Treść opublikowana przez derlysy
-
Szarpanie po wymianie oleju w skrzyni F10
Ile oleju poszło przy dynamicznej ?
-
[F10/F11] FELGI. Dane techniczne, zamienniki, dystanse itd.
Nie kupuj 17 do efki. To jest za mała felga do takiego auta.
-
Felgi do F10
10J i jeszcze takie et :D bez szans na przód
-
Felgi do F10
Eibach nie zrobi krzywdy Twojemu komfortowi ;)
-
Felgi do F10
Obniż ją ;) fela ładna ale za wysoko auto stoi.
-
Czarne nerki m-pakiet
Bedą, smiało kupuj
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Miałem tu na myśli f11 530i/535i minimum 2013r w stanie/ przebiegu akceptowalnym.Takiej jaką bym chciał , nie pierwszą z brzegu. Poprostu się nie rozpisywałem, wiadomo o co chodzi. Nie piszmy komentarzy nic nie wnoszących do tematu . To forum BMW , nie grupa na FB gdzie zabawiłem tylko( albo aż) jeden dzień ;) Na grupach otrzymasz więcej pomocy niż na tym forum. Tu pamiętam jak zapytałem o coś na początku mojej przygody z efką to na pw dostałem że za kasę podpowiedza. A grupy cóż. Odsetek baranów jak na każdej innej. Ale większośc ludzi bardzo pomocnych.
-
[F10/F11] Ciśnienie w oponach - letnie v zimowe.
Panowie jakie ciśnienie do xdrive 20 cali. Opona 245/35
-
BMW F10 n47 klapy wirowe
u mnie to wygląda jak z fabryki po dokładniejszym przyjrzeniu się, żadne kable nie są poodcinane kolektor może jak u ciebie fabrycznie bez klap (zaślepka to to nie jest) zamiast dziury plastik jak sprawdzić czy ten silniczek jest wydokowany czy nie??? mam tylko bimmertool. Ista i będziesz wiedział. Ale jeśli nie masz silniczka a nie był wykodowany to by błąd wyrzuciło.
-
BMW F10 n47 klapy wirowe
Tu nie ma co mapować. Skoro masz zaślępkę i silniczek usunięty z klapami to tylko należy ten silniczek wykodować. Ja akurat go zostawiam bo kupiłem uszczelkę bez klap.
-
Tryb ECO-PRO + żeglowanie, a trwałość skrzyni
Jak zmienia ? Kolosalnie. To dedykowany nowy soft do skrzyń ZF. Płynność, szybkość działania. Koszt koło 1000zł.
-
Tryb ECO-PRO + żeglowanie, a trwałość skrzyni
Wgraj sobie xhp to zobaczysz co to dobry soft skrzyni.
-
BMW F10 n47 klapy wirowe
Czyściutki. To co chłopaki pokazują po 200tys to jest koszmar.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Pytanie jakie wyposażenie w środku. Okolice 120tys chodzi już seria G dwulitrowa. Więc ja za tyle efki bym nie kupił. Duzy plus niski przebieg no pełna historia.
-
[f10] czym się różnią nerki przed i po LCI
na zdjęciu wyżej oba mają 10 Może przedlift ma nerki od lifta. Bo pasują.
-
Felgi do F10
Okazuje się że spawane więc odpada. To przy okazji jakie parametry można z czystym sumieniem zakładać 19 lub 20R? :) Ja 20 mam 8.5 z et 33, 245/35 a jeśli ktoś ma dwie szerokości to na tyle 9,5 cali z et 44 i opona 275/30
- Felgi do F10
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Dokładnie jak można porównywać oem klocek czy tarczę i aftermarket.
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Ogólnie we wcześniejszych postach mało jest konkretów bardziej ludzie konbinuja z połączeniem jednych klocków z tarczami innej marki i to nie ma dla mnie żadnej informacji na dodatek pisza takze o autach innej marki gdzie stosowali i spisywały sie lepiej lub gorzej i nic z tego nie wynika. Bo trzeba kombinować by dobrać odpowiedni klocek do odpowiedniej tarczy. Ja założyłem tarcze dark performance ultra plus klocek ebc yellow. Hebel w cenie oem a skuteczniejszy o niebo. Ate, textar itd może i standardowy hebel ale bez szału.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Kolego może trochę wiedzy zanim zaczniesz pisać bzdury. Po pierwsze przedlift z 2013 ma już flaki modelu liftowego. Moduły, kafas 2. Wygłuszenie jest identyczne. Dwa mpakiet grosze mówisz. Wlasnie dokładałem do swojego i na oem częsciach z lakierowaniem wyszło prawie 7tys. A chińskich zammieników szczególnie zderzaków nie polecam bo odstają przy masce. I gdzie Ty widzisz lepsze wyposażenie polifta tu ? Jedynie na mega plus ledy bo to kapitalna światła i mega drogie. Szczerze ja bym osobiście wybrał w takiej konfiguracji przedlifta. Przedlift hud, aktywny tempomat i jeszcze po zdjęciu widzę jaki jeden asystent chyba pasa. Polift bieda totalna. A i 50tys mniej nalotu chyba tez dosć istotna sprawa.
-
BMW F11. Zamarznięty płyn do spryskiwaczy.
Nic nie pomoże wlewanie alkoholu bo to lekko rozpuści górną warstwę w zbiorniczku. Zamrożone są przewody, pompka. Ratuje Cię zostawienie auta na parkingu jakimś podziemnym np w galerii handlowej. Przerbiłem z kolegą walkę na powietrzu o odmrożenie. Fakt odmroziliśmy ale dłonie. Ps. nawet wrzątek laliśmy z czajnika i też to nie pomogło.
-
[F10] Klocki Hamulcowe oraz Tarcze Hamulcowe OEM
No zdziwiony nie możesz być jak do efki kupujesz tarczę jednoczęściową.
-
BMW F10 n47 klapy wirowe
Wielu chłopaków jeździ bez klap. Chłopaków fanantyków z aplikacjami bimmer tool. Nic się w dpf nie dzieje po wywaleniu klap ;)
-
BMW F10 n47 klapy wirowe
Klapki to tylko ekologia ;) I nie uwierzę ze wyczyszczenie dolotu dało 10 koni więcej :D również teraz u siebie je wywalam i wkładam uszczelkę bez klap. Silnik N47S1 I nie chodzi czy Polak wie lepiej co auto potrzebuje. Tylko że te klapy to bubel i lepiej zapobiec temu co mogą wyrządzić ;)
-
Felgi do F10
Tak wiem co mówię bo tylko Ty jeździsz na takiej feldze ;) oczywiście że do 20 nie założe RF tylko wzmacniane. Mam inne auto na profilu 40 i jeździ się zupełnie normalnie. Oczywiście trzeba ciut uważać. Ale polskie drogi coraz lepsze. Po mieście akurat efka moja nie jeździ. Profil 35 przy 20 calach i eibachu zakładam że trochę komfortu stracę. Ale nie na tyle by się jeździć nie dało. Sporo chłopków jeździ i sobie chwali. 18 mialem i wytrzymałem rok z tym wyglądałem i baloniastym prowadzeniem.