Treść opublikowana przez daski
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jestem za.
-
BMW E60 Problem z pilotem centralnego zamka
Być może to uszkodzona antena diversity.
-
Prośba o sprawdzenie nr częsci
Prosz http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC71&mospid=47753&btnr=61_1696&hg=61&fg=35&lang=pl
-
BMW 320 wbapp51050a996375 prosze o porade
daski odpowiedział(a) na asus90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo nie wierzę handlarzom http://www.autoscout24.pl/ListGN.aspx?vis=1&state=A&atype=C&make=13&model=1641&fuel=D&fregfrom=2010&fregto=2010&pricefrom=1000&body=6&gear=M&powerscale=KW&powerfrom=120&powerto=120&page=1&eq=2,3,5,15,17,23,38,39,40&results=20&ustate=N,U&sort=price&mmvco=1&mmvmk0=13&mmvmd0=1641
-
BMW 320 wbapp51050a996375 prosze o porade
daski odpowiedział(a) na asus90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanie,dziękuję Ci,że znalazłem sobie dobre auto,nawet przepłacając i broń mnie od takich handlarzy :modlitwa:
-
BMW E39 530i WBADS51090BZ89876
daski odpowiedział(a) na lewymokiem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak Ja E60 M54 szukałem rok,nie spieszyło mi się,nie byłem przyjarany,zawsze komputer pod pachę,do warsztatu,z jednym lub dwoma koleszkami...
-
koszty utrzymania e39 vs e60
Nie porównuj E46 do E60
-
E46 318i WBAAY710X0FZ45441 Słupsk
daski odpowiedział(a) na arielb temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN się zgadza. Kierownica z takim przebiegiem nie ma żadnych śladów używania-cud jakiś :think:
-
[E39] spryskiwacze mgłowe szyby z e60, e46 a może inne
Film ze spryskiwania szyby w E60.
-
Tablice rejestracyjne
Dokładnie tak.Choć "twardy" dowód będziesz miał wcześniej niż za miesiąc-możesz to sprawdzić dzwoniąc na podany numer telefonu lub na stronie internetowej Wydziału Komunikacji w Twoim mieście. "Papier" ze skarbówki ich nie interesuje.
-
E39 530d kasowanie inspekcji olejowej
Pamiętasz o zamkniętych drzwiach?
-
[E39] spryskiwacze mgłowe szyby z e60, e46 a może inne
Kupiłem i użytkuję E60 od miesiąca i rzeczywiście te spryskiwacze są lepsze od tych,które są w E39.Wynika to z tego,że płyn podawany jest na szybę nie w postaci strużek tylko w postaci dużej ilości kropel na dużą powierzchnię szyby co w dużej mierze przyczynia się do zwilżenia większej powierzchni. Nie jest to mgła ale właśnie duża ilość kropel wytworzonych przez te spryskiwacze. Albo jeszcze dziś lub jutro wstawię fotki albo film.
-
E91 320D WBAVU51030A109842
daski odpowiedział(a) na udy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa się naczekałem rok,szukałem auta do 200 kilometrów(pierdaczyłem jazdę np.400km od domu bo na fotkach jest ok a na miejscu okazuje się kurnik lub wstawiane ćwiartki).Nie miałem parcia,nie szukałem okazji,może i przepłaciłem ale jest ok.
-
E91 320D WBAVU51030A109842
daski odpowiedział(a) na udy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieraz szkoda pisać w tym dziale :cry2: Niektórzy są tak "przyjarani" na "ładne,okazyjne,igła,prywatne itd..." autko,że oczy zachodzą im czymś takim...a handlarze triumfują. Ale cóż,podyskutować zawsze można. Dalej sugeruję założenie dziau: KUPIŁEM-WTOPIŁEM :norty:
-
520D M47 2001R. - wialnia pod maską
Możliwe,że masz uszkodzoną wiskozę i załącza się zbyt wcześnie.Kiedyś w moim E39 była załączona cały czas nawet na zimno. Zrób test temperatury płynu chłodzącego z postu powyżej.
-
Jaka Navi Bmw E60 523i 2005
Zobacz tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=176634
-
Spot w Lublinie
Na pewno chcesz się pochwalić :cool2:fajnie. Czekam na propozycje,ja się dostosuję.
-
Jaka Navi Bmw E60 523i 2005
S606A-Nawigacja Business S609A-Nawigacja Professional Jeśli w Twoim VIN-ie nie ma jednego z nich,to po prostu Twoje auto nie posiada nawigacji.
-
BMW E60 520d WBANX110906X81781
daski odpowiedział(a) na mbanach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBłędny VIN. Taka okazję omijałbym z daleka.
-
E60 525i+LPG 2004 Warszawa WBANA51000B045942
daski odpowiedział(a) na luksec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajbardziej twórczą opinią jest Ta: Więc bierz właściciela i auto i jedźcie do serwisu BMW,a w Warszawie to nie problem.
-
BMW E90 320 WBAVU31020KY59814
daski odpowiedział(a) na Interior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa,że 34 tys zł po opłatach i 165 tys przebiegu :norty:
-
BMW E90 320 WBAVU31020KY59814
daski odpowiedział(a) na Interior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nie bardzo... :mrgreen: Daj Nam jeszcze linka by zobaczyć co znalazłeś :wink:
-
regulacja xenonow
Na fotce masz zaznaczone ręczną regulację. Kręcąc w prawo lub lewo opuszczasz lub obniżasz światła.Jedna jest od regulacji dół-góra a druga od regulacji bocznych(nie pamiętam już dokładnie). Niech ktoś jeszcze podpowie. http://static.pokazywarka.pl/i/2949715/727309/dscf0103.jpg
-
Spot w Lublinie
1. PACYK 2. CAPAZ 3. PAWEL_LBN 4. DASKI
-
E46 330i WBAEV51060KM67797
daski odpowiedział(a) na Socers temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiedzą.Jeśli auto było na serwisie jest też podany numer identyfikacyjny ASO.