Treść opublikowana przez skols003
-
Oświetlenie led
ringi smd badz smd 2 z jafra.pl bałe jezeli masz xenony a złote jezeli niemasz plus modol drl do jazdy dziennej, ja mam smd 1 mozesz zobaczyc jak swica, a co do kabiny to jak wolisz w miare zeby Ci dawaly jakies dobre swiatło:)
-
e46 318ci facefilt opony i felgi dobór
cos te linki nie chodza, jezeli masz 8.5 cala na tyl i opone 245 to niebedzie ci nic obcierac bo u mojego brata take siedza na tyle. zalezy jeszcze od ET, autko bedzie wiecej palic przez wieksze opory toczenia noi bedziesz czul ze troche jest slabsze, mozesz kupic 8 cali i dac 225 na przod i tył ale jak kto woli:)
-
termostat główny i egr prosze pilnie o pomoc
Najprosciej jezeli idziesz do aso jest podaj numer nadwozia i oni ci sami dadza termostat taki jaki powinien byc.
-
Fotele od M3
Niewiem czy jest sens zmieniac skoro masz juz od m pakietu ,trzymac w zakretach raczej nie beda lepiej bo nie widze zeby byly głebsze, chyba ze chodzi ci te masarze i elektryczna regulacjie , a polak potafi wiec napewno sie to da zrobic :D
-
[320d]Intensywny biały dym z rury?
jezeli jak sie autko nagdzeje i przestaje kopcic to znaczy ze woda z wydechu odparowuje mi tez po odpaleniu kopci a pozniej przestaje jak sie juz nagdzeje
-
E46 320d m47 dymi na bialo
jak sie nagdzeje to tez dymi na bialo?
-
m3/m4
fajna tylko szkoda ze juz bez v8 i bez ryku , wszystko ok fajny body kit i ogolny wygląd tylko ta kierownica jakas taka malo w srodku ma :D wkoncu jakies fajne fotele jak w audi rs5 , chodz wydaja sie nie zaklebokie jak na Emke, G power nie bedzie mial co tuningowac skoro turbo juz jest heh, czekam na AC shnitzer, mi sie podoba i liczyłem na moc okolo 480kucy, ciekawe co na to odpowie audi rs :D
-
330d lekko dymi, wykresy inpa
Pomylilem okna :D
-
318td nie nagrzewa się do pionu
termostat głowny albo ten drugi maly :norty:
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
skols003 tez biore te naklejki za 20zl
-
320d by Skols 29.10 serwis
Miałem ostatnio okazje autko przetestowac po chipie na trasie 1500km do Belgii i spowrotem, spalanie autostrdą przy 160kmh przez 100km wyszło 6.3 przy 120kmh przez 100km 5.2 jazda na tempomacie, mysle ze jadac 100kmh na tempomacie to spdło by spalanie pozniżej 5 litrw, auto nie spaliło więcej niż 6.5 litra jadąc różnie 180 ,160 150 przez 100 km, ogólnie na całym dystansie na kompie pokazywało 6,1. a tu cyklu mieszanym po wsiach pali mi 7.2srednio :D
-
E46 320d gwizd turbo po wymianie oleju
Powinien chodzic ciszej po zmianie na 5w30 . kolega lal 5w40 a teraz zalał 5w30 i mowi ze lepiej pracuje silnik i ciszej . pewnie kupiles jakas pordobe , kupuj na czescidobmw.pl alvo bmwparts.pl ja leje Ori BMW longlife ale 43zl za litr
-
Kupno E46.
Fakt tez bym teraz kupil benzynke z lpg po wlozeniu 8 tys nie chce mi sie zmieniac teraz auta na benzyne bo musial bym sprzedac po cenie rynkowej a na ryknu zawsze trzeba dolozyc cos do auta :D
-
e46 320d 2003r ... time to say goodbye :)
e60 to dobry nastepca jak jestes jeszcze kawalerem to ja bym bral e92 coupe :D
- jakie swiece
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
wlasnie ta 2litry r6 nie ma pojemnosci 2.0 tylko 2.2 wiec podatek i ubezpieczenie juz wieksze a jak juz sie zecydujesz to wez juz cos wiekszego skoro za ubezpieczenie i tak wiecej albo 325 albo 328 badz 330i i na gazie smiga to az milo :D
-
E46 330xi - czy wejdą stalówki 16"?
skoro do e60 530d wchodza stalowe 16tki to do twojego 330xi tez powinny wejsc :wink:
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Ja leje orginalny BMW longlife 5w30 i nie narzekam co 15 tys wymieniam cena okolo 45zl za litr zalezy gdzie i ile kto ma promocji :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja bral bym 328 albo 330i chodz 330 wiecej kosztuje ale jest 231 ps pod pedałem gazu :D
-
poziomowanie reflektorów
A krecenie pokrętłami kolo lampy nie pomoglo?
-
E46 Topas Blau by kolahawk
ogolnie zadbana, ale ta felga na zime paskudna jak bmw moglo takie cos wogole na rynek wypuscic , pewnie dziadkom w niemczech felgi nie przeszkadzaja:)
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
245 do 115 koni to troche przesada daj 225 szeroka albo 215 na tyl, bedzie wiecej CI palic na tak duzej gumie i tak kolega pisal utrata mocy bedzie przez wiekszy opor toczenia, ja w swojej 185konnej mam 225 i wystarczy to nie mka zeby ladowac 245 :D no chyba ze chcesz szpanowac szerokim kapciem ale wtedy zrywa nawet nie zrobisz :roll:
-
bmw e46 320d
Ja bym na twoim miejscu goscia udupil swoją drogą jak on to wszytko zrobił z 2.5 benzyny na disla, a wal i wszysko jest takie samo w dislu jak i w benyznie. aleś chlopie trafil ja bym poszedl do niego z z maczeta i kazlal oddac co do grosza albo do sądu goscia podac, bo chyba nie ma rzeczy w twoim aucie oprocz nawdozia ktore pozostalo seria, współczuje Ci :shock:
-
320i wymiana oleju
mi ustwili na 30tys, leje tez long life bmw 5w30 i wymieniam co 15 tys tak jak kazdy pisze, wiec ty tez wymieniaj co 15tys :D troche nie w tym dzial napisales bo to galeria nasze autka
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
kup sobie benzyne 2.0 albo 1.8 i zaloż sobie gaz i bedziesz jedzil tanio i dobrze, disle sa drogie w utrzymaniu i jezeli ci nie przeszkadza spalani 8 litrow ropy na 100 to kupuj disla, ja jak bym kupowal drugi raz to bralbym 2.0 benzyna albo 3.0 plus gaz :P