Skocz do zawartości

derlysy

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez derlysy

  1. Ile oleju poszło przy dynamicznej ?
  2. Nie kupuj 17 do efki. To jest za mała felga do takiego auta.
  3. derlysy odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    10J i jeszcze takie et :D bez szans na przód
  4. derlysy odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Eibach nie zrobi krzywdy Twojemu komfortowi ;)
  5. derlysy odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Obniż ją ;) fela ładna ale za wysoko auto stoi.
  6. derlysy odpowiedział(a) na Wiktor92 temat w F10, F11
    Bedą, smiało kupuj
  7. Miałem tu na myśli f11 530i/535i minimum 2013r w stanie/ przebiegu akceptowalnym.Takiej jaką bym chciał , nie pierwszą z brzegu. Poprostu się nie rozpisywałem, wiadomo o co chodzi. Nie piszmy komentarzy nic nie wnoszących do tematu . To forum BMW , nie grupa na FB gdzie zabawiłem tylko( albo aż) jeden dzień ;) Na grupach otrzymasz więcej pomocy niż na tym forum. Tu pamiętam jak zapytałem o coś na początku mojej przygody z efką to na pw dostałem że za kasę podpowiedza. A grupy cóż. Odsetek baranów jak na każdej innej. Ale większośc ludzi bardzo pomocnych.
  8. Panowie jakie ciśnienie do xdrive 20 cali. Opona 245/35
  9. derlysy odpowiedział(a) na szuwx temat w F10, F11
    u mnie to wygląda jak z fabryki po dokładniejszym przyjrzeniu się, żadne kable nie są poodcinane kolektor może jak u ciebie fabrycznie bez klap (zaślepka to to nie jest) zamiast dziury plastik jak sprawdzić czy ten silniczek jest wydokowany czy nie??? mam tylko bimmertool. Ista i będziesz wiedział. Ale jeśli nie masz silniczka a nie był wykodowany to by błąd wyrzuciło.
  10. derlysy odpowiedział(a) na szuwx temat w F10, F11
    Tu nie ma co mapować. Skoro masz zaślępkę i silniczek usunięty z klapami to tylko należy ten silniczek wykodować. Ja akurat go zostawiam bo kupiłem uszczelkę bez klap.
  11. Jak zmienia ? Kolosalnie. To dedykowany nowy soft do skrzyń ZF. Płynność, szybkość działania. Koszt koło 1000zł.
  12. Wgraj sobie xhp to zobaczysz co to dobry soft skrzyni.
  13. derlysy odpowiedział(a) na szuwx temat w F10, F11
    Czyściutki. To co chłopaki pokazują po 200tys to jest koszmar.
  14. Pytanie jakie wyposażenie w środku. Okolice 120tys chodzi już seria G dwulitrowa. Więc ja za tyle efki bym nie kupił. Duzy plus niski przebieg no pełna historia.
  15. na zdjęciu wyżej oba mają 10 Może przedlift ma nerki od lifta. Bo pasują.
  16. derlysy odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Okazuje się że spawane więc odpada. To przy okazji jakie parametry można z czystym sumieniem zakładać 19 lub 20R? :) Ja 20 mam 8.5 z et 33, 245/35 a jeśli ktoś ma dwie szerokości to na tyle 9,5 cali z et 44 i opona 275/30
  17. derlysy odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Niestety nie.
  18. Dokładnie jak można porównywać oem klocek czy tarczę i aftermarket.
  19. Ogólnie we wcześniejszych postach mało jest konkretów bardziej ludzie konbinuja z połączeniem jednych klocków z tarczami innej marki i to nie ma dla mnie żadnej informacji na dodatek pisza takze o autach innej marki gdzie stosowali i spisywały sie lepiej lub gorzej i nic z tego nie wynika. Bo trzeba kombinować by dobrać odpowiedni klocek do odpowiedniej tarczy. Ja założyłem tarcze dark performance ultra plus klocek ebc yellow. Hebel w cenie oem a skuteczniejszy o niebo. Ate, textar itd może i standardowy hebel ale bez szału.
  20. Kolego może trochę wiedzy zanim zaczniesz pisać bzdury. Po pierwsze przedlift z 2013 ma już flaki modelu liftowego. Moduły, kafas 2. Wygłuszenie jest identyczne. Dwa mpakiet grosze mówisz. Wlasnie dokładałem do swojego i na oem częsciach z lakierowaniem wyszło prawie 7tys. A chińskich zammieników szczególnie zderzaków nie polecam bo odstają przy masce. I gdzie Ty widzisz lepsze wyposażenie polifta tu ? Jedynie na mega plus ledy bo to kapitalna światła i mega drogie. Szczerze ja bym osobiście wybrał w takiej konfiguracji przedlifta. Przedlift hud, aktywny tempomat i jeszcze po zdjęciu widzę jaki jeden asystent chyba pasa. Polift bieda totalna. A i 50tys mniej nalotu chyba tez dosć istotna sprawa.
  21. Nic nie pomoże wlewanie alkoholu bo to lekko rozpuści górną warstwę w zbiorniczku. Zamrożone są przewody, pompka. Ratuje Cię zostawienie auta na parkingu jakimś podziemnym np w galerii handlowej. Przerbiłem z kolegą walkę na powietrzu o odmrożenie. Fakt odmroziliśmy ale dłonie. Ps. nawet wrzątek laliśmy z czajnika i też to nie pomogło.
  22. No zdziwiony nie możesz być jak do efki kupujesz tarczę jednoczęściową.
  23. derlysy odpowiedział(a) na szuwx temat w F10, F11
    Wielu chłopaków jeździ bez klap. Chłopaków fanantyków z aplikacjami bimmer tool. Nic się w dpf nie dzieje po wywaleniu klap ;)
  24. derlysy odpowiedział(a) na szuwx temat w F10, F11
    Klapki to tylko ekologia ;) I nie uwierzę ze wyczyszczenie dolotu dało 10 koni więcej :D również teraz u siebie je wywalam i wkładam uszczelkę bez klap. Silnik N47S1 I nie chodzi czy Polak wie lepiej co auto potrzebuje. Tylko że te klapy to bubel i lepiej zapobiec temu co mogą wyrządzić ;)
  25. derlysy odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Tak wiem co mówię bo tylko Ty jeździsz na takiej feldze ;) oczywiście że do 20 nie założe RF tylko wzmacniane. Mam inne auto na profilu 40 i jeździ się zupełnie normalnie. Oczywiście trzeba ciut uważać. Ale polskie drogi coraz lepsze. Po mieście akurat efka moja nie jeździ. Profil 35 przy 20 calach i eibachu zakładam że trochę komfortu stracę. Ale nie na tyle by się jeździć nie dało. Sporo chłopków jeździ i sobie chwali. 18 mialem i wytrzymałem rok z tym wyglądałem i baloniastym prowadzeniem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.