Treść opublikowana przez cypisek21
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
a wg mnie wlasnie dlugo sie trzymaly.... seryjne u mnie wytrzymaly 25kkm szlak trafiał....
-
e8x e 9x kierownice
nie pali sie ;) dzieki za pomoc na dworze zimno to nie chce sie z domu wychodzic w garazu ceplutko ;) to az kusi zeby grzebać cos przy autku w papciach ;)
-
e8x e 9x kierownice
a Mka?? zmierz prosze obwod. emki i napisz w którym miejscu to ja sobie sprawdzze w sport
-
e8x e 9x kierownice
http://www.bmw.com/com/de/newvehicles/1series/_shared/pdf/1series_catalogue.pdf str 14.. sport i Mka sa tej samej srednicy.... ale Mka jest grubsza... wiec średnica w osi jest mniejsza... K8v8M zmierz mi te srednice z zewnatrz i ze srodka... zmierz jeszcze obwód w tym samym miejscu jednej i drugiej bede Ci wdzieczny....
-
e8x e 9x kierownice
K8v8M poprosze o pomiar ;) wlasnie przez tą jej śliskość chce sie jej pozbyć. co do obszywania Mki to pomysle bo chcialem pare rzeczy zrobic z alcantary w srodku... :) pasowałoby ale wszystko trzeba na chlodno przemyslec ;)
-
e8x e 9x kierownice
wg mojego szybkiego przegladu..... do 1 są 4 kierownice... 1. gumowa ( trójkątna poduszka) 2. skora (okrągla poduszka) 3. skóra sport (okragla poduszka) 4. M pakiet (okrągła poduszka) wiem tez ze gumowa jest najwieksza.... obecnie mam skóre sport.... ale zasadzam sie na M i obszycie jej alkantara.. i pytanko... czy jest róznica w średnicy miedzy skóra sport a M ?? czy tylko Mka badziej mięsista??
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
nie mow szerokie kolo lekki naciag + gleba + dobry offset i calkiem inne auto ;) chociaz fele akurat nie do 1er
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
sporo wytrzymaly... ;) jak swieze zawsze dobrze sie patrzy..
-
E81 panny M.
uziemiaj go :) spreżynami :) foty Extra :) i czarna nerka :)
-
Turbina przepocona
dziwne mam virus od 100kkm i choci idealnie wszystko turbo igła... fabryczne... 20 tys to poł roku jazdy jak padnie wymienisz na gwarancji ;)
-
Turbina przepocona
jeszcze jedno nie jezdzij z tym bo olej leci do katalizatora... i zaraz go stopi... i bedziesz mial kolejna rzecz do wymiany.
-
Turbina przepocona
no pare stowek napewno... masz tam garetta?? patrzac po zdjeciu chyba tak.... oddaj do regenaracji i włóż minimalnie wiekszy wirnik :) chyba o 2 mm mozna...
-
świeca pali się przy odpaleniu auta
w bmw raczej psuja sie sterowniki.....( od zepsutych termostatow) podlacz inpe 1. sprawdz temperature silnika.... 2 sprawdz sterownik...
-
Turbina przepocona
turbo szrot..... uwazaj na wscieklego diesla.... nie ryzykuj... zdejmij po zimnej stronie i sprawdz jak duzy jest luz ... nie powinno byc go wcale... jesli jest gwizdanie to napewno cos nie halo...
-
świeca pali się przy odpaleniu auta
jeszcze zanim zmienisz swiece podlacz sie pod komputer jak wywali blad wszystkich to sterownik !! ale swiece tez sprawdz.
-
świeca pali się przy odpaleniu auta
kazda uszczelka powinna byc zakladana tylko 1 raz.... ale moze zrobic nawet na silikon jesli chcesz.
-
świeca pali się przy odpaleniu auta
poprzegladaj sobie realoem... bedziesz cos wiedział... chociaz nie kazdemu dane jest ogarniac wiedze techniczna.... zwroc uwage na te zdjecia co kolega poesłał... dokaldnie widac jaki duzy problem mozesz napotkac.
-
świeca pali się przy odpaleniu auta
jesli masz m47 to po stronie filtra panie kolego to macie dmuchawe a swiece sa pod kolektorem dolotowym. po demontazu kolektora mozesz dojsc do swiec !!
-
[e60] 530d błąd e18f
tez domyslam sie ze o bt chodzi... wiec cos z czasem przy tym pokombinuje..
-
E60 218ps chip automat warto?
Downpipe jest póki co tylko do wersji 230 KM :( mnie chlopaki z rm motors robili do 120d przyslali nie pasuje teraz osylam i poprawią... mowili ze najlepiej przyslac dpfa do nich oni odwzoruja wszystko i odesla oba razem... takze demontujesz wysylasz czekasz i zakladasz :) albo jedziesz i na miejscu z zrobia... w siemianowicach sl. tez pieknie robia !!
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
cykne dzis zdjecie ale zastanawialem sie nad zamiennikami tez bo za grosze są dymione..
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
smialo.. ;) zakladaj... wyjmowac lamp nie trzeba ale na stole o wiele lepiej docina sie ta folie ;)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
alpiny sa do 210km/h zona i tak szybciej nie jezdzi ;)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
kupilem dosc sporo bo chcialem cale lampy zrobić. ale brzydko to wygladalo i zrobilem tylko wsteczne i kierunki wielkosc kartki a4 wystarczy zrobilem tez kierunki na blotnikach.. jeszcze przednie lampy po liftowe (ciemny srodek) chodza mi po glowie..
-
[e60] 530d błąd e18f
sprobuje w tym tyg cos tam pogrzebać. jak sie uda podasz dane do wysylki flachy