenony skrętne. 1. Auto - Mis w Szczecinie - Ogólnie ok. Sprawdzone zostaly bezpieczniki, komputer no i diagnoza - nie wiemy i nie pomożemy. Plus to pewnie to, ze nic nie zaplacilem :P 2. Byłem w Car-Fix. Diagnoza bardzo szybko postawiona, jestem umowiony na termin.. troche dlugo trzeba czekac ale wrazenie co do kompetencji jest bardzo dobre :)
-
Rozmiar felgi a komfort jazdy
Witam, przepraszam za PPP. Czy różnica między 19 RFT a 18 Zwykła będzie mocno odczuwalna ? Dodam że mam sport - zawias
-
Bi-xenon - Pytanie
Sorki za 3 ppp ale jest masakra z tymi modułami. Dziś miałem jechać na programowanie, a chyba padł nowy moduł bo w ogóle się nie poziomuje od wczoraj.. to jest chore
-
Klimatyzacja - Pytanie
Witam. Czy to norma w E90 że klimatyzacja działa dopiero, gdy autem już ruszę ? Na obrotach jałowych właściwie po 2-3 minutach nadal nic się nie dzieję. Po ruszeniu 15-30 sekund i jest ok
-
Rozmiar felgi a komfort jazdy
Heh ja mam Full Beton.. tzn. Sport Zawias + 19 Felga + RFT :D Nie ma tragedii ale powoli zaczyna męczyć
-
Bi-xenon - Pytanie
Witam. Wymienilem 2 moduly. Blad cornering nadal jest. Jedna soczewka działa góra - dół / lewo prawo, natomiast druga tylko góra - dół. Teraz kodowanie?
-
felgi z oponami ile mam dac max
Witam. Czy te fele z oponami sa warte 3000 ? http://allegro.pl/feli-bmw-e60-e61-m-18-oryginalne-i3389232028.html Znajomy chce mi je do e90 sprzedac. Takie same jak na aukcji
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Wspaniałe auto i polecam wszystkim filmy kolegi na youtube :D
-
Bi-xenon - Pytanie
tak.. mi chyba padl w ten sam dzien drugi.. teraz pytanie ile nowe podzialaja.. moze da sie jakos je dodatkowo zabezpieczyc?
-
M47 163 KM Sprawdzenie czy silnik zawirusowany
Witam. W moim E90 z 05' również pojawia się ten błąd i jest ''podejrzenie'' wirusa
-
Bi-xenon - Pytanie
Jutro jade kodować.. mam nadzieje że druga lampa zacznie się poziomować i w koncu ruszy ten dynamic xenon.
-
Światła Xenonowe - Naprawa
Witam. Wymieniłem żarniki i poprawa jest bardzo duża, także polecam, a wątek do zamknięcia :)
-
Zachodniopomorskie
Kto w Szczecinie zakoduje mi moduł Xenonu w E90 ? Proszę o pomoc ;)
-
Bi-xenon - Pytanie
Dziękuje za odpowiedz, jeżeli jednak kolega mógłby jeszcze odpowiedzieć na pytanie ''czy tak powinno być po wymianie modułu ? '' i to myślę że będzie wszystko.. Ewentualnie kto w Zachodnio Pomorskim ( szczecin ) sie tym zajmuje :)
-
Bi-xenon - Pytanie
Witam, dziękuje za odpowiedzi. Kupiłem nowy moduł i dałem znajomemu do wymiany w prawej lampie ( bo lewa się poziomowała ) Teraz coś dziwnego się dzieje, bo wygląda na to że lewa lampa, ktora byla ok - teraz się nie poziomuje. Błąd cornening lights pozostał. 1. Tak ma być do zakodowania? 2. Znajomy oszust ?
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Witam, mam pytanie bo dla mnie nie jest to nadal jasne. Czy M47T2 to ten sam '' szmelc '' o któym pisze kolega? czy to inna jednostka?
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Również kupiłem w xenon-serwis. Dodam że wybrałem te o barwie 4700k
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Witam. W jednym temacie podałem tą informacje, lecz podziele się nią jeszcze tutaj. Wymieniłem w moim E90 Żarniki Xenonowe przy ok 207k przebiegu i różnica w jakości oswietlenia jest kolosalna. Jezeli komus slabo swieca to polecam wymiane.
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
Warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy : 1. Dział BMW E60. Temat '' Pomoc w kupnie auta ''. Ludzie linkują w 80% E60 w cenie ''dobrego E46''. Podobnie jest z E90. Nikt nie zwraca uwagi, ze na niemieckich portalach takie cuda maja ogromne przebiegi lub mają już dość życia. 2. Niemiec nie jest głupi, tam też już nie jest tak różowo jak kiedyś i auto sprzedaje się w cenie adekwatnej do stanu. Niska cena - szrot / Wysoka cena - Duża szansa na dobry stan. 3. Myślę też że mało kto w ogóle potrafi dobrze jeździć dieslem ( w manualu ) mi na to zwrócił uwage kolega z forum. Często jezdze z ludzmi i wielu z nich zmienia bieg gdy turbo sie budzi, zamiast korzystac z mocy. Wyglada to tak ze w E90 turbo budzi sie przy ok. 2k RPM a ludzie przy tej wartosci juz bieg zmieniaja, zamiast ciagnac do 2.5 - 3k RPM. Jestem pewien że to również ma duży wpływ na silnik, szczególnie gdy ktoś jeździ po miescie i daje gaz do dechy przy 1.5 K RPM Takie użytkowanie auta powoduje również problemy z DPF.
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
Mam M47T2.. 208k przebiegu i bez problemów.
-
Proszę o pomoc odnośnie CHIPTUNINGU !
Witam. Czy każdy silnik M47T2 ma taką nieciekawą charakterystyke, że budzi się z dość mocnym kopem przy 2.5k Obrotów? czy to ja mam wątpliwej jakości ''chip tuning'' ?