Treść opublikowana przez daski
-
bmw e 92 WBAWB31010PS92296
daski odpowiedział(a) na mati465 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaten für die Fahrgestellnummer: WBAWB31010PS92296 Modellbezeichnung: 325i Ausführung: Europa Typschlüssel: WB31 E-Code: E92 Karosserie: Coupé Lenkung: links Türen: 2 Motor: N52B25O1 - 2,50l (160kW) Antrieb: Heckantrieb Getriebe: manuell Außenfarbe: Black Sapphire Metallic (475) Innenraum: Leder Dakota/creambeige (LCGE) Produktionsdatum: 02.08.2006 Werk: Regensburg Code Serienausstattung Standard Equipment S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel S4UAA Sitzverstellung teilelektrisch Partially electric seat adjustment S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system S520A Nebelscheinwerfer Fog lights S522A Xenon-Licht Xenon Light S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer Code Sonderausstattung Optional Equipment S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel S2KEA BMW LM Rad V-Speiche 188 BMW light alloy wheel, V-spoke 188 S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip S441A Raucherpaket Smoker package S464A Skisack Ski bag S481A Sportsitz Sports seat S493A Ablagenpaket Storage compartment package S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger S4AEA Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable S4ATA Interieurleisten hochglänzend schwarz Interior trim finishers black high-gloss S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC) S521A Regensensor Rain sensor S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S544A Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function S563A Lichtpaket Light package S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional S676A HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system S694A Vorbereitung BMW 6 CD Wechsler Provisions for BMW 6 CD changer P7RSA Paket Comfort Package Comfort S854A Sprachversion französisch Language version French S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S881A Bordliteratur französisch On-board vehicle literature French S8SPA Steuerung COP Control unit COP S999A Auftragssteuerung "HEA" Job order management "HEA" == Decoded using http://www.decodervin.pl ==
-
E87 WBAUD91060PZ04416 Sochaczew
daski odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGrill powinien być czarny,uszczelka od drzwi jeszcze ujdzie-bywają gorsze. Felga 122 od E60.
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
daski odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pajacuj jak nie masz nic konkretnego do napisania :duh:
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
daski odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażInstalacja Stag,z dobrymi wtryskami(np.Hana 2000) kosztuje do takiego silnika ok.3500zł.Tutaj najprawdopodobniej widać wtryski Valtek,które się do takiego silnika nie bardzo nadają. I tym samym podwyższając wartość tego auta instalacją na LPG wychodzimy na te 32-33tys. A za kwotę 25-26 tys. takiego dobrego auta Niemiec nie sprzeda :norty: tylko Turas :norty:
-
Jaki najlepszy silnik benzynowy jest w E60
Tak jest :cool2: Dla mnie zaczyna być już 3.0 za słabe :mrgreen:
-
O instalacjach gazowych
:cool2:
-
BMW E90 328i, 2007r 3000cm3, 232km WBAVA33527PG39834
daski odpowiedział(a) na mdor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś tutaj jest: http://www.epicvin.com/pl/vin-WBAVA33527PG39834
-
318i - 15l/100km nie za dużo?
KumatyWujku-takie racjonalizacje to robiło się za komuny w polonezie :duh: Z tym się zgodzę :cool2: Jeśli to Twoje pierwsze BMW z automatem to rzeczywiście trochę nauki i techniki i będzie coraz lepiej. Opinie o tym silniku w połączeniu ze skrzynią automatyczną są kontrowersyjne-trochę za mała moc...
-
Spalanie e60
No i co sądzicie o tym? :norty:
-
Lubelskie
Skontaktuj się z Capazem.
-
[E39][530D] Lewy przedni czujnik ABS
Inny nie będzie pasował. Musisz szukać z końcówką...001
-
Lubelskie
Kolego mistrz,coś tak się uparłeś na ten BRJ? Oczywiście znają się na BMW,bo mieli kiedyś autoryzację BMW.Ale z powodu różnych "wałków" zabrano im ją. Ja do nich już od paru lat nie jeżdżę,gdy miałem kilka poprawek po nich.
-
E90 2006, Warszawa VC58960
daski odpowiedział(a) na Msmichal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChoć ogłoszenie nie jest już aktywne i nikt nic nie napisał... Wg. VIN to nie powinna być skóra(a w aucie chyba jest) tylko materiał.Wymienione listwy na drewniane(ja u siebie też wymieniłem :wink: ).Wg. VIN nie ma podstawek na kubki,nie ma też systemu start-stop,może już to jest standard-nie wiem.No i ta cena;dla mnie zdecydowanie za niska-ale dla łowców okazji... no cóż :?:
-
Spot w Lublinie
Właśnie. Nie za dobry pomysł na dzisiaj przed Areną bo jest mecz Polska-Włochy,będzie bardzo duzy młyn. Proponuję Maca na Puławskiej.
-
Spot w Lublinie
Przyjadę,już dawno nie byłem... Czyli Arena o 18.00?
-
jk podlaczyc zmieniarke w bmw e 60
Jeśli masz udzielać takich rad,to w ogóle ich nie udzielaj :duh:
-
E92 325i WBAWB31010P082569
daski odpowiedział(a) na meciu3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak :cool2: A jak taki osobnik przejedzie się np. 550 km w jedną stronę po auto to łyknie w takim stanie w jakim jest na miejscu bo szkoda wracać na pusto.
-
E92 325i WBAWB31010P082569
daski odpowiedział(a) na meciu3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe,gdzie jest tu kruczek :?: Oprócz ceny oczywiście :norty:
-
Spalanie BMW 520i + LPG
Nie sugeruj się spalaniem pokazanym przez komputer-jest to spalanie benzyny obliczone przez komputer a nie gazu. Gdy miałem E39 520i z instalacją gazową,auto spalało mi w mieście 12-15L gazu a komputer pokazywał spalanie 10-13L,spalanie na trasie 9-12L gazu a komputer pokazywał 7-10L. Zawsze była zależność taka,że różnica w spalaniu była o 2-3 litry więcej gazu niż pokazywał komputer.Dodam,że nie szalałem,jeździłem w miarę spokojnie.Raz udało mi się uzyskać na trasie wynik spalania na komputerze 6L a realne spalanie gazu wyniosło 9L ale to była emerycka jazda. Twoje spalanie jak podajesz jest ok. Dodam,że miałem silnik po lifcie M52TU nowszy od pokazanego na filmie.
-
e60 530d 2004 urwany uchwyt siłownika od klapy bagażnika
U mnie to samo od strony akumulatora :mad2:
-
Bmw E36 Coupe 328 Vin WBABG110X0ER40640
daski odpowiedział(a) na MAFIA1685049917 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo załóż je. Nie zaszkodzi a może pomóc :cool2:
-
E60 530d Poraj WBANC71090B650919
daski odpowiedział(a) na czacha777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażData produkcji 2004-07-19 Jakoś dziwnie tył jest wysoko.
-
JAKIE OPONY E 60 ??
Ja mam 245/45/17 i nic nie obciera. Także na zakrętach jest ok-mam zawieszenie sportowe,dosyć twarde.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
daski odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo czym wnosisz?Po VIN-ie?Jak nie,to napisz.
-
Klimatronik podświetlenie
U mnie jest tak http://static.pokazywarka.pl/i/3371452/722697/dscf0136.jpg