Skocz do zawartości

cypisek21

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cypisek21

  1. Jutro składam:)
  2. Żeby nudno nie było. Pojechałem dzis na kontrolna geometrię kół do znajomego... Wszystko igła.... ale pracownik cofajac oparł się zderzakiem o slupek... :duh: i trzeba malować... Równocześnie jak czas pozwala prace nad lakierem trwają.... Rewelacyjnie mieni się black saphire w sloncu :D
  3. Nic nie modze Chłopaki auto wystawiam w grudniu na sprzedaż bo bardzo chce spróbować m
  4. W mojej f30 po 76 tys km kierownica miała większe ślady zużycia :D W mojej f30 lci po 47kkm też widać bardziej.... to już nie ta jakość... :mrgreen: niestety mimo śmieszy tego ogłoszenia trochę prawdy w tym jest.
  5. Auto jeździ super :) czas na detalingi ;) One step ultimate compound od megsa z zielonym padem od rupes da ...na to q2cancoat. Dzialam przebieg 46070 ;)
  6. Jaka różnica jeszcze nie wiem ale mniej zakamarków do zbierania sadzy.. Obecnie odlaczony egr auto jedzie przyjemniej i tak już zostanie. Pozamawialem parę części by trochę układ przebudować... rozważam nad jakimś sensownym ickiem i teraz kolejna sprawa która kusi... wejść w customowy dolot który poprawi flow powietrza .... Updates już wkrótce;)
  7. Auto miało ponad 500kkm 2009 wymieniony cały mechanizm na nowy
  8. Tam spory luz się robi też w samym centrum dźwigni... ogarnialem to niedawno. W jakimś e90 :)
  9. ehhh a mnie wiecznie 10l wychodzi :) piknie :)
  10. :duh: matko swieta ... nie komentuje. :duh: racja niech leża moze zrobisz z tego jakis kwietnik czy cos w tym rodzaju :)
  11. :mrgreen: za stare nexeny? to zart?? czy o co tu chodzi?
  12. powiedz mi czemu ten program taki delikatny?? tak chciałes??
  13. no umiejetnie trzeba i dac z 4-5h na doschniecie a najlepiej 1 dzien. inaczej tak jak piszesz zalepi przepływke i smietnik.. w filtrach k&N to samo.
  14. Rozbawiles mnie... mimo że sam jeżdżę dieslem ale bądźmy poważni.
  15. ooo widze moj adapter do pompy paliwowej :) hiihih fajny projekt mechanicznie :) na +
  16. pipercross wygląda na suchy.... używam filtrów gąbkowych i je się nasącza specjalnymi olejami... motorex, putoline, motul i wiele innych... inaczej puszczają cały kurz do silnika.
  17. mam 2005 i przebieg 191 zapraszam :D
  18. Tak jest też wbije Slawku
  19. Normalne klocki Ferrodo textar Bosch jak masz wiecej hajsu to żółte ebc lub hawk
  20. one są extra jesli chodzi o grzanie tarcz. grzeja je jak wsciekłe :) a hamuja beznadziejnie
  21. Mam kat więc nie.
  22. drzwi zrobione.... Co sądzicie wywalać srodkowy tłumik?? czy nie? bo wewnatrz cicho.... powiedziałbym ze glosniej bylo w 2.0d po usunieciu ostatniego.... tu zupełnie bez efektu... z 2 str. nie chce zeby był zbyt głosny...
  23. Też bym zrobił to co Ty. Muszę kiedyś tam podskoczyć. Tylko ramki m3. Super.
  24. Bzdura. Jeśli 4 opony są takie same będzie ok. co do et mialem 24 w 8 calach szerokości i bylo extra! Et robisz tak jak Ci się podoba byle nie ocieralo o amor ani nie wstawało poza obrys. Nic poza srednica nie ma wpływu na xdrive. 225/60/17 powoduje w e83 to że na liczniku jest tyle ile wg gps

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.