Treść opublikowana przez wenek17
-
e36 316 m43 ciężko kręci
Wiele może być przyczyn może być i czujnik położenia wału może być czujnik temperatury wysyłający sygnał do ECU może przepływomierz ciężko powiedzieć najlepiej jak być miał od kogo przełożyć z sprawnego samochodu bo tak to loteria... a podczas kręcenia emperaura na wskazniku może spadać bo rozrusznik dużo prądu pobiera i spadek napięcia powoduje błedne wskazania
-
320i Jaka predkosc ,przy jakich obrotach
Ja w 1.8is mam przy 100 2700rpm
- Brak mocy
-
1,8is 97r. nierówna praca silnika
pojedź na komputer zobacz co wykaże
-
Wymiana Odmy Separator oleju m42 wasze spostrzeżenia
a możesz mi napisać jakie miałeś dokładnie obiawy zapchanej odmy?
-
318is 1994 problem z odpalaniem silnika
może ci się paliwo do baku cofa, przed odpalenie łącz kilka razy zapłon i zobacz czy dało to efekt A co do mojego problemu ma ktoś jakieś pomysły ?
-
e36 touring 1,8i "krótkie" biegi
zwiększysz prędkość to stracisz na przyśpieszeniu, pomyśl czy jest sens częscie jezdzisz w trasy czy po mieście ?
-
318is 1994 problem z odpalaniem silnika
machanikuje troche więc wszystko sobie sam zrobię :wink: no kable mają przebicie to fakt, a czujnik spróbuje sobie przełożyć od znajomego zobaczymy może masz racje.
-
[316iA] blokująca się kierownica
u kolegi w vw vento tak miałem skończyło się na wymianie magla zacinało się
-
E36 318 TDS tylna wycieraczka...
podejrzewam ze włącznik wycieraczek :wink:
-
Falujące obroty na ciepłym
a wąż który wchodzi w gume dolotu nie jest dziurawy ?, a może ten uzywany krokowiec tez do kitu jest
-
1.8 TDS ciezko odpala na zimnym
tak raczej napewno jak trzęsie silnikiem to prawdopodobnie co najmniej 2 do wymiany
-
Falujące obroty na ciepłym
a podmieniony przepływomierz ma takie same numery jak orginalny?
-
Zakup BMW do określonej sumy
wszystkie te silniki są dobre jeśli nie kupimy zajechanego ale jeśli kolega nie potrzebuje dużej mocy to odradzał bym 6 cylindrówki bo jednak koszty większe nawet przy zmianie świec musisz kupić 6 nie 4 z przewodami to samo, ważne żeby zadbane było to nawet i 1,6 może być :wink: takie jest moje zdanie
-
Nie odpala:( prosze o pomoc Bmw e36 tds
to przeczyść masę od silnika do karoserii , a co do tego kabla to sprawdź kontrolką czy po odpaleniu jest na nim prąd jeśli nie ma to spróbuj go zmasować z karoseriom i zobaczysz czy zacznie działać wszystko ok, ale ten kabel raczej od czego innego będzie...
-
Zakup BMW do określonej sumy
ja raczej bym szukał coś z silnikiem 1.8is bo pali tyle co zwykły 1.8 a jednak troche mocy więcej
-
1.8 TDS ciezko odpala na zimnym
no nie posiadam a i w tym temacie ci nie podpowiem :wink:
-
1.8 TDS ciezko odpala na zimnym
to sprawdź świece bo może nie wszystkie grzeją ewentualnie wymień jeśli chcesz mieć spokój na jakiś czas :D hmm jakiego "jeza" bo za bardzo nie wiem o co chodzi ?
-
1.8 TDS ciezko odpala na zimnym
A czy jak juz odpali to chodzi równo czy tak szarpie silnikiem jak by nie na wszystkie gary chodził ?
-
320 92' matowy lakier SCHWARTZ METALIC
osobiście nie stosowałem ale kolega handlarz zachwalał pastę G3, widziałem te jego furki po polerce no to powiem ci ze blask był :P
-
320 92' matowy lakier SCHWARTZ METALIC
to może spróbuj K2 tempo chodź poczekaj może ktoś kto się bardziej na tym zna podpowie ci
-
316 - dziwny problem z odpalaniem auta.
dziwny przypadek ale może być coś z masą sprawdź mase od aku do karoserii jak nie pomoże to chodź to mało prawdopodobne obudowe rozrusznika i bloku silnika przeczyść bo może nie masuje dobrze, rzadko się tak zdarza ale miałem taki przypadek u kolegi w lanosie ze przez to nie działał rozrusznik a i spróbuj przełożyć aku może to jego wina
-
Nie odpala:( prosze o pomoc Bmw e36 tds
jak wyjąłeś przekaznik to sprawdź czy się włącza słychać charakterystyczny cpyk ewentualnie go rozbierz i zobacz czy się styki nie upaliły i czy nie są zasniedziałe
-
Nie odpala:( prosze o pomoc Bmw e36 tds
w dieslu iskra chyba coś ci się pomyliło
-
320 92' matowy lakier SCHWARTZ METALIC
chcesz robić ręcznie czy masz polerkę ?