Treść opublikowana przez skols003
-
320d by Skols 29.10 serwis
Najkejki na nerke mały modzik:) mi sie podoba http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ee84b4b54005e0c.html rozjaśniło ten czarny agresywny przód
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Tak wyszło u mnie czarny m pakiet:) mi sie podoba rozjaśniło ten caly czarny przód :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ee84b4b54005e0c.html
-
e46 320d ASC
Kolego jak wciśniesz raz i zapali sie trójkąt to juz zrobisz zrywa ale jak za bardzo pojdziesz na bok to auto zacznie samo hamowac ja to nazywam trakcja dla początkujących z BMW, jak przytrzymasz dluzej i zapali sie 2 kontrolka od ręcznego na zółto to wdedy jak idziesz bokiem to juz tylko ty panujesz nad tym by cie nie obróciło, racze poprobować na duzym parkingu zeby sie przy uczyć, i brak szpery sprawia ze koło ktore ma lzej to z niego nie leci dym, gdy była by szpera 100% to nie dało by sie jezdzic autem normalnie po ulicach bo oba koła kreciły by sie tak samo a wiadomo ze w zakrecie jedno sie szybciej kreci:) ale radość z jazdy jest mimo ze nie ma szpery to i tak sie czuje człowiek królem ulic przyjemnosc jazdy bokiem porównywalna do seksu :)
-
PDC dziwne zachowanie
zimno i czujnki przymarzaja i wariuja normalne bo u mnie to samo sie robi :D
-
[320d]Świece.
streownik swiec zarowych w e46 bardzo czesto sie psuje:) jak chcesz glupiej porady to ktora pomaga w odpaleniu to napsikać Plaka w filtr powietrza to pomaga w odpaleniu :)
-
bmw e46 - bagnet pokazuje jednocześnie minimum i maximum?...
ja w mojej e46 raz wsadze bagnet to na minimum drugi raz to samo, a raz maksimum mowa o zimnim silniku, nie wiem dlaczego tak jest i dlaczego mierzy raz tak a raz tak :shock:
-
emblematy e46
ja mam pseudo carbon i nie widać roznicy. czasami śą aukcjie na allegro badz e bay ze kupisz cały zestaw za około 150 zl, preudo carbon , zwykły bądz czarno biały :D
-
e46 320d tłumik
Jak nic nie wykąbinuje z tymi 4 wydechami to remusa podwojnego załoze i tez bedzie
-
e46 320d tłumik
a podasz jakies linki?
-
e46 320d tłumik
Znalazlem cos z 4 koncowkami w sedanie http://tablica.pl/oferta/2004-bmw-e46-320d-okazja-mocno-dof-CID5-ID4xF5X.html#4c446f92a1 cos takiego by mnie interesowało zeby tak wydlądało http://www.imex-tuning.com/g_bmw-e46-evo-design-143#/public/galerie/1259324642/sredni_1259325050bmw-e46-tyl-przed-liftem-2-wloty.jpg
-
E46 330d przed lift akumulator 74Ah 680A
ja w swoim 320d mam bosha s4 95ah, tobie w 330d ten 74 bedzie chodzil ale meczyl sie bedzie a jak ci juz padniee to wymien na 105ah :D
-
Drżenie silnika po uruchomieniu!
moze byc tez przez tłumik mi uderzał o taka osłone aluminiowa nad koncowym, najlepiej niech ktos jedzie na wstecznym powoli a ty słuchaj od boku skad slychac
-
Felgi z innym rozstawem śrub do e46 POMOCY
inny rostaw srob nie wejdze bo sruby na ukos nie wrkecisz
-
e46 320d tłumik
Powiem ci ze z pojedyncza na obie strony wygladała ładnie aczykolwiek dziwnie bo w głowie siedzi ci caly czas ze seryjnie nie wychodzily z takim tłumikiem, tu znalazłem cos takiego ale takie koncowki nie pasuja wogole http://i149.photobucket.com/albums/s68/styledynamix/03102009968.jpg bo ten w coupecie wygłada zajefajnie http://3.bp.blogspot.com/_dkl41J-m0fs/TQERITn9w0I/AAAAAAAAAPA/VqysK-41Sro/s1600/2011%2BJMS%2BBMW%2BE46%2B3%2BSeries%2B3.jpg agdzie taki Ala M3 znaleść
-
e46 320d tłumik
Witam czy dalo by sie w e46 zrobić podwojny tłumik taki jak w m3? tylko 4 koncowki 2 po lewej i 2 po prawiej a nie po srodku raz na allegro widziałem ,320d co miało po obu stronach ale pojedyncze koncowki takie jak w 92 330d
-
[e92] - Felgi do e92. Wyraźcie opinię :)
MI najlepiej sie te 3 podobajam, albo ori od m3
-
wycena FElg M-power
a opony ile bieznika maja , jaka firma, i ktory rocznik? ja bym sie nie przesiadl z 18 na mniejsze
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Puzonn jak mi najlejki przyjdą to zobaczysz jak wygladaja w czarnym m paki w sedanie :wink:
-
Przygasajace swiatla
Tam jest cos z masa czy jak mi mechanik kazal wymienic cala plytke bo czasami mi mruga zamiast kierunku pozycja, albo czasem pokazuje spalona zarowke a po jakims czasie jest ok. niby to jakas wada fabryczna byla ze z ta plytka w lewej lampie sa problemy :roll:
-
Jaka maksymalnie felga 17" do E46 sedan?
10 cali szeroka to za duzo mi sie widzi. 8.5 to max co bym wsadzil do e46, u siebie mam 8 cali i 225szeroka i pasuje idealnie bez naciagu
-
[e46] Zimówki 235/65/17 Będzie obcierac?
ja jeszcze nie spotkałem nikogo kto mialby w 17ctce wyzej niz 50, w e46, mysle ze w 18calach 45 to tez juz max, ale moze inni cos powiedza na ten temat
-
wycena FElg M-power
ja jezdzilem z kolega w 5 osob i nic mu nie obcierało moze juz amory masz zuzyte ze auto sie husta za bardzo
-
[E46] 323i - co sądzicie o tym silniku
jak juz kupujesz cos powyzej 2 l to 328
-
e46 320d a 318d roznica?
Witam mam nurtujace mnie pytanie jaka jest różnica między 318d a 320d chodzi o polifty? dlaczego jeden ma 116koni a drugi 150?obra maja 16zaworow czy w 320d jest wieksze turbo czy jak ze tych koni jest wiecej? :?:
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Powiem Ci ze w polsce sa cudotworcy, ale sam na wlasne w niemieckim komisie widziałem Merca kalsy C ktory mial 1.5roku i przebieg 350tys km, pozatym moj byly szef mial firme przewozowa dla bogaczy ktorych odbierano z lontnisk , jego Audi a6 czy BMW seri 7 mialy po 2 lata i 200tys przebiegu wiec mnie juz nic nie zdziwi, jak mozna w połtora roku zrobic 350tys? i takie autko leci na polscke przebieg cofa sie o 150tys i jest nak nowe :wink: w niemczech Turcy i Ruscy sie wycwanili i ich komisach tez juz korykuja liczniki wiec jak idzie auto do PL to juz ma 2 razy cofniety licznik