Treść opublikowana przez skols003
-
E46 320D 150km M-PAKIET porady opinie dorady
ta 2ga wlasnie czeka na takiego co sie nie zna typowa od handlarza kupisz a pozniej sie nie wyplacisz:)
-
E46 320D 150km M-PAKIET porady opinie dorady
Gość nie wie chyba co to biXenon :mad2: :duh: to zwykly xenon bi świeci na długich i krotkich swiatłem xenonu a tu swieci normalnie xenon tylko na krotkich, rozkoduj numery VIN zeby wiedzieć czy wyposarzenie auta jest zgodne z tym co pisze w VIN, 1- Spalanie trasa mniej wiecej ,trasa 6, średnio to tak 7.2, z bardzo ciężką noga 8, ja podaje wskazania z kompa a nie pod korek 2-Jak to BMW jeżeli poprzedni dbał to auto nie sprawi wiecej problemów 3-klapki w kolektorze wpadaja i niszcza silnik po kupnie nalezy je usunąć,termostraty , sterownik świeć idt, siedz na forum to dowiesz sie wiecej 4-manual bardziej proponuje 5-ogolnie to bardzo fajne autka tylko trzeba kupic w miarę zadbane i serwisowane, ja bym swojej nie zamienił na inna tez mam pełen m pak :D 6- Tak jak mowiełem przed zakupem poproś o numer VIN , pozniej sprawdz blachy czujnikiem, przerwy miedzy elementami, po obu stronach czy orginalne i szyby, jedz na sarpaki ogarnac czy zawieszenie ok, i podepnij pod kompa czy turbo i wtryski zdrowe i czy żadnych błedów nie ma:) po zakupie pochwal sie :D 7- tylko jak juz kupisz cos dobrego to sie zakochasz bez opamietania i bedziesz tylko myślał co by tu do niej dołożyć :D ta z 2go ogłoszenia to nie m pakiet, tylny zderzak od zwykłego sedana, i ja sobie odpuść i bez sportowych foteli to tez nie jazda, ta z 3go ogłoszenia wydaje sie być ok dobre wyposarzenie, kubełki pełen m pakiet,manual :D
-
E46 320D
Fajny kolor autka:) tylko te lampy jakies za jasne nie chodzi mi o ringi tylko o klosze
-
E46 navi professional pytanko
Witam znajomy ma navigacjie ta duza professional i chciał zebym zapytał was czy da sie tak zrobić zeby dało sie ogładac na tym teledyski? :?:
-
jak podlaczyc angel eyes ?
Mogłes kupic sobie ringi smd lepiej swieca :)
-
320d 04`e46 który ( jaki rozmiar ) IC
ale jest wiecej koni i momentu dzieki wiekszemu IC? czy tylko bardziej wydajny jest
-
kupno e46 coupe
Czyli wyposarzenie zgodne z vin? bo nie chce mi sie czytać
-
320d 04`e46 który ( jaki rozmiar ) IC
Podepne się pod temat :D Mam takie pytanko Co dajie wiekszy IC :?: ? ma wpływ na moc? :?: Czy jak jak bym dal wiekszego Fimica to był by wpływ na moc i czy od nowa musiał bym mape robic? z tych 186koni ktore teraz mam bylo by coś wiecej? :?: bo tu pisze ze jakis jest sportowy? w 3.0d http://www.ecuproject.pl/bmw-e46-330d-chiptuning-intercooler
-
wymiana oleju bmw e46 318i
mozesz wlać innej marki tylko 5w30 musi być bo przebieg masz mały, ja leje orninalny BMW 5w30 long life za 38zl za litr do kupienia na czescidobmw.pl
-
E46 316i zużyte amortyzatory z tyłu-objawy?????-rozkmina c.d
U mnie stukało jak sie hustało na dołkach autko, po wjezdzie na podnosnik prawy tylny sie wylał a lewy jeszcze trzymał, na szarpaki wjedz to nic nie kosztuje i bedziesz wiedział czy do wymiany
-
kupno e46 coupe
ta z okłoszenia wyglada ciekawie dosyc bogato wyposarzona szkoda ze kubełkow nie ma, rokoduj vin i sprawdz lakier :D
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
I dalej jezdzisz na 204 kucach? czy probowałes zrobić optymalny program na tym co teraz masz bylo by te 250koni?
