Treść opublikowana przez yarq89
-
320d Odpowietrzenie układu chłodzenia
z tego co widze nie masz webasto więc i odpowietrznika pewnie nie będzie a ja odpowietrzałem już kilka e46 i zawsze we 2 (jeden ma nieciekawie) bierzesz chusteczke wycierasz rant na zbiorniczku a kolega odkręca po kolei odpowietrzniki aż wyleci płyn i zakręca zanim braknie Ci powietrza w płucach (co chwile uzupełniać płyn) :mrgreen: tak wiem może to nie jest wygodny i higieniczny sposób ale 100% pewny i radze robić to na zimnym :mrgreen: sprawdzane tylko przy częściowym ubytku płynu (po wymianie termostatów)
-
Problem z wyłączeniem kontroli trakcji
masz 330 i nie możesz przyp** żeby zakręciła kołami? może chociaż na piasku zakręci :duh:
-
e46 320d całkowite otwieranie klapy z pilota ZDJĘCIA FILMY
po co? bo mi sie tak podoba i już pytanie brzmiało JAK? a nie PO CO? :duh:
-
czym i jak przyciemnić LEKKO tylne lampy? e46
ok zrobię tak jak radzicie. mam pewne zdolności w malowaniu bo malowałem swojego fiata 126p ładnych pare lat temu i busa w ubiegłym roku więc z lampami sobie poradzę jednak nie mieszałem lakierów. potrzebny mi będzie zwykły lakier akrylowy i lakier bezbarwny? proporcje 1:1 to chyba zbyt dużo czarnego prawda?
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
no skoro spece z warsztatów mający możliwość zobaczenia na żywo nie wiedzą to wątpię żeby ktoś wiedział co to może być na odległość chyba że będzie strzelał i trafi...
-
czym i jak przyciemnić LEKKO tylne lampy? e46
sugerujesz żeby do lakieru bezbarwnego dodać akrylu? z tego co wiem rozpuszcza sie obie substancje innym rozpuszczalnikiem i pewnie się "zetnie" i powstanie żel no i nie da sie malować...
-
e46 320d całkowite otwieranie klapy z pilota ZDJĘCIA FILMY
również mam sedana więc wysokość sufitu czy podjazd pod ścianę mi nie przeszkadza. założę te sprężynki i zobaczymy co z tego będzie...
-
czym i jak przyciemnić LEKKO tylne lampy? e46
może lepiej folią? chociaż będzie połysk i zacieków nie narobie :duh:
-
e46 320d całkowite otwieranie klapy z pilota ZDJĘCIA FILMY
widze, że sam muszę się za to zabrać bo chyba nikt jeszcze tego nie zrobił a szkoda szkoda...
-
e46 320d całkowite otwieranie klapy z pilota ZDJĘCIA FILMY
i lekko się zamyka z mocnymi siłownikami???????
-
e46 320d całkowite otwieranie klapy z pilota ZDJĘCIA FILMY
bardzo ciekawa dla większości bmw :) mam do wymiany siłowniki w klapie i nie wiem czy kupić org czy jakieś silniejsze bądź dłuższe dlatego dałem temat na forum. skuszę się chyba na tą opcje ze sprężynkami tylko z moimi siłownikami to pewnie efektu nie będzie żadnego :D
-
e46 320d całkowite otwieranie klapy z pilota ZDJĘCIA FILMY
witam. robił ktoś z was otwieranie klapy bagażnika? ale tak, żeby po naciśnięciu całkiem sie uniosła? znalazłem 2 przykłady jak można zrobic to w innych autach. chyba opcja ze sprężynami jest bardziej realna bo siłowniki w e46 zaczynają pchać do góry całkiem wysoko... da się to zrobić w e46?? przykładowe linki: http://forum.skodaclub.pl/fabia-zrob-sam/otwieranie-baga-nika-z-pilota-t4717.html
-
czym i jak przyciemnić LEKKO tylne lampy? e46
witam. czym przyciemnić lekko tylne lampy? nie mam chromu ani nic jasnego pomijając felgi a całe auto jest czarne jak i przednie lampy. nieciekawie wyglądają tylne klosze :duh: macie jakieś pomysły czym je jakoś zmienić żeby bardziej pasowały do reszty auta? dodam ze to stary model lamp.
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
ups :mad2: to nieciekawie :duh: i nikt Ci w warsztacie nie powiedział co tak stuka????
-
Odnowa BMW, czyli ile można własnymi rękoma?
a orientuje sie ktoś jak długo trwa odnowa wnętrza? lekkie pęknięcia skóry i plamki. jeden dzien czy dluzej? i znacie jakas firme godną polecenia z rzeszowa? badz okolic?
-
Odnowa BMW, czyli ile można własnymi rękoma?
przykry zapach z nawiewów? a odgrzybiałeś kiedyś klime? Pan do auta stawia Ci taką małą skrzyneczke włączasz klime i zamykasz auto na 20 minut. z nawiewów leci "biały dym" i w ten sposób nalezy postępować co roku jesli masz klime niestety nikt tego nie robi a później że "śmierdzi"...
-
bezwodne mycie auta
cudowny środek?? to weź płyn do mycia szyb i zrób tak samo jak z tym fantastycznym specyfikiem i powiedz mi czy jest jakaś różnica...?? a co do rysowania lakieru to macie 100% racji.
-
Problem z uchytami drzwi. Poradzcie. ZDJECIA
mam podobny problem i każdy pisał mi że muszę wymienić całe boczki :duh:
-
320d regeneracja maglownicy Poznań. Gdzie najlepiej?
jaki masz przebieg??
-
Zmiana lamp tylnych na poliftowe e46
no to zobacz czy po podłączenie 2 żarówek na stronie zgaśnie kontrolka. sam jestem ciekawy :norty:
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
regenerowałem magiel i kosztowało mnie to coś około 400 zł więc nie są ogromne koszty a brak luzów to wielka przyjemnosc z jazdy i wieksze bezpieczeństwo. powodzenia przy naprawie
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
luz zniknie po nałożeniu smaru? fajny sposób naprawy. a na filmie to widze że luz jak u mnie w koparce... swoją drogą jeśli masz luz w maglownicy to dokręcenie nic Ci nie da bo jeśli jest wyrobiona listwa (najprawdopodobniej na prosto) to na skręcie będzie Ci blokowało kierę i nie będzie odbijać. jeśli zawieszenie masz ok to niech ktoś rusza kierownicą a Ty trzymaj za drążek przy maglu i będziesz widział gdzie ten luz
-
320d Faluje ekonomizer
320d '98 - uważam że wszystko działa jak powinno tylko z jednym "ale" dokładniej to puszczam gaz żeby zmienić bieg a ekonomizer czasem wędruje w góre a obroty w dół.
-
Śruba regulacyjna maglownicy
a czy ja napisałem żeby zmienił na 19 cali? albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo chcesz zacząć jakąś sprzeczkę. Radzę najpierw wymienić zużyte części.
-
320d Faluje ekonomizer
u mnie na 5, kiedy na liczniku było około 220 (gps 210) ekonomizer pokazywał jakieś 12-13 litrów. Problem u mnie jest taki (kolegi chyba podobny), że kiedy jadę sobie na jedynce, włączam 2 rozpędzam się i kiedy puszczam gaz zeby zmienić na 3 to ekonomizer czasem sam idzie go góry