Treść opublikowana przez daski
-
[523i] rosnaca temp na postoju vol 2.
Jakiej firmy wisko kupiłeś?
-
BMW Seria 5 520d - 2009 WBANX31030C182824
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKubusiu,za bardzo Cie ponosi :nienie:
-
E65 745i VIN WBAGL63482DP61195
daski odpowiedział(a) na dezz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj o auto tutaj: viewtopic.php?f=44&t=186938
-
BMW Seria 5 520d - 2009 WBANX31030C182824
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo cóż,chyba walony w przód-naklejek na xenon już nie ma :norty:
-
M54 3.0b nie równa praca na wolnych obrotach
Może to coś Ci pomoże: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=115548
-
Amortyzatory e39 przód
W mojej byłej E39 własnie miałem przednie KYB i chwalę sobie.Dokładnie nie pamiętam czy te ale chyba,może... Przejeździłem na nich 3 lata do sprzedaży auta i były :cool2:
-
e39 530i CE72826
daski odpowiedział(a) na stanek90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDużo silników potrafi łykać dosyć spore ilości oleju z powodu wadliwych uszczelniaczy zaworowych.Poprawiono to jakoś w 2003 roku chyba jak dobrze pamiętam.
-
BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU WBANX31080C047774
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego na priv :nienie: Opisz auto tutaj aby ktoś inny nie pojechał na darmo lub się nie wpakował w kłopoty.
-
M54 3.0b nie równa praca na wolnych obrotach
Jeśli któryś z czujników np.wału to miałbyś błąd zapisany w pamięci komputera ale piszesz,że nie ma.Zobacz na INPIE wszystkie parametry podczas pracy silnika,mogą być jakieś przekroczenia i wtedy można coś wysnuć.
-
BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU WBANX31080C047774
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Warszawie masz 3 salony. Jedź z właścicielem z dowodem i sprawdzaj przebieg,serwisy!
-
e39 530i CE72826
daski odpowiedział(a) na stanek90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie fotki komory silnika!?168 tys..... :whistle:
-
BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU WBANX31080C047774
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo wcale nie było tak... :mlotek:
-
BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU WBANX31080C047774
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodpowiem Ci tak: ja swojej E60 szukałem rok :sad2:
-
520i M54 Wysoka temperatura silnika
Jeśli możesz pojeździj z INPĄ w aucie. Może rzeczywiście chłodnica brudna-prosta rzecz-umyj ją myjką,tylko ostrożnie.
-
BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU WBANX31080C047774
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie chodzi o to,że nie ma szyby z klinem zielonym w VIN-ie.Ale jak pisze Bronx-często się wymienia czołowe szyby-ja wymieniałem już w E36 i E39 z powodu pęknięcia kamieniem. Patrzyłem na swoją i nie bardzo widzę różnicę z tymi czarnymi paskami. Daleko masz?
-
BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU WBANX31080C047774
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSugerujesz,że nie ma: S354A Gruenkeil-Frontscheibe Szyba przednia ziel. z klinem zielonym? Nic nie odwołuj.To są sugestie i domniemania.Całkiem inaczej może być na miejscu.
-
[523i] rosnaca temp na postoju vol 2.
:search: ..."na tapczanie siedzi leń"... :search:
-
BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU WBANX31080C047774
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie "ten typ tak ma"-u mnie jest podobnie więc jest ok.
-
E46 330cd wbabv91040pj88653 mysłowice
daski odpowiedział(a) na Oskaar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProrok... Ocenilem je po wygladzie a to rzuca sie w oczy,nic nie napisalem o stanie mechanicznym etc.Prorokiem mozesz zostac piszac ze moze chcial zrobic drugi wydech. :cool2:Takie tam małe prowokacje :dance: :handshake:
-
E60 530d 2004 r. Truskolasy WBANC71030B647790
daski odpowiedział(a) na jaime25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWedług VIN się zgadza. To tapicerka z wentylacją i dlatego zdjęcie daje taki efekt :D Ktoś kto dba o auto i wie że jest dobre nie sprzeda go tanio,choć ASO przede wszystkim do sprawdzenia.
-
e46 320d wymiana na e39 523i+lpg
Co ma jedno auto a co nie ma drugie w VIN (wyposażenie),stan aut?Roczniki?
-
BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU OD 1 WŁAŚCICIELA
daski odpowiedział(a) na walkii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
E60 woda pod dywnikiem
Najprawdopodobniej masz zatkany odpływ wody pod filtrem przeciwpyłkowym od strony kierowcy (przedmówca pisał o zatkanym odpływie po drugiej stronie). Musisz go zdemontować i zobaczyć ci się tam dzieje.Choć może być także nieszczelne uszczelnienie między plastikiem podszybia a plastikiem obudowy filtra pyłkowego.
-
E46 330cd wbabv91040pj88653 mysłowice
daski odpowiedział(a) na Oskaar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProrok... Może miał w planach zrobienie drugiego wydechu? Włoch.Po VIN się zgadza.
- Lubelskie