-
320d wymiana sprzęgła
jestescie pewni ze tak jest:) :?: ze jest takie jak w 184 3.0d
-
320d wymiana sprzęgła
Takie pytanie czy LUK i sachs robi sprzegła? Czy dade wsadzić do 320d rok 2004 jakieś mocniejsze sprzegło w razie w? :?: bo teraz 186 koni i 427 momentu jest u mnie :lol: pytam z ciekawośći bo nie wiem jak dlugo na swoim pojezdze jeszcze ,ale staram sie dbać o nie :roll:
-
E46 320d jak wam pali na mrozie
Panowie a ile taki sterownik wytrzymuje ?ze 2 lata? i nastepna wymiana? :?:
-
E46 czarny sedan by michalll
Te ringi nie pasuja;) kup zołte ledy smd :D pozatym autko ok
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
370 koni 730momentu chcałbym sie tym przejechać:) prwnie rakieta musi być :shock:
-
BMW 320D E46 by Morda
albo fotosik.pl
-
E46 320d jak wam pali na mrozie
dokładnie 4 świece pokazuje, czyli sterownik tak myslałem, bo przy -13 to bardzo musiałem sie nameczyć zeby odpalić A jakiej firmy sterownik polecacie zeby po chodzil troche? Tylko BREU robi? :?:
-
e46 318d program od 320 136km
Po co tak kombinowac? za 500zl wgrasz sobie mape nowa i bedziesz mial około 145koni i 340 momentu:)
-
E46 320d jak wam pali na mrozie
Witam, autko stało dzis 1 noc pod chmurka temp -13, paliwo zwykły disel z orlena bez dotatków świece wymieniane jakies 20tys temu czyli 2 lata,jak robilem czipa to na kompie pokazywało ze nie chodza, noi tak kręcic musialem go dlugo z pare razy moze z 2 min z przerwami zanim odpalił ale meczył sie zdrowo zeby odpalić, A wasze jak odpalaja na takiej Temp? :?: :?: :?: normalnie? :?: :?: bo jesli tak to chyba ten sterownik świec mam popsuty albo swiece, ale świece by padly po 20tys? mam chyba NGK albo Breu juz nie pamietam dokładnie
-
kupno bmw E46
Była w serii ta skrzynia :) patrz na ogłoszenia na forum w dziale giełda to moze wyrwiesz jakas ciekawa bume,bo tych od handlarzy to bym nie brał bo cuda robia :roll: Jak nic nie znajdziesz to udaj sie do niemiec i bedziesz widział co kupujesz :D
-
Biały dym na zimnym silniku BMW E46 2.0d 150Km
Woda w układzie wydechowym bo jest zimno i dlatego paruje na bialo róznica temperatur, jak sie tłumik nagrzeje to ustaje , normalne o tej porze roku, juz 10 raz ktos o to pyta :search: :search:
-
Lampy, neony, podświetlenie
Pojdzie fala krytyki ze wiocha:P ale kwestia gustu, 2 niebieskie ledy wystarcza żarowki ledowe na 12v , pare kabli podpiać przeciagnac do kabiny i jakis włacznik do właczania tego bo u nas za to mandat jedynie na parkinku sobie włoczysz albo jak pały niewidza, nie elektryk samochodowy :D
-
kupno bmw E46
jak cos pozyzej 2 litrow to już roznicy w spalaniu duzej pomiedzy 323 a 328 raczej nie ma. Proponuje 328 badz 325, jak masz zamiar kupic w pl. to rozkoduj vin i dobrze sprawdz auto, lakier, odstępy miedzy elementami karoserii i na szarpaki i stan wyposarzenia zgodny z numerami nadwozia czy jest , ja bym raczej wolał sprowadzic z niemiec osobiście wtedy wiesz co kupisz zobacz to w pełnym m pakiecie masz , najlepiej przez komis sprowadzic zeby jak najmniej zapłacić podatków http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/325/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:325,frn:2002-01,frx:2004-12,ful:petrol,pwn:110,vcg:limousine/pg:vipcar/189366258.html