Treść opublikowana przez derlysy
-
[F10][520xd] Ciśnienie opon
Zmierz obwody zimówek. To że nowe nie znaczy że maja taki sam obwód. A cisnienie miałem przy 18 takie ja na tablice.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Bez radaru się nie zatrzyma ale podpompuje hamulec że ma krótszy skok ;)
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Aso nie kłamie. Moje wytłumaczyło mi że nie sprzeda kodów ze względów bezpieczeństwa. Nie chcą uczestniczyć w procesie dopsażania poza aso. Ja mam rok 2013 ale jeszcze przedlift. Flaki już liftowe bo mam kafas 2. W moim przypadku jak dokładałem asystenta ostrzegania przed kolizją i pieszymi musiał być kod FSC. Tylko do tego asystenta. Dokładałem też światel i pasa to przy nich nie trzeba. Kod generował mój bimmer. Jak chcesz mogę dać ci na priv numer do niego.
-
[F10] dokładka/spoiler zderzaka przedniego m-pakiet
Myślę że tak choć tak na 99% :D
-
[F10] dokładka/spoiler zderzaka przedniego m-pakiet
Tak ja. Miałem zwykły zderzak przedliftowy. Zakładając mpakiet włożyłem z polifta. Jeśli chodzi o mpakiet to musisz wymienić dodatkowo belkę i osłony nadkoli trójkąty. No i zakodować halogeny bo są ledowe i bez kodowania mrugają.
-
[F10] Włączenie trybu sport bimmercode tryb S1 ?
Ja mam wgrany xhp i tam pokazuje D1 D2 i tak dalej
-
[F10] dokładka/spoiler zderzaka przedniego m-pakiet
I przy 200km/h odpada ta dokładka ;) radzę się zastanowić.
-
Wymiana przedniego czujnika parkowania
Najlepiej zwalić. Możesz też na kanale od dołu ale mniej miejsca.
-
Kopcenie przy mapowaniu 3.0d
Korekcje jak najbardziej prawidłowe. Tu nie widzę przyczyny.
-
Licznik Wirtualny - BMW F11
Jaki link ? Musisz szukać na allegro, olx czy otomoto licznika 6wb. Od razu Ci napiszę że na chwilę obecną to rarytas. Czasem pojawi się na grupach bmw na fb ale kosztuje 4tys obecnie.
-
Kierownica, wymiana
Tył niebieskie kropki do F10 do F20/F30 czerwone. Prosto to odróżnić.
-
Kierownica, wymiana
Ja tak zmieniałem u siebie. Tylko przekładasz jeśli przyciski się zgadzają.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ale serio wyznacznikiem zakupu efki u Ciebie jest to czy ma komforty czy nie ?? Może być bieda ale z komfortami ?
-
535d - szalejąca elektronika
Wystarczy że już więcej od Ciebie.
-
535d - szalejąca elektronika
Chyba mało wiesz co powoduje trafiona klamka. Spokojnie kolego .... Jedna awaria może mieć wiele przyczyn. Kolega nie napisał nic o klamce więc logicznym podejściem będzie zacząć od podstaw..... Bezpiecznik F2 ....... 5A zabezpiecza zasilanie klamek..... Owszem można zacząć od podstaw. Ale w większości takiej choinki blędów albo klamka albo aku.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Oczywiście że brać z takim wyposażeniem. Komforty są świetne ale spokojnie sporty też dają radę. Jeszcze adaptiv led. Choruje na te lampy.
-
535d - szalejąca elektronika
Chyba mało wiesz co powoduje trafiona klamka.
-
535d - szalejąca elektronika
Klamka któraś do wymiany bo ciągnie prąd. Częsty przypadek.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jaki led ???? Mówię o tej granatowej efce. Zwykłe h7 ta siedzi. I nie wiem może masz brudne lampy ale u mnie bixenon świetnie pali.
-
Licznik 6WB uszkodzony f10 wymiana na nowy używany
Przy 6wb nie ma znaczenia od czego. Kodowaniem się to ustawia. Ważne by wyczyścić licznik przed przypisaniem swojego vinu i przebiegu. Inaczej będziesz miał kropeczkę przy przebiegu.
-
[F10] Wymiana pająka dodanie wibracji
Ja przy kierownicy mpkiet lci wymieniałem jeszcze wiązke.
-
Ile max nm da radę skrzynia zf 8hp70??
ZF to akurat pancerna skrzynia. I na serii możesz butować ile chcesz. Bardziej o silnik czy turbiny bym się wtedy obawial. Ale nie o skrzynie.
-
Ile max nm da radę skrzynia zf 8hp70??
Jakby nie był to nie butujemy od dołu. Oczywiście raz na jakiś czas nic się nie stanie. Ale jak będziesz deptał co światła to zrobisz kuku.
-
Doposażenie bmw f10/11 w nbt oraz zegary 6wb full led
6wb to sobie samemu odpuść. No chyba że jesteś biegły w kodowaniu i czyszczeniu licznika. Łatwi go uwalić a swoje kosztuje. U mnie wymiana z kodowaniem, wcześniej miałem 6wa trwała 20 minut.
-
BMW F10 n47 klapy wirowe
Jest jedna zasada. Jak egr off to i dpf off ;)