Treść opublikowana przez cypisek21
-
Nowe opony
michelin wolny od tej wady Pirelli Pzero również. tyle mam przetestowane z RSC
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
piezo
-
Nowe opony
jesli chodzi o opony bridgestone rsc z gwiazdka bmw to odradzam zarowno lato jak i zime. szczególnie jesli ktos jezdzi krotkie dystanse. opony maja straszna pamiec kształtu ktora im chlodniej trwa dluzej. auto po 8-10h stania cale drzy podczas jazdy. dopiero po ogrzaniu opon problem znika opony z 16 /17r kupowalem nowe. obecnie mam bez rsc vredestein i tej pamieci nie ma. nigdy wczesniej z tym sie nie spotkalem ani u michelin ani u pirelli.
-
E92 LCI 335is N54 DKG 2012 - 422 KM/611 Nm
Pieknie !
-
330xd cypisek
Korekty wtryskow
-
330xd cypisek
Kolektor założony egr off założony... Kolejny raz wymieniony oring agr... tym razem zamiennik 0.2mm grubsza średnica w stosunku do aso. Kolejny raz wymieniony oring spływ oleju ze sprężarki.. 0.5mm większa średnica przekroju od tej Z aso.. Nowy f oleju nowy f pylkowy Dolot tak wygląda w moim aucie bez czyszczenia A tak całość wyglada
-
330xd cypisek
Zaciski już poszły do e82 ;) ale może te polakieruje żeby takie szare nie były.... bo bardzo je teraz widać;)
-
330xd cypisek
:) mniej licznik kłamie :) mam 100 na tempomacie a gps mowi 98 :) wszystko kolego bylo liczone :) tu nie ma przypadków :)
-
330xd cypisek
Proszę;)
-
330xd cypisek
Opony vredstein czy jak im tam ;) quatrac5 235/40/18 Koło waży 19.4 Były styl 194 plus potezna 225/45/17 24.3 255/40/17 25.6 Różnica kolosalna. Chyba jeden z lepszych modow mechanicznych :)
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
moj kolega ma n20 2015 poza forum i raz silnik wymieniony po 70kkm teraz pali sie check i slychac rozrzad. Moze ma chlopak pecha auto od nowosci w 1 rekach jezdzone rozważnie. chlopaki w serwisie tez troche narzekaja... a w ASO bywam dosc czesto :) glownie po rozne czesci do roznych bmw :)
-
[E90] 318i M-Pakiet - Sparkling Graphite Metallic
sporo pracy ale mysle ze warto ! Fajnie.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
ja polecam b46 bo te 328i n20 sa dosc problematyczne !
-
330xd cypisek
Kolektor już jest.... będą klapki ;) Zbieram trochę czesci by w najbliższych dniach coś tam pod maska ogarnąć;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
aaben :mrgreen: rozbawiles mnie do łez :)
-
F30 330i USA
Panowie w lakierniczym mi zrobili. Niestety nie wiem jaka to będzie miało trwałość... czas pokaże.
-
E93 335i n54 stage 3 diablo
Sławek zna się na rzeczy !!! Polecam tego fachowca!
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
odważny kolor jak na tak mały rozmiar i brak stensów :) ale wazne ze Tobie sie podoba :)
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Nie porownywalbym zapachu z pdf i bez kata ;) ale wiadome że każdemu coś innego może smierdziec ;)
-
F30 330i USA
Wszystko odebrane złożone zima założona można jezdzic dalej :lol:
-
F30 330i USA
Czas zmiany kół na zimowe więc zaciski doczekały się odświeżenia
-
330xd cypisek
Oz wloski ;) ale niech bedzie ze z honda 18 8.5 et35 Zestaw będzie na cały rok. Myślę jeszcze jakie opony ale to wymysle do wtorku ;) Kulfon cykniemy na spokojnie kiedyś;) to trzeba usiąść;)
-
330xd cypisek
Wg mojej wagi wychodzi 8.2kg chyba niezle ;) tylko wulkanizacja będą czynne kupuje oponki i zakładam:)
-
330xd cypisek
:mrgreen:
-
330xd cypisek
Stwierdziłem że poczekam aż plecy puszcza do końca po nachyleniu się nad maska odechciało się.... Ale zamówiłem kolektor z alu klapkami to będę montowal za 1 razem.