Treść opublikowana przez cypisek21
-
[E92] 330d 2011- Podrasowany Dziadkowóz
bardzo fajne modyfikacje mechaniczne. co do wnetrza... ten ekran na dole kurcze troszke nie orgonomiczny. i nie szedłbym w czarna podsufitke bo przeciez do niczego nie bedzie pasowac... takie jasne wnetrze ładne i inne ;)
-
BMW F30 320d Sport
ciekawe czy Tobie tez bedzie sie zacinac roleta od geometrii pod obciazeniem... bo ja sie z tym do momentu sprzedazy nie uporałem... w n47 ale bylo 273KM
-
Jaki silnik do e90?
mnie sie smiać chce :) jakby coupe bylo jakies lepsze od innych :P poza wygladem jest tylko gorszy :) ale chyba chodzi o prestiz na dzielni :P jesli coupe sie podoba i jest zadbany to brac nic sie nie zastanawiac czy diesel pasuje czy nie :)
-
Nowe opony
U mnie tylko z Bridgestone jest problem dodam że są made in Poland. Oba komplety... obecnie już tylko jeden olx'ie dziękuję:) być może inne też jakaś pamięć mają Ale na tyle krótka że nie jestem w stanie wyczuć ani Pirelli pzero ani Michelin.
-
330xd cypisek
Wstyd się przyznać ale dopiero dziś pozapisywalem stację radiowe i wypelnilem muzyką zmieniarke :) no tak jakoś bardziej swojsko już:)
-
F30 330i USA
Narazie lepszy ten kleber od blizzak -A i klei lepiej. Głośność na podobnym poziomie. Brak problemów z drzeniem budy po postoju. Zobaczymy na mokrym i osniezonym zdam relację.
-
330xd cypisek
Powycinalem sasiadujacy plastik by woda w dolot nie leciała. Różnicy nie czuje ale to może 1KM albo i 3KM przy 150-200
-
F30 330i USA
Założyłem jeżdżę.. Jak mówisz że niewypał. Pojezdzij Bridgestone rsc z aprobatą bmw to zobaczysz co to niewypał.... pierwsze 5-7km po odpaleniu jedziesz kartoflem albo kwadrat kołem narazie jest ok. Bez zastrzeżeń
-
330xd cypisek
jesli chcesz wymieniac całą odme kup od 525d 177KM w aso jest wtedy separator w zestawie. kupilem odme aso ale separator dokupiłem po czasie wiec kupiłem FEBI 45182
-
330xd cypisek
przyspiesza zatykanie dpf :) celowo :) zwiększa bałagan w dolocie celowe działanie by wymieniać części.... przyblokowany egr, klapki kolektora. w starych było coś na kształt filtra, później własnie taki separator a pozniej zostalo miejsce. Wywalili (zaoszczedzili) i zwiekszyli zapotrzebowanie na czesci :) auto dziala z identycznie z separatorem jak i bez nie ma różnic. ale im mniej oleju w dolocie tym lepiej :)
-
[E87] 116i N45 Podpięcie kabli rozruchowych
kompletnie rozladowany akumulator sam z siebie moze czasem namieszac :) tylko pod maska sie wpinasz tu i tam
-
330xd cypisek
zapomnialem dopisac ze podczas zmiany kolektora kupilem tez do odmy separator olejowy. w oryginale bmw nie przewiduje... a w m57 2.5l jest wiec i tu postanowilem zalozyc. :) tak by mniej par olejowych w dolot leciało. ciezko obserwowac róznice ale napewno wplynie na + jesli chodzi o czystosc dolotu, spalin.
-
Jaki silnik do e90?
W vw cc padł mi 2 mas w dsg przy 110kkm naprawa tania ale jednak szybko dość te skrzynię automat ze lepsze
-
F30 330i USA
Takie koła kupiłem.... półka średnia ale pamięci kształtu nie ma... A to bolało najbardziej. Zobaczymy jak się spisza.... jak się odrobinę koło środy wrzucam je na styling 194
-
330xd cypisek
W stosunku do x3 tu rozwiązanie mega 1min i wentylator lub. Bo usłyszałem takie niepokojący świat. Przsmarowane skarbem litowym do panewek i śmiga cichutenko ... 10min :)
-
330xd cypisek
Dotarły czeskie aircoopsy... kulfon dzięki Postanowiłem przerobić nieco sasiadujacy wlot by odprowadza wodę podczas deszczu . I na aucie
-
F30 330i USA
nie wytrzymalem tej pamieci kształtu w bridgestone sprzedalem cale kola.... auto stoi na koziolkach w pon zamawiam inne zimowki...
-
330xd cypisek
z ta ekologia to grubymi nićmi szyte afery. tej wersji smogu bym sie trzymal w benzynie jak downpipe wlozony to niby cool a wali wtedy NOXami jak wsciekly :) ale kazdy ma swoja teorie i niech sie ich trzyma. Swojego auta psuł nie będę jeśli nikt mi za to nie płaci. kat i euro 4 dla mnie jest OK
-
Szybkie miganie kierunkowskazu LED F30 LCI
ktos ci zle usa na eu zrobił a temsky740 wie jak to zrobic fachowo :) mowie o kodowaniach czy jak to fachowcy nazywaja :) a w lampach kierunkowskazy z obrysówka masz eu rozumiem. bo tam inne wiazki w lampach sa !
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Jak poczytasz instrukcję dowiesz sie, że koła się pompuje zależnie od obciążenia.
-
330xd cypisek
Czekam ;) jestem gotowy na pomiary :)
-
330xd cypisek
Tak smog faktycznie jest problemem. Należy stosować filtry kabinowe z węglem aktywnym i po temacie i taki też polecam. I sam stosuje.
-
330xd cypisek
Dzięki:) oficjalnie mogę powiedzieć że założenie brakujących klapek w dolocie obniżyło spalanie ;) Teraz już bez egr I pdf i z założonymi klapkami I strojone auto pali 2l mniej na 100km średnio w stosunku do serii z egr dpf przy tym samym stylu jazdy ;) Jeszcze lepszy cooler dołożymy i jeszcze jedna poprzeczkę zrobimy programu tak żeby już było tip top ;)
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
testowane u siebie mieszane ogumienie nawet z aprobatami bmw jest gorsze niz 4x to samo . zdjalem mieszane felgi.... zalozylem 4x takie same fele 4x takie same opony xdrive dziala lepiej i plynniej.
-
Nowe opony
te o ktorych piszesz PS 2 mialem w e87 225/40/18 255/35/18