Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Prosz...BMW 633 CSI Trochę smutne,hardcorowe... :cry2: https://www.youtube.com/watch?v=ZjOr-UEQcaI
  2. Facebook Cie wali ? moze dlatego ze tam pisza prawdziwi ludzie z imienia i nazwiska a nie kółko wzajemnej adoracji handlarzyn. Podzielam trochę zdanie adalberta. Swego czasu wiadomo było,że płacono wynajętym ludziom za klikanie "lubię to" na FB.Następna wielka obłuda i mamona.
  3. Dobre,dobre... :norty: To ile dla Ciebie jest mało dla 11-to letniego auta?
  4. daski odpowiedział(a) na marcingwr temat w E39
    Inne sterowniki z innymi końcówkami nie pasują do siebie. Więcej na PW.
  5. daski odpowiedział(a) na marcingwr temat w E39
    Mam uszkodzony z mojej byłej E39 wraz ze sprawną pompą.
  6. Jeśli będzie miał trochę "oleju w głowie" i nie jest łowcą okazji to znajdzie :wink:
  7. Hmm,nie można rozkodować wyposażenia... :think:
  8. Cena jest taka tylko z powodu "Pilnie sprzedam"? :think:
  9. Dokladnie :mrgreen: Nio,łowcy okazji,a jak :norty:
  10. Mylisz się. Łowcy okazji omijają je szerokim łukiem :mrgreen:
  11. Wymieniona kiera.Różne szpary między przednim zderzakiem a listwami lamp L i P.
  12. daski odpowiedział(a) na bmw530d133 temat w E39
    Ja kiedyś do swojej E39 kupiłem uzywkę z Allegro za 800 zł z odbiorem osobistym.Zamiana i sprawdzenie używki na miejscu.Działał bez problemu 3 lata aż do sprzedaży auta. Nowy Bosch około 1500 zł.
  13. Błąd wyświetla Ci się na wyświetlaczu iDrive? Podłącz auto pod INPĘ i spróbuj tak skasować błąd.
  14. Masz w aucie hak holowniczy S235A ?
  15. Zbadaj światło wsteczne.
  16. No tak,przydały by się fotki.
  17. No tak,przydały by się fotki.
  18. Zagazować się da,tylko tutaj jest silnik z bezpośrednim wtryskiem,więc koszt założenia instalacji będzie trochę droższy.Musi to zrobić naprawdę dobry warsztat.
  19. daski odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    Jaki przebieg auta deklaruje sprzedający? Miej na uwadze,że sprzedający często przez telefon mówi o dobrej kondycji auta a po przybyciu na miejsce jest zgoła inaczej.Jeśli Ci się auto nie do końca spodoba to jadąc 350 kilometrów w jedną stronę żal będzie wracać na pusto,co? Ja nigdy nie jeździłem w Polskę za autem dalej niż 150-170 km bo znam realia handlarzy. Słabe fotki,nie ma zdjęcia komory silnika. Szyber w mojej E36 nie działa już 3 lata :mrgreen:
  20. daski odpowiedział(a) na grzehu temat w Zloty i spotkania
    Capaz okazał się frajerem,kłamcą i oszustem. Poznałem go w maju 2014 roku na spocie w Lublinie.Nasza znajomość układała się bardzo dobrze.Pomagał mi a ja jemu w wielu sprawach związanych z BMW i jego i moim.Dosyć często się spotykaliśmy i rozmawialiśmy o różnych sprawach. Schody zaczęły się gdy w październiku dałem mu pieniądze na moduł bluetooth bo mój się popsuł.Po miesiącu zapytałem go co z modułem-odpowiedział,że kolega który miał mu go przysłać gdzieś wyjechał i nie ma z nim kontaktu.Do tej pory nie mam ani modułu ani pieniędzy. W grudniu zadzwonił czy mogę mu pożyczyć kabel OBD bo jego się popsuł.Ok-przyjechał,pożyczyłem-miał oddać po tygodniu-nie oddał do tej pory. Mój samochód zaczął się dziwnie zachowywać więc chciałem zdiagnozować co się dzieje-oczywiście nie miałem go jak podłączyć bo kabel miał Capaz. Dzwoniłem,wysyłałem SMS-y-na nic,nie odezwał się i nie powiedział nawet "kup sobie drugi bo jest mi potrzebny" a ja czekałem aż wreszcie kupiłem drugi po 2 miesiącach bo myślałem,że mi go odda. Nie wiem,może o czymś nie wiem - ale wtedy się rozmawia. Teraz najprawdopodobniej robi Wam i będzie robił innym diagnozy,programowania,kodowania itp. moim kablem OBD. Capaz zna się na BMW ale miał też "wpadki" bo "powykładał" kilka aut Kolegom z Forum a ponownym stawianiem aut zajął się dziqsek i Prmax. Było na Forum kilka tematów na temat Capaza ale zostały usunięte przez moderatorów (posiadam zrzuty ekranów tych tematów przed usunięciem ich). Na dowód tego tutaj jest temat aktualny: viewtopic.php?f=21&t=263606 Zrobicie co będziecie uważali za stosowne,chciałem Was ostrzec.
  21. http://static.pokazywarka.pl/i/5720692/652174/otomoto-pl.jpg
  22. daski odpowiedział(a) na Blau temat w E60, E61
    Do wymiany mogą byc tylne tuleje pływające.
  23. Siedzenia z przodu i z tyłu straszne,a do tego specjalnie ucięte zdjęcie fotela kierowcy by nie pokazać jego tragedii. Zdjęcia tak zrobione by z takiej odległości nie zobaczyć możliwej zatuszowanej rdzy i innych mankamentów blacharsko-lakierniczych.
  24. Obyś później nie płakał z takiego wyboru :nienie: :cry2: No i ten przebieg na 14-to letnie auto :liar:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.