Dzień dobry, Co sądzicie o BMW z tego ogłoszenia? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-piekne-bmw-e46-bogate-wyposazenie-od-osoby-prywatnej-ID6y9uk3.html
Witam, Co sądzicie o BMW z tego ogłoszenia? Wygląda wiarygodnie? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530d-e60-serwis-bezwyp-wyswietlacz-hud-xenon-went-skorzane-fot-webasto-ID6y4efT.html Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Witam, Przyłączam się do pytania kolegi - co sądzicie o tym egzemplarzu z ogłoszenia? Pozdrawiam
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.