Treść opublikowana przez cypisek21
-
F30 330i USA
podejmowalem kilka prob by dogadac sie z code my bimmer zarowno z dzikuskiem jak i jego pracownikiem w filii, niestety mimo kilku prób współpracy nie udało sie. vin wysylalem odpowiedzinie otrzymalem..... a ze prosic o nic sie nie lubie... to odpuscilem... Pomogł jak zawsze kolega temsky 740 i wykonal robote jak zawsze profi ! dokodowal kilka opcji zamykania szyb i inne pierdółki oraz wgral mi polske mapy 2018.2. i ten obraz ze smartfona na ekran. to chyba najfajniejsza opcja ktorą kazdemu polecam :) Jako Pierwszy w Polsce oferuje wzmocnienie mojego silnika po OBD !! nie box jak wszyscy tunerzy. i nad tym teraz mysle :) :roll:
-
F30 330i USA
Auto dzis otrzymalo wreszcie mapy polski i uzupelnione radio i screen mirroring
-
F30 330i USA
Uprosila eibach zamowiony. :lol:
-
330xd cypisek
Lookne jutro ale pewnie tak bo jedno z 2 nic wspólnego nie ma
-
330xd cypisek
Zgnieciona mocno byla... ta stara... nowa uczelka jest z innego materialu. Roznica znaczna ale tylko gdy jezdzisz z otwarta przeslona. Montaz... otwierasz wyrywasz na sile... i zaczynaja sie schody... usuwanie kleju.... pozniej zamykasz panorame ukladasz uszczeke i ciagniesz za pasek.
-
330xd cypisek
Dzięki hamulce sa z bmw f30
-
330xd cypisek
Ciszej :)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
we wtorek ruszam z rozkopaniem totalnym pojazdu ale panorame zostawiam tobie... :P i czekam na rozwiazanie :mrgreen:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
elegancko z tym wygluszeniem... tez cos pomysle o nadkolach :) co do podskakujacej panoramy... no czekam na rozwiazanie bo niedlugo nastaje czas rozgrzebania mojej e91 wiec bede dzialał.. uszczelke panoramy juz mam ale coz podskakiwaniem tej dykty :P kierownicy takiej bym nie zalozyl :( seria M pak lepiej lezy wg mnie. glównie dlatego ze mieciutka..
-
330xd cypisek
do 330i zalozylem nowe 19" pierlli pzero rsc i musze przyznac ze jednak kulfon ma racje... w serii 7 tylko tego szumu nie słychać.... także śpię spokojnie... dziś odbieram nową uszczelkę panoramy wiec wyciszymy auto od góry :)
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Pieknie
-
F30 330i USA
Juz dawno założyłem
-
F30 330i USA
Komplet nowych pzero w rsc i zaraz buzia sie cieszy
-
F30 330i USA
natomiast podoba mi sie jazda ta benzyna :) mocno mi sie podoba.... już sie rozglądam za mocniejsza :P
-
F30 330i USA
kurde jezdzilem z tym ledem i jakos mnie nie porywa... wole klasyczne zegary... w dodatku w wiekszosci czasu zarowno w e91 jak i w fce ten ekran na srodku od multimediow tez mam wylaczony rozprasza mnie.. a nic waznego podczas jazdy bez navi tam sie nie pokazuje... wazne sa obroty i predkosc...
-
F30 330i USA
dziekuje... obecnie czekam na przesylke z oponami... Z felgami wyszlo tak... kolega czerwony 330d mowil ze ma idealne felgi od swojej f31 jedna ma zadrapanie... ok mowi mam jeszcze 2 opony idealne 7mm.. doloze ci. mysle ok z 16 roku moze zaloze... przyjechalem byl wieczor mowie znamy sie pare lat ok pakujemy.... Okazalo sie w domu po umyciu ze felgi byly powtornie malowane i ktos malowal to na piasku bo od srodka sa nieladne.... a opony jedna ma mm 5 druga 7 jedna z bmw druga z mercedesa... napisalem mu najpierw o oponach bo to zauwazylem pierwsze... ale looz mowie zamowie nowe opony olac to.... ale te felgi mogl napisac... no nic napisalem mu wiadomosc odczytal i cisza. felgi w zime pojda do renowacji i na przetoczenie czola na CNC. narazie zakladam bo z zewnatrz jest ok. felgi sa proste. czyli niby ok ale nie tak jak lubie... a mam juz dosc jazdy na zimowkach. Pytanie prosze o info kto podmienia tarcze w zegarach... bo juz pare razy zlapalem sie na tym jak spokojnie jade z predkoscia 60 przez miasto... ale mil... bardzo to mnie drazni. tak wiem ze tempomat bedzie w milach. ale podmianka licznika po 2016 roku wg moich informacji do latwych nie nalezy. trzebaby stosowac licznik starszy... z przedlifta.
-
330xd cypisek
no moze za duzo w 330i i 730d :P e91 stoi i czeka grzecznie :)
-
330xd cypisek
tez tak podejrzewam... czyli trzeba na podnosnik i stetoskop i pobawic sie w doktora :) innego rozwiazania nie widze dobrze ze teraz sporo aut mam zapasowych to moge brac sie za to... ale prawdopodobnie wymienie wszystko zeby byc pewnym ze jest spokoj
-
330xd cypisek
Cos mi szumi z przodu podczas jazdy... moze jestem przewrazliwiony bo większość osob mowi ze nic nie slyszy ale mnie to wkurza... szczegolnie 90-110 zdarzylo sie to komus w xdrive?? Nie slychac tego na tyle glosno bym mogl stwierdzic skad ten szum dochodzi.... lozyska w kolachchyba bym wykluczal... Podpora polosi? Sama przekładnia?? Jak ktos ma pomysl prosze naprowadzic...
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Kto ci robil strojenie?? I jak?? Przeciez to trzeba na hamowni syroic inaczej wychodza gorki? Gotowiec?
-
BMW E82 123d by davenam [M-PAKIET]
B12 to bardzo dobry wybor rowniz bylem zadowolony Z zawieszenia mialem je w szybkim e81
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Fajnie! Jesli siadlo to sie cieszę :cool2:
-
F30 330i USA
no bedziemy robic przymiarki jak beda opony :) auto juz umowione na naprawy PDR kiedys troche sie tym bawilem i nawet mam narzedzia ale wole nie kombinowac i dac to mistrzowi do zrobienia :) tak by element ktory bedzie lakierowany nie mial ani gr. szpachli. Autkiem cyknalem juz pierwsze 500km jezdzi bardzo przyjemnie :) mimo zimowych opon :)
-
F30 330i USA
Kola beda takie juz czekaja ;)
-
BMW E82 123d by davenam [M-PAKIET]
skoro mowisz je jade z burackimi postami... poogladaj inne posty. Auto bardzo ladne poza 2 rzeczami. multimedia oraz te tarcze sam sie na nie kiedys nacialem i po 3 dniach byly smietnikiem. jesli chodza prawidlowo to brawo udalo sie byc moze przez 2 lata cos sie zmienilo w jakosci... Tylko cieszyc sie z jazdy..