Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Być może to uszkodzona antena diversity.
  2. Prosz http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC71&mospid=47753&btnr=61_1696&hg=61&fg=35&lang=pl
  3. Bo nie wierzę handlarzom http://www.autoscout24.pl/ListGN.aspx?vis=1&state=A&atype=C&make=13&model=1641&fuel=D&fregfrom=2010&fregto=2010&pricefrom=1000&body=6&gear=M&powerscale=KW&powerfrom=120&powerto=120&page=1&eq=2,3,5,15,17,23,38,39,40&results=20&ustate=N,U&sort=price&mmvco=1&mmvmk0=13&mmvmd0=1641
  4. Panie,dziękuję Ci,że znalazłem sobie dobre auto,nawet przepłacając i broń mnie od takich handlarzy :modlitwa:
  5. Tak Ja E60 M54 szukałem rok,nie spieszyło mi się,nie byłem przyjarany,zawsze komputer pod pachę,do warsztatu,z jednym lub dwoma koleszkami...
  6. daski odpowiedział(a) na sebos76 temat w E60, E61
    Nie porównuj E46 do E60
  7. VIN się zgadza. Kierownica z takim przebiegiem nie ma żadnych śladów używania-cud jakiś :think:
  8. Film ze spryskiwania szyby w E60.
  9. Dokładnie tak.Choć "twardy" dowód będziesz miał wcześniej niż za miesiąc-możesz to sprawdzić dzwoniąc na podany numer telefonu lub na stronie internetowej Wydziału Komunikacji w Twoim mieście. "Papier" ze skarbówki ich nie interesuje.
  10. Pamiętasz o zamkniętych drzwiach?
  11. Kupiłem i użytkuję E60 od miesiąca i rzeczywiście te spryskiwacze są lepsze od tych,które są w E39.Wynika to z tego,że płyn podawany jest na szybę nie w postaci strużek tylko w postaci dużej ilości kropel na dużą powierzchnię szyby co w dużej mierze przyczynia się do zwilżenia większej powierzchni. Nie jest to mgła ale właśnie duża ilość kropel wytworzonych przez te spryskiwacze. Albo jeszcze dziś lub jutro wstawię fotki albo film.
  12. Ja się naczekałem rok,szukałem auta do 200 kilometrów(pierdaczyłem jazdę np.400km od domu bo na fotkach jest ok a na miejscu okazuje się kurnik lub wstawiane ćwiartki).Nie miałem parcia,nie szukałem okazji,może i przepłaciłem ale jest ok.
  13. Nieraz szkoda pisać w tym dziale :cry2: Niektórzy są tak "przyjarani" na "ładne,okazyjne,igła,prywatne itd..." autko,że oczy zachodzą im czymś takim...a handlarze triumfują. Ale cóż,podyskutować zawsze można. Dalej sugeruję założenie dziau: KUPIŁEM-WTOPIŁEM :norty:
  14. daski odpowiedział(a) na Inixi temat w E39
    Możliwe,że masz uszkodzoną wiskozę i załącza się zbyt wcześnie.Kiedyś w moim E39 była załączona cały czas nawet na zimno. Zrób test temperatury płynu chłodzącego z postu powyżej.
  15. daski odpowiedział(a) na rogaaal temat w E60, E61
    Zobacz tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=176634
  16. daski odpowiedział(a) na grzehu temat w Zloty i spotkania
    Na pewno chcesz się pochwalić :cool2:fajnie. Czekam na propozycje,ja się dostosuję.
  17. daski odpowiedział(a) na rogaaal temat w E60, E61
    S606A-Nawigacja Business S609A-Nawigacja Professional Jeśli w Twoim VIN-ie nie ma jednego z nich,to po prostu Twoje auto nie posiada nawigacji.
  18. Błędny VIN. Taka okazję omijałbym z daleka.
  19. Najbardziej twórczą opinią jest Ta: Więc bierz właściciela i auto i jedźcie do serwisu BMW,a w Warszawie to nie problem.
  20. Ja,że 34 tys zł po opłatach i 165 tys przebiegu :norty:
  21. No nie bardzo... :mrgreen: Daj Nam jeszcze linka by zobaczyć co znalazłeś :wink:
  22. daski odpowiedział(a) na M-Power R.A.F.F temat w E60, E61
    Na fotce masz zaznaczone ręczną regulację. Kręcąc w prawo lub lewo opuszczasz lub obniżasz światła.Jedna jest od regulacji dół-góra a druga od regulacji bocznych(nie pamiętam już dokładnie). Niech ktoś jeszcze podpowie. http://static.pokazywarka.pl/i/2949715/727309/dscf0103.jpg
  23. daski odpowiedział(a) na grzehu temat w Zloty i spotkania
    1. PACYK 2. CAPAZ 3. PAWEL_LBN 4. DASKI
  24. Wiedzą.Jeśli auto było na serwisie jest też podany numer identyfikacyjny ASO.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.