Treść opublikowana przez skols003
-
problem z chipem e46 330d 184km
jak mogles robic bez sprawdzenia wczesnijego hamowania auta :duh: moze masz problem z tubo badz przepływka. wroc do normalnego softa I udaj sie sprawdzic pod kompem a pozniej na hamowni i jak nie ma serii to cos jest popsute napraw to a pozniej zrob mape, bo powinienieś miec jakies 220koni to powinna byc rakieta, byc moze mapa tez zle zrobiona :cry2:
-
320d E46 Dostająca się woda do tylnych świateł !!!
mozesz zaklic jakims kljem je albo silikonem
-
problem z chipem e46 330d 184km
Tak jak koledzy piszą, najpierw podpięcie pod kompa diagnostyka wtrysków, doładowania, przepływki idt, późnij na hamownie, nastepnie indywidualna mapa obrobiona pod twój stan auta pozniej znowu hamownia i pomiar nowej mocy , a na koniec radość z jazdy :D cos musiałes miec źle zrobione, moze ktos ci wgral gotowa mape ale do 320d i dlatego jedzie gorzej niz w serii :cry:
-
e 60 530d m pakiet
tak tylne lampy LCI dodaja 50% do uroku tego autka ja bym na twoim miejscu zainwestowal bo tylko tego mu brakuje oprocz tego co chcesz dolozyc fajna felga 19 nerka czarna i czarne logo :D
-
Wymiana ecu 320d Chip
tylko indywidualna mapa inaczej mozesz podniesc moc i spustoszyc sobie portwel :roll:
-
E46 325CI [mrpawcio]
jak zobaczylem cale czerwone lampy z tylu to myslalem ze sie porzygam dobrze ze to usunoles ,czarna nerke mogles zostawic, fakt przednie lampy tez za mocno przydymione do metalika nie pasuja pozatym fajne autko :D czerone skory tez mi sie podobaja bardziej niz czarne, a i jak juz bardzo zderzak porysujesz to zalozysz spowrotem te spliteryy zeby nie malowac mi sie obiscie podobaja
-
E46 1998' M47B20 - Co by tu dołożyć?
Jak zrobisz serie i twoje turbo i wtrzyski sa jeszcze w dobrym stanie to zrobisz jakies 170kucy nowa mapa i bedziesz zadowolony jezeli szkoda ci sprzedawac autka, ja w polifcie mam 186 i 427 momentu i jestem zadowolony frjda jest caly czas ale apetyt rosnie w miare jedzenia wiec za jakis czas i t 186 bedzie malo
-
Chip Bmw e46 150 hp
ja mam 186 i 427 momentu nic nie bedziesz zalowal jak zrobisz chipa radosc z jazdy jest wtedy taka ze nie bedziesz patrzyl co ci sie zpsuje w moim jak narazie sie nic nie dzieje nie zrobilem duzo bo ze 4 tys km, ale mowie ci ze nie bedziesz zalowal:)
-
Gdzie wybrać się na chiptuning w Poznaniu??? e46 330d
albo TC chiptuing:)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
xd wiadomo drozsze ale bezpieczniejsze i jedzi sie pewniej , a napend RWD to radosc jazdy sama z siebie ja bym nie zamienil swojej na zadna inna chodz w zimie ciezej, ten uciekajacy tyl i uczucie ze je jest sie preudo drifterem bezcenne :D
-
Zwiekszenie koni
mozesz zmienic dolot , uklad wydechowy mozna zalozyc turbo idt idt ale tego nie zrobisz za 2tys na to trzeba wiecej kasy , swap wyjdzie najtaniej, mozna tez zmienic mape chodz w benzynie to jakies szalu z przyrostem mozy nie bedzie
-
felgi do e46
jakie ci pasuje od 16 do 18 cali, opone 215 badz 225 mysle ze nie bedzie to przesada :wink:
-
320d by Skols 29.10 serwis
spalanie spadlo w trasie a tak wg kompa to jakies 7.2 srednio przy mojej jezdzie w cyklu mieszanym razy przycisnie kilka razy mocnniej a raz mniej
-
Chip tuning - i co dalej?
zalezy jaka masz ta wersje czy 184 knie czy 204 jest tu taki kolega na forum co w swojej ma 297 koni z tej 204 wiec jego mozesz pytac viewtopic.php?f=159&t=213463, a tu masz co kolega wymienial w 320d ze ma teraz 250koni viewtopic.php?f=159&t=207251
-
e92 286 koni cos o silniku
czym sie różni M Preformance od M pakiet?
-
E36 r6 150ps lpg bierze olej
wyciekow nie ma, ale duzo trzymał katalizatror dzis pusciła dymka na biało przy odpalaniu wiec, olej spala tylko nie wiem jeszcze jak czy to wina uszczelniaczy czy może pierscień na tłoku ale juz wiadomo gdzie sie podziewa olej. wczesniej gazowalem i nic dymu nie było wiec katalizator tak musiał trzymac te spalilny :wink:
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
ja mam Zimerman i nie narzekam narazie 30tyz zrobilem, ATE tez sa dobre tylko trzeba klocki kupic inne niz ATE bo piszcza :D
-
E36 r6 150ps lpg bierze olej
Mechanik tez mowił mi ze to moze byc pireścien na tłoku i ze spala sie olej , ale auto nie kopci , zadnych wyciekow nie było dolał litre i zobaczymy co dalej bedzie
-
[M47] Grubość tarczy sprzęgła
no ja mam 6tke skrzynie w 320d
-
E36 r6 150ps lpg bierze olej
wlasnie ze nie kopci i nic pod auto tez nie kapie i nie wiem gdzie ten olej sie podziewa , dzis jade na kompa więc zoobaczymy :8)
-
E36 r6 150ps lpg bierze olej
tyllko dlaczego idzie olej do komory spalania?
-
[M47] Grubość tarczy sprzęgła
Ale od wersji 204konnej sprzegło ,docisk i dwumas spasuja idealnie do 320d? pytam tak w razie w, albo czy juz mozna kupic jakis mocniejszy komplet do 320d?
-
NIEAKTUALNE
wszystko ładnie :) tylko mnie ta kierownica troche irytuje nie za ładna niby 3ramienna ale nie taka jak w tych e46 polifcie m pakiet:) zadbana wiadomo dbasz jak my wszyscy zakochani w bawarii:)
-
e92 286 koni cos o silniku
to która jesdnostka jest mniej awaryjna? 335d czy 335i? i czy te 335d po roku 2010 juz sa mniej awaryjne od tych wczesniejszych? a i czy M preformance to jest to samo co M pakiet?
-
E36 r6 150ps lpg bierze olej
Panowie mam taki problem 2 lata temu kupilsimy e36 r6, dosyc zadbana z przebiegiem 120tys a przy 70 byl wymieniany silnik na nowy nie wiem czego moze z tegoo samego powodu co teraz, zalozylismy po kupnie lpg i teraz ma przebieg 170tys prawie buda a silnik niby 70 bo byla faktura ze wymieniany byl, ostatnio bierze duzo oleju ojciec wlal 3 litry na 1000 km jak wracal z niemiec, dzis patrze tez sucho na bagnecie pod autem nic nie kapie na kostke wiecie co moze byc przyna ze tyle oleju idzie i gdzie on sie podziewa?