Treść opublikowana przez cypisek21
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Nie w kazdym bmw ale te ktore maja razem kat I dpf niestety tak... puszczaja...
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
gliptone bdb ale dla mnie ciut zbyt aromatyczny :) oczywiscie tylko matowy :) co do zakopconych końcówek..... obserwuj jak podczas dopalania dpfu w chłodne dni będzie kopcił :cry2: oby kopcił Ci jak najmniej...
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
troche pracy Cie czeka ale jestem dobrej mysli ! działaj !! :cool2:
-
F30 335xi bierze olej (i to jak!)
PIM
-
[E91] BMW 320d Performance
CZAD !! :cool2:
-
[E90] 335d LCI
w ista masz procedure odpowietrzania przeciez.... to max 30sek. demontowałem taki czujnik i nigdy nie było problemow z odpalaniem. no oby Ci pomoglo :)
-
F30 330i USA
mam i kamere i pdc... a jesli jezdzisz raz f30, raz e65 raz e32 i raz e91 a w jednym masz zoom to przyzwyczaic sie do wyprzedzania na autostradzie jest masakra !
-
F30 330i USA
Czolem... auto odebrane od lakiernika :) wyglada ladnie... teraz czekam az lakier solidnie stwardnieje I jade z detailingiem.... zalozylem tez lusterko fotochrome z wersji eu czyli bez idiotycznego zoooma jak w usa..
-
330xd cypisek
Watpie zeby m pak z grzaniem sie sprawdzil... przeciez gabka to izolator cieplny.... ale jesli chcesz namiar dzwon... podam :) Co do auta... jezdzi pieknie spelbia euro 4 :) Dzis odstawione na usuniecie wszelkich zagniecen metoda pdr.... umiem niestety nie mam tyle czasu wolnego...
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Duza dmuchawka pieknue ciagnie az do konca czad! Podoba mi sie :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
gdyby ktos szukał opon mam 4x blizzak z na styling 158 opony RSC jeszcze cycuszki maja :) 225/45/17
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
nie kombinowałbym i zostawił serie.... widzialem takie led ringi i moze jestem wiesniak ale jednak lubie bmw z żółtymi ringami jak z fabryki. ten zimny biały tak chińszczyzna mi zalatuje.
-
330xd cypisek
pewne tarcze z jakiegoś modelu bmw zostały zamówione.... przyjdą to przymierzam czy uda się założyć 2 tłok bez konieczności zmiany piasty w kole :>
-
330xd cypisek
Niestety Marku moze kiedys wrzuce prawdziwe włókno weglowe :) narazie tylko nedzna folia... :cry: moze ciut grubsza od serii ale nowa gąbeczka daje bardzo mile uczucie :)
-
Nowe opony
polecam blizzaki .
-
330xd cypisek
I juz na aucie nowo obszyta.... Nowa gabka pod skora oraz skorka :)
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
obszywałem parę dni temu kierownice w e91 i po długich długich przemysleniach nie odważyłem się ani na alcantare ani na na pasek.... obawiałem się ze w tak starym aucie będzie wiało wioska... ale fka wygląda bardziej sportowo wiec pewnie będzie TOP.
-
330xd cypisek
Blyszczaca zdjeta... na sell Matowa zalozona :) Co do roznicy w hamowaniu I reakcji na przycisniecie to niebo a ziemia :cool2:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
:cool2:
-
e65 LCI Sylwia
szybki serwis... 177kkm olej valvoline synpower 5w30 + xado turbo lube knecht powietrze mann olej i paliwo maxgear kabinowy weglowy... tylko taki byl na miejscu... nie mialem nigdy takich budzetowych filtrow zakladanych ale spróbuje co to warte. z rzeczy uszkodzonych podczas eksploatacji podczas wymiany filtrow zauwazylem ze podszybie jest przytkane i stoi woda... odciagnieta wyczyszone umyte jak nowe :) uszkodzony lewy przedni pdc na dniach sie tym zajme :) caly czas nie moge sie zabrac za ogarniecie przednich lamp chce je wymyc od srodka i wstawic oryginalne zółte zarówki... ale zrobię to niebawem. tyle :) auto smiga pieknie :)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Pa kup... Co.do piany to najgestsza robi dimer hahahah niestety wosk usuwa I niszczy lusterka... pian jest sporo ja uzywam ostatnio mr pink I tenzi magic foam
-
330xd cypisek
Geometria ustawiona :) teraz troszke przerwy od grzebania :) ale jest jeszcze kilka rzeczy ktore zmienie przed zima :)
-
BMW E90 LCI - Deep Phase Project
powodzenia ! jak chcesz mam helbe 4 tłok + 2 tłok jak to ma byc takie miedzynarodowe i po angielsku to wg mnie powinno byc grubo... kierownica m pakietowa tez gdzies mi lezy... chodziaz na forum grubych e9x nie brakuje ...
-
330xd cypisek
- 330xd cypisek
Przyszly czesci ktore dawno temu zamawialem I o nich zapomnialem.... teraz nie wiem czy chce mi sie to montowac... - 330xd cypisek
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.