Treść opublikowana przez derlysy
-
Opony Runflat - zmiana na zwykłe. Jakie? F11 535xD
I wolniej ;)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ładnie się prezentuje na zewnątrz. Ale w środku bieda ;)
-
Po wymianie klocków nie można wykasować inspekcji
Jesteś pewny ? ;) a nie zwolniony ręczny
-
Sprężyny amortyzatorów tył
Może sie ułożyć ale nie musi. U mnie po wymianie stała równiutko.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Czyli te same problemy co w zsykłym N47? Problemy są w każdej efce jeśli ktoś o nią nie dbał ;) kupno efki to tak naprawdę podstawowym parametrem jest to jak była dbana o poprzedniego właściciela. Ja mam n47s1 i nie narzekam. Kolega ma n47T i też nie narzeka. Ale obaj auta kupilismy z pewną historią i dbamy o nie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
W 525d były montowane B47 po 2014 roku, czydo końca N47? Ani ten ani ten. Najpierw był n47T później n47s1
-
SLI - kreski --- zamiast znaków
No przecież jak Ci działał to w icom czy tam ista się wyświetli ;) Ja tylko byłem przy tym jak mi na nowo kodował kolega który się tym zajmuje.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
długo już ją masz ?Jaki ma przebieg? Robiłeś coś poważniejszego przy niej? Trochę obawiam się tych dwóch turbin. Mam ją 4 lata. Obecnie 142tys przebieg. Totalnie nic w niej nie robiłem. Tylko wymiany olejowe, tarcze, klocki itd. Olej leje z górnej półki Amsoila wymiana co 8tys.
-
SLI - kreski --- zamiast znaków
Kod z tego co pamiętam przepisujesz bo potrzeba. Kalibracji nie.
-
SLI - kreski --- zamiast znaków
Tak. U mnie kiedyś po chwilowym spadku napięcie też się rozkdowało. Nowe kodowanie i po sprawie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ja mam 525 i zrobiony program. 265 koni 530 niutów i to już fajnie jedzie. Więc zdecydowanie ten ci polece.
-
SLI - kreski --- zamiast znaków
Kalibracja czego ?? Kodowanie j.eb.ło i tyle. Na nowo zakodować i po problemie.
-
Dobór felg - xDrive - rozdzielacz
To jest link do 285/30 https://oponki24.com.pl/120324,opona-michelin-285-30r20-pilot-sport-4s-99y-xl-fr-.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=3fa3424b-7d7e-f0f7-9d3c-98d3f08c89fd Rzeczywiście nie ma 275/30 nie runflatów z PS4 jedynie z starszego modelu PSS. Tylko to że są w rozmiarze 285/30 totalnie nic nie znaczy. Bo teraz byś musiał mieć tez z gwiazdką na przednią oś czyli rozmiar 245/35. Żeby była pełna homologacja na dwie osie co to za tym idzie być spokojnym o obwody. A w 245/35 nie ma pilotów z homologacją ;) dlatego jeśli dwie szerokości z homologacją to praktycznie zostają Ci same RF. Czy to 20 cali czy 19. Chyba w 18 coś więcej do wyboru jak pamiętam.
-
Dobór felg - xDrive - rozdzielacz
Większość z marek premium posiadają opony z homologacją lub bez w tych samych rozmiarach oraz runflaty jak i zwykle ,nie wszystkie są dostępne u nas, moje były sprowadzanie z Niemiec. Trzeba naprawdę dobrze szukać. Również 20 calowy pilot sport 4s jest zwykły z homologacją oczywiście nie wszystkie rozmiary,te najbardziej popularne są. Ja piszę o polskim rynku. I na pewno w jego przypadku nie jest jak piszesz. Ale chętnie zobaczę link do pilotów sport 4s z homologacją. Mogę prosić o link ?
-
Dobór felg - xDrive - rozdzielacz
To chyba w 19 calach jest dużo choć nie chce mi się wierzyć. W 20 calach nie ma pratycznie żadnej jeśli nie RF. Mam Micheliny pilot sport 4s czyli chyba obecnie najlepsza opona i nie ma homologacji.
-
Dobór felg - xDrive - rozdzielacz
No ale pewnie masz RF jak gwiazdka. A to opona cegła.
-
Dobór felg - xDrive - rozdzielacz
Xdelete to pośrednie rozwiązanie. Zainwestuj w koła o tych samych obwodach. Tu nie można oszczędzać kiedy dba sie o vtg.
-
Asystent świateł drogowych.
ale po zakodowaniu jak ręcznie użyjesz długich to musisz wyłączyć i włączyć światła przełącznikiem, żeby znów asystent działał Dokładnie. Straszna rzeźba dla mnie. Widze efkii już stają się golfami.
-
Asystent świateł drogowych.
Więc zakodowali go na stałe. Ale nie będziesz mieć możliwości wyłączyć i włączyć asystenta w panelu idrive. Nie bede tu pisał ale znajdz grupy na fb wszystko opisane jak zakodowac ;)
-
Asystent świateł drogowych.
Przecież pająk pod asystenta kosztuje 150zł. Nigdy nie spotkałem się że można to z poziomu idrive właczyć.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jak grube sprawy porobione to nie ma sie co bać przebiegu.
-
Doposażenie/dokodowanie 530dX
2011 to nie poszalejesz. Szukaj coś po 2013 z kafas 2 wtedy można się pobawić w dopsażanie. I tam już nbt więc tez pare funkcji można zakodować.
-
opony 20 cali do F11 535xd
Dlatego napisałem wyżej na granicy komfortu. A założ RF 20 to się przekonasz ;)
-
opony 20 cali do F11 535xd
No to masz opcję do regulowania. Ja mam zwykła zawiechę z eibachem :P
-
opony 20 cali do F11 535xd
Odpuść RF przy tym rozmiarze bo sobie zęby powybijasz. Ja mam wzmacniane XL Micheliny pilot sport 4s. Nie jeździłem na lepszej gumie. I uwierz że to już na granicy komfortu.