Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Jest dużo niepochlebnych wypowiedzi na tym Forum o usługach Bmw Auto Fus.
  2. Przy takim przebiegu nie wiadomo jak się mają łańcuchy rozrządu-mogą być wyciągnięte,ślizgi,także vanos może być do regeneracji,maglownica... Auto rzeczywiście na pierwszy rzut oka wygląda ładnie ale znam opinie wielu,którzy mówili,że auto z fotek w bardzo ładnym stanie a po przyjeździe okazywało się mało atrakcyjne. "Opony z dobrym bieżnikiem" - handlarze robią wizualne "cuda" by omamić kupującego.
  3. Jest dokładnie tak jak napisałeś. No bo wiesz...bajer musi być :mrgreen: mimo,że go nie ma :mrgreen: ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć :mrgreen:że go nie ma :mrgreen:
  4. Może jak na początek zawodu handlarskiego to ok :cool2:
  5. Podokładane włączniki pod panelem klimatyzacji a wg.VIN jest tylko ASC :duh:
  6. Zrobił podpuchę a My dajemy się w to wkręcić :duh:
  7. Podziękowania dla Capaza-do wymiany antena diversity.
  8. daski odpowiedział(a) na grzehu temat w Zloty i spotkania
    Dzięki za miłe spotkanie :cool2: http://static.pokazywarka.pl/i/2922859/133641/imag1010.jpg Do zobaczenia następnym razem :cool2:
  9. :cool2: dobre,dobre :cool2: :nienie: Brawo EDI :!: Ta kierownica zakończyła swoją obecność w 06/2000r, w vinie nie mowy o sport fajerce. Tak,przepraszam,pomyliłem się :duh:
  10. http://static.pokazywarka.pl/i/2703615/800165/18-02-2014-16-35-04.jpg
  11. Kiery takie jeszcze były,patrzyłem na RealOem. :cool2: dobre,dobre :cool2:
  12. Ja mam silnik M43 nie M43TU.Moje spalanie gazu(bo mam gaz) wynosi w mieście 10l a na trasie 8l - choć mój ojciec potrafi zejść w mieście do 8l na jego emerycką jazdę(w aucie nie ma klimy).Na benzynie nigdy nie mierzyłem-niech wypowiedzą się inni ale jest chyba ekonomiczny. Przebieg jak dla mnie stały temat - kręciłbym ale wora handlarzom :norty:
  13. Według mnie,najprawdopodobniej wpadła mu w oko cena,bo jest laikiem :nienie:
  14. Wcale nie taki golas z fotek choć wg.VIN to tak: Numer podwozia WBAAP31020JL13039 Kod typu AP31 Typ 318I (EUR) Typoszereg E E46 (3) Seria 3 Rodzaj konstrukcji TOUR Układ kierowniczy LL Drzwi 5 Silnik M43/TU Pojemność skokowa 1.90 Moc 87 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TOPASBLAU METALLIC (364) Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT) Data prod. 2001-03-14 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S386A DACHRELING Reling dachowy S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S433A INTERIEURLEISTEN Listwy wewnętrzne S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S530A KLIMAANLAGE Klimatyzacja S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43) S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S286A LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. BMW Styling S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki
  15. Dasz linka albo fotki by je zobaczyć? Golas...ale niektórym to odpowiada.
  16. No ale,że co? Ciągniesz dalej temat tego auta.Cena ostateczna,chcesz kupić je czy jeszcze poczekasz czy co?
  17. daski odpowiedział(a) na antekkk1 temat w E39
    Zobacz tutaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=239900
  18. daski odpowiedział(a) na grzehu temat w Zloty i spotkania
    Jak będzie deszcz to pojedziemy na parking pod Felicity.
  19. Co na te drgania sprzedający? Może to także być dwumasa.
  20. Jak dobre autko to i cena także. Felga podróbka jakaś,powinna być inna wg.VIN.
  21. Nawet ciekawa opcja.VIN na pierwszy rzut fotek się zgadza. Ciekawe w jakim stanie silnik.
  22. daski odpowiedział(a) na grzehu temat w Zloty i spotkania
    Ja pierdziulę,za późno tu zaglądnąłem,szkoda bo byłbym na pierwszym spocie :cry2: Ja się także wpisuję na czwartek :lol 4.daski

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.