Skocz do zawartości

Jack79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jack79

  1. Bierz bez problemu wejdą. Będa dużo lepiej wyglądać niż ze standardowym ET do jedynki
  2. Tak. Im niższe ET tym bardziej na zewnątrz.
  3. To według mnie z poborem prądu wszystko masz ok. Wklej błąd jaki masz z anteną.
  4. Bo padło? Piwinieneś mieć. Mam to samo w E87 i telefon śmiga. Jedyne co to nie ma streamingu muzy przez BT, ale do tego potrzbny jest COMBOX zamiast MULF2Hi
  5. To jest bezpiecznik F51 i ten jest od CAS. Sprawdzałeś, jaki masz pobór po uspieniu auta?
  6. F36 jest u ciebie od FRM. Zrób fote swojej skrzynki i zaznacz który to bezpiecznik lub edytuj zdjęcie które wkleiłem z twoją rozpiską i zaznacz który to bezpiecznik.
  7. Będzie działało, tylko wolniej w kabinie będziesz miał ciepło. Naprawa prosta. W tej pompce kończą się szczotki. Na allegro jest pełno takich. Wymiary 5x5x10, webasto bmw.
  8. Na pewno o dobrym bezpieczniku piszesz? Tu masz rozpiskę gdzie jest F35. On jest tylko do DSC. A tu schemat
  9. No ja niestety nie miałem tyle szczęścia. Wszystkie zamienniki w przypadku BMW zawsze się na mnie mszczą :cry:
  10. To nie ma opcji innej niż zasilanie na pojedynczej wtyczce. świece mssz nowe więc zakładam, że są sprawne. Wtedy taki błąd może generować, tylko brak zasilania na stetownik lub sqm steriwnik. Stetownik możesz obmierzyć miernikiem, tak samo jak i świece.
  11. Gdzie Kubaj kupowałeś tego BEHRa? Bo ja na allegro za te 130 zl. Pojeździł dwa miesiące. Wszystko wyglądało jak oryginał, z zeszlifiwanym logo. Więc za dwa miesiące kupiłem za 250zl oryginał za ASO i zapomniałem o temacie. Chce koledze zaoszczędzić 130 zł i roboty i nerwów. Oczywiście zanim doszedłem, co jest źle, to już mi dynia parowała, skoro wszystko wymienione na nowe. Po tej przygodzie nikt mnie do zamiennika nie przekona, tym bardziej z allegro. Może trzeba mieć farta.
  12. Nie. Chyba ze chcesz go zaraz zmieniac. Wejdz na czescidobmw.pl i tam zobacz ile kosztuje taki termostat. Japolecam OEM za 250zl. Inne to gó wno. Twój termostat ma numer 11517805811
  13. Tak na pewno nie jest. Ona pasuje idealnie. Jest na równo ze światłami. Palec ma nie wchodzić:)
  14. Tego się nie diagnozuje, tylko wymienia kompletem. Jak kolega napisał ASO lub dobry sklep. Nie kupuj na allegro najtańszych bo szkoda kasy.
  15. Da się. Powypadkowe auta tak mają. U góry masz zawiasy , tam możesz poreguliwać. Są też odbojniki na które osiada klapa. Je też się reguluje. Łatwo nie jest, bo co nie ruszysz to szczeliny się zmieniają. Sporo czasu zajmuje. Ja u siebie doprowadziłem, że jestem zadowolony, ale idealnie nie jest. A i zamek też trzeba przeuwać ( to w budzie nie klapie)
  16. Masz problem z poduszką pasażera. Według mnie INPA rozróżnia auta i jak masz błąd poduszki pasażera to tego dotyczy. Do sprawdzenia wtyczki przy poduszce. Osobiście to kupiłbym dwa oporniki 2.2OHM i zastąpił nimi poduszkę, żeby wykluczyć samą poduchę. Z tego co na necie piszą to najczęściej ten błąd powoduje moduł poduszek. Znajduje się pod plastikami tunelu środkowego.
  17. Obadaj jeszcze raz drzwi. Szczelina nie musi być duża, żeby woda lała się do środka. Jakbyś miał wszystko suche, to fajnie można obadać papierowymi ręcznikami, gdzie woda wpada.
  18. To zobacz na korektach, co się dzieje jak nie domaga. Kiedy usterka występuję. Moje korekty wyglądają gorzej na rozgrzanym a silnikiem nie rzuca.
  19. Netrix jest jak napisał KRUK. Typko według mnie skoro masz mapy 2008 to bez aktualizacji CIC nie pójdzie aktualizacja przez USB. Od 2010 roku CIC miał soft, który obsługiwał aktualizację przez USB. Heinzeb instalujesz albo WEST albo EAST. Razem nie da rady.
  20. Kwestia pendriva . Przeczytaj pierwszy pist. Brzmi jak twój problem https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=362895&start=105
  21. Maniek nic mi nie mow o dopasażaniu. Lusterka skladane + lampy tyl led + mase innych pierdół. Szukam w normalnej cenie COMBOX, bo 500 zl mi już szkoda. Lusterko wsteczne z kamera też by się przydało, ale ciężko dorwać oryginał z opcją FLA. Jak do lata nie znajdę to poskładam dwa w jedno. Keyless mi jest kompletnie zbędny i nie wpisałem go na listę retrofitów.
  22. Raczej powinni jeszcze wypuścić aktualizacje. Ostatnim autem z mapami PREMIUM jest chyba E89 Z4 z 08.2016. liczac że aktualizować będą 10 lat, to do 2026 powinni wypuszczać jeszcze aktualizacje.
  23. Czyli kupa kasy i roboty na montaż keylessa plus 600 zl, aby się zabezpieczyć przed kradzieżą. Maniek musisz być mocno zajarany na ten retroficik :D
  24. Dla wygody
  25. Wycialąganie przez USB kodu działa tylko dla map PREMIUM. Reszte trzeba kablem ciągnąć.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.