Treść opublikowana przez Jack79
-
Szczotki dodatkowej pompy wody
Tak. Kolega w dziale e90 zrobił film z wymiany
-
Szczotki dodatkowej pompy wody
Wklej aukcje. Masz tam wymiary na bank napisane. Jeśli mają 5x5 i długość 10mm to będą pasować. Według mnie będą pasować. Pompa webasto ma te same wymiary szczotek
-
Mokra podłoga kierowcy i pasażera za kierowcą e87
Wątpie
-
Mokra podłoga kierowcy i pasażera za kierowcą e87
No to zostają drzwi
-
Mokra podłoga kierowcy i pasażera za kierowcą e87
Odpływy szyberdachu, Odklejenie maty na drzwiach. Sprawdź też czy przy siłownikach maski nie masz zapchanych odpływów. Ciekną też tylne lamp. Tą drogą przez profile woda może się dostać do kabiny. To możesz sprawdzić wyjmując korek pod autem. Są lo obu sronach od przodu tylnego koła. Wieżdzając tyłem na krawężnik, dasz radę je wyjąć. Mi się udało. Link do opisu: https://www.babybmw.net/forum/viewtopic.php?t=36211
-
Inpa v5.0 problem komunikacjii
Potrzebujesz kabel z przełącznikiem, żeby oba auta obsługiwać. Jak chcesz tylko do nowego to polutuj kabel i będzie śmigać. Poczytaj https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=48&t=278650
-
Bmw e46 320d 150km polift Kopcenie na czarno
DPF był na końcu produkcji j to na specjalne życzenie klienta, więc prawie żadne E46 nie ma. Nue świszcze ci głośniej auto. Ja bym się skłaniał ku nueszczelności. Często pęka gumowa rura między intercoolerem a EGR.
-
BMW E90 BŁĄD KLEMY PIROTECHNICZNEJ
Ja kupowałem używkę z e46 poliftowej od poduszki w drzwiach. Kup z długim kablem i polutuj.
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Z jednej strony, skoro jest uczciwy stan to warto brać, ale po roku go odsprzedać za te kasę będzie ciężko, przy tym wyposażeniu i mocy. Wiem jak ciężko wyszukać coś fajnego.
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Ponta, silnik najsłabszy z możliwych, jeśli chodzi o osiągi, z wyposażenia trójkąt i przeciwmgielne. Golas taki, że jak go kupisz, to nawet za 10 tysi nikt tego nigdy nie odkupi. No i komis :( to jest ich praca, sprzedawanie aut. Chłop musi na tobie zarobić, żeby biznes utrzymać :( Rozumiem, że kolega był i podoba mu się. Siedział w takim z fajnym wyposażeniem?
-
Jak sprawdzić czy mam dpf
Z tego co pamiętam 200.000 km i wyskakuje błąd DPF informujący o konieczności wymiany DPF, ale jak zrobisz ją tylko progrmowo, to błąd się wykasuje, a popiół zacznie przybywać od zera.
-
Jak sprawdzić czy mam dpf
Albo ktoś wykonał aplikacją wymiane DPF. Wtedy nie wiesz ile masz popiołu. To nie jest waetość rzeczywista, tylko taka szacunkowa.
-
Jak sprawdzić czy mam dpf
Wygląda na koronkę. Wpływu na wypalanie te błędy nie mają. Jak ci szarpanie będzie przeszkadzać, to przytrzymaj dłużej przycisk DSC. Wyłączy to kontrolę trakcji i przestanie szarpać. Jak ci pisałem, taki zapchany DPF ciężko się wypala. Długa trasa, bez szaleństw tylko równo i piwinno pójść. Dobrze byłoby z podłączonym kompem lub telefonem i kasować błąd DPF, bo on może przeszkadzać. Dodatkowo będziesz miał wgląd na temperaturę spalin.
-
Jak sprawdzić czy mam dpf
Spokojnie. Nic mu nie będzie. Też raz tak zrobiłem, zaczynając przygodę z mechaniką :D A jak wypalanie DPF?
-
BMW E87 Polskie menu?
FA to są kody wyposażenia, które posiada twoje auto. Dekodując VIN masz je wypisane. podam na przykładzie, po co to. Kod 431 to kod mówiący o tym, że auto ma ściemniające i składane lusterka zewnętrzne. Doposażając w nie auto, dodajesz ten kod, przekodowujesz do ustawień początkowych moduły, które są niezbędne do ich działania. Auto w tym momencie wie, że ma te lusterka i ustawia odpowiednio opcje w tym module. Mam nadzieje, że jakoś jasno to napisałem. Sam nie zmieniałem nigdy języka w CIC. Ale z tego co wiem nic z VA nie robisz, tylko zmieniasz języki w module CIC. Wilej z czego korzystasz i na której minucie stanąłeś. Coś źle robisz.
-
BMW E87 Polskie menu?
Tak ma być. Korzystasz z jakiejs instrukcji? Wybierasz pierwszą z góry CAS. Dopiero po tej operacji masz wybór modułów, które możesz modyfikować. Instrukcji jest pełno. Ncs jest mało intuicyjny. Tu jest dokładanie CIC pokazane http://obd365.eklablog.com/retrofit-bmw-e89-cic-with-ncs-expert-software-a126159438
-
BMW E87 Polskie menu?
E89. Pewnie ma. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale E83 to X3, inne moduły.
-
BMW E87 Polskie menu?
To jest E8x, czy jakoś tak
-
BMW e46 320d AUtomatyczna skrzynia Biegow I wymiana oleju
Proszę z działu DIY. Niestety foty już wygasły https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=122945
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Z pierwszej strony EVO 2020-3 to jest najnowsza. Masz tam link magnet do torrentów lub na serwerze mega, zależy czym ci wygodniej.
-
Bezpieczniki G01 - instalacja kamery Garmin z trybem parking
Potrzebujesz bezpiecznika, który jest podłączony do terminalu 30, czyli zasilany non-stop. Bezpiecznik 27 byłby ok.
-
Parowanie tylnich szyb e87
Nie masz czasem wody w bagażniku. Często cieknie przez tylne lampy.
-
BMW Road Map Europe HIGH 2019
A na pewno rozpakowujesz? Może ponownie pakujesz. Powinieneś otrzymać ISO, bez twpjej ingerencji w nazwy
-
E87 Błąd Klema Inteligentna IBS 4A27
Według mnie to przez to. Ta śruba potrafi przegnić na wylot, bo główny kabel idzie pod maske pod podłogą. Także obejrzyj jeszcze od spodu. Dodatkowo rozebrałbym te czerwoną skrzynkę bezpieczników na akumulatorze w którą wchodzą te wtyczki. W środku masz duże bezpieczniki, 100A itp. Rozbiera się to łatwo. Jak któryś jest spalony to trzeba kupić całą tą skrzynkę nową, bo są to bezpieczniki nie wymienne.
-
Asystent swiateł drogowych
To nie jest moim zdaniem CAN. CAN ma przewody koloru zieolnego a drugi zielony z czerwonym paskiem. Tu powinien być w 14 pinowej wtyczce na pinie 1 i 2. Zdjęcie jest nie wyraźne. Wstawiam dobrze, bo coś ci nie szło.