Treść opublikowana przez cypisek21
-
335 cypisek
Dzięki Mariusz staram się:) na zdjęciu wygląda jak krzywe Ale to złudzenie optyczne. Wrzucę foto po montażu. Tak. Simple fix. Polecam
-
335 cypisek
Zmontowalem sobie taki zestaw egr off
-
Spotkania śląskie
Też wpadnę.
-
335 cypisek
Zdrowie nie pozwala ani warunki. Rozrząd zrobią mi w zaprzyjaźnionym warsztacie w okolicach częstochowy. Na przyszły tydzień jestem umówiony na xhp stg3 E szpere I dopisanie sport hamulców do dsc.
-
335 cypisek
Będzie Space grau. Tymczasem pusta puszka od dpf poszła do znajomej firmy. Będzie kat euro 4. I powoli zbieram graty przydatne podczas wymiany rozrządu którą będzie chyba jeszcze w styczniu.
-
E90 318dA LCI
Pisze ewidentnie z63 potencjometr sciemniajacy w frm.. kup sprawne frm
-
740i cypis
Wstyd... nie mam się kiedy zabrać... auto stoi w garazu i czeka na swoją kolej
-
Spotkania śląskie
20.01 pod kfc niby jakiś spot bimmers paradise cokolwiek to znaczy haha ja się dopasuje. Piszcie może być i u mnie pod domem ;)
-
335 cypisek
Srebrne carbony dla mnie zbyt krzykliwe.. Będzie a52 Nbt jakieś 1-2 mm szerszy od cic na końcach. Jest też inaczej mocowany. Dzięki Dawid mnie te nierdzewne jakoś bardziej siedza
-
335 cypisek
Hmmm Dylemat... Dekory ... Space grey a52 Ferric grey a80 Nie mogę się zdecydowac
-
335 cypisek
Czarne koncowki straciły urok... postanowiłem usunąć wszystko... Po
-
335 cypisek
Coś tam z prac montażowych Dawno nie pracowałem przy aucie tak przyjemnie. Marku dziękuję za dopieszczenie komory ! Z silnika można jeść wszystkie klipsy spinki na swoim miejscu bajka. Zrobiłem reset adaptacji skrzyni biegów... ogólnie super. Teraz chyba wezmę się za bolesne końcówki i obedre je z tej farby... jeśli będą ladne to narazie zostaną..
-
335 cypisek
No może coś tam poprawiny... Tymczasem kurier działamy dalej...
-
335 cypisek
Olej w skrzyni był całkiem świeży jeden z ważniejszych jakie wymieniłem... Znalazłem silikon o którym mówił poprzedni właściciel ;) Marek już przygotował mnie do wymiany. Dał do samochodu nowa miskę olejowa. To zostanie wymienione wraz z rozrzadem przez kolegę Sławka Its77 Niestety brak podnośnika i kanału oraz uszkodzony kregoslup.. to muszę dac do zrobienia...
-
335 cypisek
Skrzynia etap 1 Zlewam to co w misce, wlewam do zadanego poziomu świeży olej... ogrzewam do zadanej temp. Kontrola poziomu... Tak czesc oleju wymienię trochę skrzynia się i wyplucze. Za 2-3 kkm solidny serwis z wymiana grzybków płytki misy itd.
-
335 cypisek
Tak oczywiście do Dawida :) Vaporr wyrzucenie tlumikow koncowych ma na celu zdjecie wagi a nie chodzi o efekty dźwiękowe... W dodatku te mega jakościowe końcówki z mg motorsport się łuszcza. I estetyczne to nie jest... A w xtreme project dawid robi rozsadnie cenowo i co do jakosci zastrzeżeń nie mam.
-
Spotkania śląskie
Też jestem za
-
335 cypisek
Sprawdziłem dpf ... pod obciazeniem 450mbar... smietnik... Jest jeszcze jakiś problem z aktywacja wentylatora za chlodnicami... Ale to powoli ogarniemy... Edit. Puszka po dpf już zamówiona.. przyjdzie zawiozę ja do zaprzyjaźnionej firmy która zawsze dłubie mi w wydechach. tam zostanie wstawiony katalizator restrykcyjny 200cpi lub bardzo restrykcyjny 400cpi. W międzyczasie montuje hak... zamiebiam dpf na porzadny kat. po montażu auto jedzie do ww. firmy i wywalamy te mg motorsport koncowki i budujemy przelot zamiast tylnego ukladu tlumikow.
-
335 cypisek
Dekory pod nbt dopasowane rozebrane... jadę do lakiernika. Zmieniarka wywalona wstawiona pętla. Wszystko pochowane.. Bałagan w wiazce jest okrutny... nie wiem kto to zrobił ale jak będzie cieplo i czas i zrobie będę musiał to uporządkować... W bagażniku zamiast ciężkiej podłogi będę zakładał panel z lexanu który z zewnątrz będzie wyglądał. Jak oryginał. A kilka kg wyleci z auta...
-
[E91] 325D+ 2007r
:cool2:
-
335 cypisek
Doszła pętla swiatlowodu... Doszly klucze do gwintu od Marka.. Doszly tandetne plastikowe dekory, które po przerobce pod nbt laduja u lakiernika
-
335 cypisek
Dzięki auto fajne :) Raport co do prowadzenia auto siedzi sztywno i pewnie.... przyspieszenia nie sprawdzę bo śniegu tyle że zbieram spliterami... Ale reakcję na gaz znacznie szybsza miało 330xd. Może to za sprawą in tych przełożeń i innej mapy że względu na brak ekologii w 330... hamulce równiez znacznie szybciej i przy mniejszym nacisku reagowały w 330xd nie wiem czy to winne klocki czy podciśnienie... ogólnie będę to sprawdzał. Hamulce hamują mocno i pewnie lecz dość mocno trzeba przycisnąć.. Ale ogólnie auto bardzo fajne
-
335 cypisek
Nawiewy rozebrany A wewnątrz szkło... Ale nie jest to szkło pochodzenia motoryzacyjnego... duży kawałek osiadł na łopatkach małe były w obudowie... umyte usunięte panewki nasmarowane 2 siarczkiem molibdenu. Z pewnymi dodatkami... preparat sonaxa.
-
335 cypisek
Wiatrak skrzypi... :roll: Jutro ogarne... Sprawa kolektora już w toku... Będę usuwał zmieniarke cd... mimo za Marek założył ładna... nie chce to z nbt współpracować.. A jak coś nie działa to nie będę woził :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Za 330i z USA i tak prawie 130 trzeba polozyc. Jeśli to ma mieć ręce i nogi.