Treść opublikowana przez cypisek21
-
335 cypisek
Tak w mega skrócie... bo grzebalem od 7 do 19
-
335 cypisek
Teraz zostaje na dłużej:)
-
335 cypisek
Dziś bardzo pracowity dzień.... poprawiona wada klapy... błota była masa.... Założone airscoops Założona ramka Simple fix do tablicy... Trochę uporządkowana wiązka el. We wnętrzu... Naprawiana wiązka klapy... Narazie przez wymianę 3 przewodów kompletna wiązka leży i czeka Ale nie miałem tyle czasu. Uzupelnione kilka brakujących srubke.. Mimo najszczerszych chęci Marka nowy kolektor dolotowy okazał się być wadliwy i będzie reklamowany. Poza wyciekiem minimalnym z kolektora autko śmiga:) Zdjęcia wrzucę jutro
-
335 cypisek
Jasne że ma. Tarczą z fki ma alu dzwon. Jest o 2.5kg lżejsza. Sam zacisk reaguje znacznie lepiej. Bo jest sztywny A nie plywajacy
-
335 cypisek
Tu są 370mm A w 330xd było 340mm myślę że 340 jest takim kompromisem między waga. Cena zakupu i hamowaniem
-
E92 330D 2007 by Keermit
:cool2:
-
E92 330D 2007 by Keermit
Co spowodowało uszkodzenie dpf? Moim zwyczajem jest usuwanie sprawnego... Ale jeśli dpf przytkany coś w aucie jest niesprawne
-
335 cypisek
Inaczej naciskam hamulec Marku i tyle :) pedały piękne bez słowa. :) ale trzeba do siebie dopasować:) wkładam serie. Bez performance bez nakładek.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Prasowany do jednostronnego to jakby porównać srube budowlaną 5.6 do 12.9 Edit: nie śmieci już w galerii czekam na etapy odbudowy
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Napisałem że ok więc jestem na tak. Czy bmw montuje auto na nitach jednostronnych... kurtyny powietrzne boczne tak ale el.nosne karoserii na nitach jednostronnych?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Kolega gorik mówi o nitach i kleju.... ok. Mówi też że budy w samochodzie nie spawamy bo nie bedzie sztywności. Tu się nie zgodzę. Wszystkie rajdowki budy mają obspawane bo inaczej zgrzewy puszczają. Tyle. Czerwony mówi że konstrukcja pojazdu jest nienaruszona. Tu się nie zgodzę jeśli dach był zagiety to to prawdopodobnie wszystkie slupki wewnatrz maja odksztalcenia plastyczne nie tylko poszycia. Dachu nie da się załamać bez przesunięcia słupków prosta matematyka zmiana kształtu przy stałym obwodzie. Oczywiscie mozna to wyciągnąć bez wymiany ale wytrzymalosci bedzie 40% 50% A mówimy tu o M. . Proszę zwrócić uwagę że np tussik właśnie tak robi prostuje. Rozbiera wymienia wszystko to co krzywe. Spawa. Co do nitów jednostronnych i zwykłej nitownicy nie wypowiadam się. Wybacz ale jeśli to ma być zgodnie ze sztuka to do wymiany elementów jest masa A moja kwota nie działa się z powietrza
-
335 cypisek
Jeszcze jedna kwestia... Nowe 0edały które Marek założył że stali nierdzewnej oryginalne bmw są przepiękne Ale wg mnie śliskie... będę testował w innym obuwiu... Ale coś mi się wydaje że to też z auta będę musiał zdjąć...
-
[E91] 325D+ 2007r
No znam ten piękny samochód;) fajnie że sobie ogarnąłem bo mnie koła z bagażnika obecnie wyciąga żona..
-
E92 330D 2007 by Keermit
Faktycznie 313 siadly by tu jak złoto:) A moje umyte leżą i czekają na nowego właściciela;)
-
335 cypisek
Wg mnie jeśli chodzi o pracę zawieszenia i opony to 17 - 18 To najlepsze rozwiązania. Zwazylem conieco: Oz allegerita 18x8.5 plus vredstein quatrac5 235/40/18 18.9kg 313 19x8 Rainsport3 225/35/19 19.8kg 313 19x9 Rainsport3 255/30/19 22.3kg Wszystkie opony należy traktować jako nowe bo Rainsport3 mają 0.2 mm zużycia. Bardzo ładna waga jak na 19
-
335 cypisek
Co do ekologii to zobaczymy... 330xd reagował znacznie agresywniej na dodanie gazu.. Ale pomyślę... mocy na zime aż za duzo.... Ale jak pogoda się uspokoi wyskocze z laptopem na pomiary ciśnienia wstecznego i wtedy się okaże.. Tymczasem. Kola z nowymi quatrac5 :)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Dla mnie największą wada jest zamarzajacy klosze podczas sniezyc
-
335 cypisek
To co zrobił Marek we wnętrzu jest na najwyższym poziomie i zostaje usuwam tylko zbędny przepych bo dla mnie za dużo się tu dzieje wolę bardziej spokojna konfigurację
-
335 cypisek
Też sadze ze 313 Może są ładniejsze ale 18" praktyczne, lekkie, a to jest daily a nie showcar.
-
335 cypisek
Czolem :8) Auto jest... Będzie to zwykle auto do jazdy codziennej. Co do planów: wewnętrzne dekory out wpadną jakieś pomalowane.. Rozporka z carbonu out.. piękna ozdoba może komuś się przyda ;) Lotka z dachu out zastąpie seria może z maleńkim spoilerem od maxtone. Kola out będą allegerita.. Z czasem będą zdjęcia;) i fachowo 1 post wyedytuje Auto ogólnie super :cool2:
-
F30 330i USA
Nigdy. Tylko skrzynia na sport zawsze jeżdżę w trybie Comfort. Kilka niebezpiecznych sytuacji to spowodowało. Naciskasz gaz A tu reakcji brak. Comfort A bardzo rzadko sport +
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Tutaj logistyka tych modułów jest całkowicie inna niż w e serii podłącz Ista i poogladaj. Szczerze życzę powodzenia. Bo mka piekny samochód Ale pracy masz w opór:) Ja za parę dni zabieram się za twoje ex 335
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
40 mało Mariusz. same lampy kupę siana. A jak ma być że sztuka to musisz wymienić. No licze ze sie uda ;) podtrzymuję wersję 100kzl koszt naprawy.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Widac ze twoja wiedza jest mocno okrojona. Poszycia do mki kosztują majątek! Włókno węglowe na dachu. A ilość elementów którą jest uszkodzona wyjdzie w praniu... Do tego systemy bezpieczeństwa ślizgu śrubki kolki podsufika i mnostwo mnostwo części.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Silnik super. Wstaw najpierw auto najpierw na rame sprawdź czy jest proste. Wg mnie 100 Może być mało na naprawę. Ale powodzenia.