Treść opublikowana przez cypisek21
-
330xd cypisek
Odjechała temat do zamkniecia :(
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
To czekam aż srebrna stanie u mnie w garażu:)
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Przyszedłem pooglądać jaka Ona ładna:)
-
F30 330i USA
Tak to u mnie średnio wychodzi
-
F30 330i USA
Autko ma juz prawie 48.000km przejechane. Czyli prawie 8000 w moich rękach jako dodatkowy pojazd jeździ super i pali jak 330xd :) A w mieście chyba nawet mniej. ;)
-
330xd cypisek
Auto zostało nowe 18" kolka z serii 5 opony quatrac5 założone.
-
ALPINA B7L xDrive F02
Auto mega!
-
330xd cypisek
Nowe klocki odświeżone zaciski i tarcze... założona seria Już na aucie
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Bogacz kurła :) bez dyskusji fajne ! Po ile i czego tak drogo :mrgreen:
-
330xd cypisek
Hamulce wrócą do serii będą inne koła i carbonowy dyfuzor zastąpi seryjny... I kilka jeszcze drobiazgów z ból z bólem serca zdejmuje ale seryjne auto łatwiej będzie sprzedac.
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Trojwarstwowy to ten grubszy?? 50um?? Bawiłem się kiedyś mazda 6. Grubość powłoki masakra 40-50um
-
Jaki silnik do e90?
Wtryski bardzo rzadko się psują... egr częściej.. Ale w stosunku do całokształtu utrzymania auta to niewielki koszt...
-
330xd cypisek
Nosacze uwielbiam... jakie to trafne.... kupić nie kupi ale macic wode musi... ;) narazie muszę pozostać tajemniczy . Kupię to pokaże:) ale mocniejsze
-
330xd cypisek
Bardzo niespodziewanie i w zupełnie nieodpowiednim momencie dostałem pewną propozycję.. zakupu pięknego samochodu... ten wyprowadzilem jeździ super ... I troszkę szkoda ale może się jakoś uda bo 5szt bmw byłoby przesada...
-
ALPINA B7L xDrive F02
Ale kocur omg
-
330xd cypisek
Sprzedam :)
-
330xd cypisek
Tak używałem wcześniej. :) ciężko powiedzieć różnicy nie czuć... Ale wolę taki dodatek stosować :D niby cos poprawia.
-
[E92] 330d 2011- Podrasowany Dziadkowóz
Ehh współczuję również
-
330xd cypisek
Wlewam ktoś millersa do skrzyni?? Jeśli tak proszę o informacje
-
BMW e92 335d 327hp 704 nm
O MEGA !!
-
330xd cypisek
Jutro ma dotrzeć xado turbo lube. I zmieniam olej.
-
Jaki silnik do e90?
Rozmowy o niczym
-
330xd cypisek
jakiś czas temu mechanizm lusterka sypal błędem... prawe lusterko po włączeniu R opadalo A po włączeniu D opadalo jeszcze niżej. Zamienilem mechanizmy L na P....sprawa rozwiązana wszystko dziala ale blad nadal byl. trochę ciężko było znaleźć używany mechanizm na szynę LIN ale udało się z F01.. i na fotce już uszkodzony napęd. A ja śpię spokojnie :D
-
Jaki silnik do e90?
diesla kupuje sie z automatem.
-
BMW F30 320d Sport
perun