Treść opublikowana przez daski
-
Filmy w których "grało" BMW
Prosz...BMW 633 CSI Trochę smutne,hardcorowe... :cry2: https://www.youtube.com/watch?v=ZjOr-UEQcaI
-
BMW E60 520i VIN WBANA31080B008786
daski odpowiedział(a) na pkjack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFacebook Cie wali ? moze dlatego ze tam pisza prawdziwi ludzie z imienia i nazwiska a nie kółko wzajemnej adoracji handlarzyn. Podzielam trochę zdanie adalberta. Swego czasu wiadomo było,że płacono wynajętym ludziom za klikanie "lubię to" na FB.Następna wielka obłuda i mamona.
-
BMW E60 520i VIN WBANA31080B008786
daski odpowiedział(a) na pkjack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobre,dobre... :norty: To ile dla Ciebie jest mało dla 11-to letniego auta?
-
E39 Sterownik ABS 001
Inne sterowniki z innymi końcówkami nie pasują do siebie. Więcej na PW.
-
E39 Sterownik ABS 001
Mam uszkodzony z mojej byłej E39 wraz ze sprawną pompą.
-
BMW E46 WBABD31010JX25210 Wrocław
daski odpowiedział(a) na Kamil.tom92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli będzie miał trochę "oleju w głowie" i nie jest łowcą okazji to znajdzie :wink:
-
BMW E39 530iA 2001 WBADT610X0CE59576
daski odpowiedział(a) na djlimun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo pewnie,za kasę można wszystko :mrgreen:
-
BMW E39 530iA 2001 WBADT610X0CE59576
daski odpowiedział(a) na djlimun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHmm,nie można rozkodować wyposażenia... :think:
-
BMW e90 320d WBAVC31030VA16550
daski odpowiedział(a) na Magik80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena jest taka tylko z powodu "Pilnie sprzedam"? :think:
-
E46 325 2002, Ruda Śląska KL37025
daski odpowiedział(a) na S3beco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokladnie :mrgreen: Nio,łowcy okazji,a jak :norty:
-
E46 325 2002, Ruda Śląska KL37025
daski odpowiedział(a) na S3beco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMylisz się. Łowcy okazji omijają je szerokim łukiem :mrgreen:
-
e46 318i 2001 WBAAY710X0CK00240
daski odpowiedział(a) na butcheer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWymieniona kiera.Różne szpary między przednim zderzakiem a listwami lamp L i P.
-
szukam sterownika abs 001
Ja kiedyś do swojej E39 kupiłem uzywkę z Allegro za 800 zł z odbiorem osobistym.Zamiana i sprawdzenie używki na miejscu.Działał bez problemu 3 lata aż do sprzedaży auta. Nowy Bosch około 1500 zł.
-
Blad tylnego swiatla (rear light right failure)
Błąd wyświetla Ci się na wyświetlaczu iDrive? Podłącz auto pod INPĘ i spróbuj tak skasować błąd.
-
Blad tylnego swiatla (rear light right failure)
Masz w aucie hak holowniczy S235A ?
-
Blad tylnego swiatla (rear light right failure)
Zbadaj światło wsteczne.
-
Skradziono czarne BMW z4
No tak,przydały by się fotki.
-
Skradziono czarne BMW z4
No tak,przydały by się fotki.
-
BMW 325 na allegro warto WBAWB31050PS94861
daski odpowiedział(a) na szybki123456 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZagazować się da,tylko tutaj jest silnik z bezpośrednim wtryskiem,więc koszt założenia instalacji będzie trochę droższy.Musi to zrobić naprawdę dobry warsztat.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Jaki przebieg auta deklaruje sprzedający? Miej na uwadze,że sprzedający często przez telefon mówi o dobrej kondycji auta a po przybyciu na miejsce jest zgoła inaczej.Jeśli Ci się auto nie do końca spodoba to jadąc 350 kilometrów w jedną stronę żal będzie wracać na pusto,co? Ja nigdy nie jeździłem w Polskę za autem dalej niż 150-170 km bo znam realia handlarzy. Słabe fotki,nie ma zdjęcia komory silnika. Szyber w mojej E36 nie działa już 3 lata :mrgreen:
-
Spot w Lublinie
Capaz okazał się frajerem,kłamcą i oszustem. Poznałem go w maju 2014 roku na spocie w Lublinie.Nasza znajomość układała się bardzo dobrze.Pomagał mi a ja jemu w wielu sprawach związanych z BMW i jego i moim.Dosyć często się spotykaliśmy i rozmawialiśmy o różnych sprawach. Schody zaczęły się gdy w październiku dałem mu pieniądze na moduł bluetooth bo mój się popsuł.Po miesiącu zapytałem go co z modułem-odpowiedział,że kolega który miał mu go przysłać gdzieś wyjechał i nie ma z nim kontaktu.Do tej pory nie mam ani modułu ani pieniędzy. W grudniu zadzwonił czy mogę mu pożyczyć kabel OBD bo jego się popsuł.Ok-przyjechał,pożyczyłem-miał oddać po tygodniu-nie oddał do tej pory. Mój samochód zaczął się dziwnie zachowywać więc chciałem zdiagnozować co się dzieje-oczywiście nie miałem go jak podłączyć bo kabel miał Capaz. Dzwoniłem,wysyłałem SMS-y-na nic,nie odezwał się i nie powiedział nawet "kup sobie drugi bo jest mi potrzebny" a ja czekałem aż wreszcie kupiłem drugi po 2 miesiącach bo myślałem,że mi go odda. Nie wiem,może o czymś nie wiem - ale wtedy się rozmawia. Teraz najprawdopodobniej robi Wam i będzie robił innym diagnozy,programowania,kodowania itp. moim kablem OBD. Capaz zna się na BMW ale miał też "wpadki" bo "powykładał" kilka aut Kolegom z Forum a ponownym stawianiem aut zajął się dziqsek i Prmax. Było na Forum kilka tematów na temat Capaza ale zostały usunięte przez moderatorów (posiadam zrzuty ekranów tych tematów przed usunięciem ich). Na dowód tego tutaj jest temat aktualny: viewtopic.php?f=21&t=263606 Zrobicie co będziecie uważali za stosowne,chciałem Was ostrzec.
-
uwaga: Bmw f10 , WBAFW11060DY53313
daski odpowiedział(a) na fb356 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://static.pokazywarka.pl/i/5720692/652174/otomoto-pl.jpg
-
E60 525D 177KM Pływa po drodze
Do wymiany mogą byc tylne tuleje pływające.
-
E-46 328 co o nim sądzicie? VIN: wbaam51060eh69027
daski odpowiedział(a) na Woźny. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiedzenia z przodu i z tyłu straszne,a do tego specjalnie ucięte zdjęcie fotela kierowcy by nie pokazać jego tragedii. Zdjęcia tak zrobione by z takiej odległości nie zobaczyć możliwej zatuszowanej rdzy i innych mankamentów blacharsko-lakierniczych.
-
E46 320i 2000, Libiąż WBABM11010JK07151
daski odpowiedział(a) na smialyyy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObyś później nie płakał z takiego wyboru :nienie: :cry2: No i ten przebieg na 14-to letnie auto :liar: