Treść opublikowana przez cypisek21
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
nie przepustnica tylko klapa gaszaca :P Halina kurła
-
330xd cypisek
Żeby nudno nie było.... Odkleila się prawa mata w drzwiach... Lewa robiłem teraz czas na prawa pewnie w weekend cykne foto
-
330xd cypisek
Auto śmiga elegancko.... trafiło mnie lekkie drżenie... przy prędkościach 160+ okazało się że tył zgubił ciężarki.... wszystko wyważone i jest igła:) zimę też wywazylem więc gotowy na sezon...
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
Spasowane lepiej niz seria extra
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Piękny icek :cool2:
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
Odme termostaty sterownik polecam Aso nie ma takich przygód.
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
Jaka norma emisji kata?
-
e65 LCI Sylwia
Jakis ch..... zagial drzwi na parkingu. Na szczescie delikatnie.... auto juz odebrane z pdr bez sladu :) nadal jak igla :)
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Ladnie! Zakł♠adaj miekka kierownice !
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Fakt dalem ciala zmienialem te klapki w 184. I pomieszalem :(
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
po co zamawiales zestaw do zaslepienia klapek skoro mozna kupic ten zestaw nowych klapek w bardzo rozsadnych pieniadzach w aso?? co do zaslepiania EGR mam w domu kilka zestawow do N47 alee to wymaga korekty w programie... jesli masz DPF to po co EGR usuwac?? zeby szybciej zatkac DPF ?? by wydłużyc nagrzewanie silnika ??
-
F36 - brudzące się od środka szyby w drzwiach
I ja w F30 LCI tez :(
-
[E90] 335d LCI
Tak o tej mowie.
-
[E91] BMW 320d czarny turas. Eibach pro kit
kurcze nie znam firm elementów zawieszenia ktore kupujesz.... oby sie nie zemscilo.... i bys zaraz 2 raze tego wszystkiego nie robił miłej zabawy.... wywal naklejke umyj wypoleruj i zostaw simply clean.
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Marek pamietaj o mnie kupie każde Twoje auto :) :oops:
-
Jaki silnik do e90?
nie sa tak ciche jak ramkowe a zimą mimo najlepszych starań bywaja psotne :) i trzeba je przyuczać pozycji. dodatkową wada są wiecznie wypalcowane szyby.. niewątpliwa zaleta jest estetyka!
-
Jaki silnik do e90?
Z praktycznych wzgledów ;) to auto uniwersalne i jedzie i motorek czasem pociągne na przyczepce i do bagaznika włoze conieco. e92 jest dla mnie malo praktyczne a bezramkowe okna.... miałem i poza wizualnym wzgledem nie urzekaja... :)
-
Spotkania śląskie
Z 5 aut zmienilem haha :)
-
Jaki silnik do e90?
Gdyby ktos szukal zadbanej e91 sprzedam swoja :mrgreen:
-
Spotkania śląskie
spoko
-
[E90] 335d LCI
FAJNE wyposazenie mimo jasnego wnetrza ladne !
-
[E90] 335d LCI
i jak ten silnik ?? dobrze zlozony?? bo wiem ze mu klapke wciagneło.... i to mnie zniechecilo do zakupu... on juz to sprzedawal jak ja szukalem... cena napewno byla atrakcyjna wyposazenie fajne !
-
[E90] 335d LCI
nie z forum :) gosc ktory sprzedawal podobne 335d mial na imie arek :) jasne wnetrze lopatki comfortowy dostep... i cos jeszcze...
-
[E90] 335d LCI
powiedz mi to kombi 335d to jest od Arka??
-
[E90] 335d LCI
Lampy widze juz zalozone :) idealnie pasuja pod ten kolor :cool2: fajne