Skocz do zawartości

yarq89

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yarq89

  1. yarq89 odpowiedział(a) na Murekgca temat w E46
    ja mam silnik przed liftem i możesz wierzyć albo i też nie, ale NIGDY pomiędzy wymianami (10-13tys) nie dolewam więcej niż 0,5l !! gdyby brał mi 0,7l na 2000 km to już dawno bym zmienił auto. pozdrawiam
  2. yarq89 odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    ja miałem identycznie. jutro magiel wraca z regeneracji. zobaczymy czy pomogło ale na 99% powodem noszenia (tylko w koleinach) był luz w przekładni kierowniczej. zdam relacje czy jest lepiej :mrgreen: regeneracja -300 ośka - 80 transport - 50 olej - 30 ceny po DOBREJ znajomości :cool2:
  3. yarq89 odpowiedział(a) na Murekgca temat w E46
    u mnie przy zatkanej odmie wywaliło olej takim otworkiem przy szabelce więc w komin dużo nie szło...
  4. yarq89 odpowiedział(a) na siamer temat w E46
    skoro taki oblatany jestes w tym co zaleca bmw to powinienes poczytac co mowi o oleju mineralnym :duh: a jeśli chodzi o mnie to możesz sobie zalać nawet olej z biedronki. BMW podaje również wymiane co 30 tys. stosujesz sie do tych wytycznych w aucie, które ma pewnie z 300 tys.????? ciekawe...
  5. yarq89 odpowiedział(a) na siamer temat w E46
    Ilu użytkowników tyle teorii. Na twoim miejscu w życiu bym nie zalał bardziej syntetycznego niż 5W40. Olej smaruje, chłodzi, tłumi hałasy, zabezpiecza przed korozją, USZCZELNIA i usuwa zanieczyszczenia. Pewnie poprzedni właściciel miał dosyć tego że pomiędzy zmianami musiał dolewac litre czy więcej więc zmienił na 10. Ja mam 10 i nie planuje zmienić. Jak zatre silnik to dam znać :norty:
  6. yarq89 odpowiedział(a) na siamer temat w E46
    najpierw sprawdź ciśnienie jakie masz na 10W40 dopiero później rozważ ewentualną zmiane na 5 lub 0. Rób jak uważasz bądź jak uważają wypowiadający się tutaj. Chciałeś porady to Ci powiedziałem, że ja leje 10 i wszystko jest jak najbardziej OK. Przynajmniej wiem, że mam odpowiednie ciśnienie, ale jakby wcześniej był np. 5W40 to też bym takiego używał, jednak wiem, że dobrze lać taki na jakim pracował więc tego nie zmieniam bo wiem czym to grozi. Co do ilości to ja kupuje castrol magnatec 10W40 4l + 1l i do silnika wchodzi mi około 4,5l a 0,5 mam na dolewke i jeszcze nigdy przed kolejną zmianą mi nie brakło więc 0,5l w bagażniku na dolewke w zupełności mi wystarcza. Łącznie 5l oleju i jeśli masz sprawny silnik to w ci styknie. Pamiętaj, że nie znasz przeszłości auta, nie wiesz ile ma przebiegu i DLACZEGO poprzedni właściciel zmienił na 10...
  7. yarq89 odpowiedział(a) na siamer temat w E46
    NAJLEPSZYM olej dla silnika jest ten na którym już jakiś czas jeździł, a 10W40 castrol jest BARDZO dobry. ja juz na takim zrobiłem ponad 40 tys. oczywiscie wymiana co 10-13 tys.
  8. osobiście większe zaufanie mam do olejowych ale kto co woli
  9. nie ma różnicy pomiędzy diesel a benzyna? tylko wersja nadwozia rozumiem... :?:
  10. Nie chcesz moich 18" z dwoma kpl. opon :?: http://w739.wrzuta.pl/obraz/7Ins8IDuIXc/e46_m6_felgi http://w423.wrzuta.pl/obraz/6dPDphMOqQ6/zdjecie147
  11. dla ścisłości "lesjofors" :norty: no patrze właśnie i skoro są takie dobre to może sie skusze
  12. na Allegro nie ma sprężyn firmy Lemforder :/
  13. zawieszenie standardowe 320d 98 rok sedan
  14. yarq89 odpowiedział(a) na Squnish temat w E46
    odma NOWA!! to nie są wielkie koszty. Lepiej wymień i miej problem z głowy na dłuuuugo.
  15. witam. dzisiaj brat pojechał moją e46 do myjni na mycie silnika. podczas przewracania (za jedno przednie koło) pękła tylna sprężyna. potrzebuje niestety teraz zainwestować w nową. Możecie coś doradzić? Nowe czy używane? Nie za bardzo chce nowe bo będzie tył jeszcze wyżej niż był :nienie: . Lepiej miękkie czy jakieś tjuningowe (krótsze) ????
  16. yarq89 odpowiedział(a) na Squnish temat w E46
    dokładnie!!
  17. yarq89 odpowiedział(a) na lmbanach temat w E46
    no to jeśli i tak ściąga to ustaw bo i tak musisz to zrobić i zobaczysz jaki efekt
  18. yarq89 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    po co komuś migacz w lusterku skoro już jest w błotniku :duh:
  19. Brat w warsztacie miał ostatnio e46 z luzem w maglu. Odesłał do regeneracji i okazało sie, że luz jest tak duży, że musieli wymienić cały wkład (min. listwy). Mogli zregenerować za 500 zł ale powiedzieli, że nie dają na to ani dnia gwarancji, więc klient musiał wyłożyć 1100 PLN za nowe "wnętrzności" magla.
  20. podobno oleju w skrzyni nie powinno sie wymieniać a jak już to tylko oryginał z bmw
  21. yarq89 odpowiedział(a) na Squnish temat w E46
    Miałem identyczne objawy w golfie i to była turbina. Nic nie dymiło, tylko jak postał chwilkę, a później się rozpędzałem to za mną było niebiesko. Ja obstawiam na turbine ale mogę się mylić.
  22. yarq89 odpowiedział(a) na Caarl temat w E46
    jeśli dobrze pamiętam to 80 Ah jest dobry do 320d
  23. valeo za 160 zł 3 miesiące i musze kupić nowe bo nie ściągają dokładnie :/ do bani te wycieraczki nie polecam. a szybe trzeba wypolerować i nie będzie rysek :D
  24. yarq89 odpowiedział(a) na yarq89 temat w E46
    wszystko jasne :) dzięki
  25. yarq89 odpowiedział(a) na yarq89 temat w E46
    mam okrągłe piny. Z tego co widzę to powinno podejść. mam nadzieje że będzie działać. WIELKIE DZIĘKI !! :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.