Treść opublikowana przez cypisek21
-
E87 pierwszy serwis po zakupie
czolem wrzucaj foty fury w folder nasze jedynki ;)
-
e87 wymiana foteli
zobacz jak mocno przetarty jet boczek od wsiadania....
-
e87 wymiana foteli
uwazaj na tego sprzedawce..... mnie chcial oszukac.... ale sie nie dalem.. wysyla takie zdjecia na ktorych nie widac uczkodzen.... pozniej okazuje sie ze gdzies jest przeciete przetarte a nie bylo widac na zdjeciach... ten przycisk to wlasnie pompowane boki... sterowane elektrycznie fotele maja maty grzewcze?? jesli fotele sa z anglika trzeba przelozyc mate obecnosci lub zamienic miejscami siedziska... potrzebujesz sterownik plus okablowanie + inna obudowe deski rozdzilczej + panel sterujący.. trzeba bedzie dosc sporo powyciagac i pokombinowac z podpinaniem zeby to bylo tak jak ma byc seryjnie....
-
e87 wymiana foteli
masz podgrzewanie w swoich??? sportowe wszystkie maja chyba troche elektryki.... ledzwie nie sa wszedzie ale boczki pompowane ma kazdy sport jak sie nie myle... jesli masz podgrzewanie w swoich to pikus jesli nie to juz grubszy temat...
-
Chrobotanie w silniku BMW e87 116i
lancuch jest taki jak w ktm 525.... moze jakby zastosować japonski DID to by sie nie rozciągał :)
-
Spotkania śląskie
weekend jest OK ;) piszcie Gdzie :) nie jade autobusem wiec kazda lokalizacja jest dobra
-
Kody bledow z inpy
wejdz w odpowiedni modul to bedzie pisalo czego blad dotzczy
-
Spotkania śląskie
Piszcie gdzie też wpadnę!
-
Bmw E46 325 TI- kilka pytań o ekonomiczności i mocy
w ksiazce serwisowej wiele rzeczy pisze... rowniez... o wymianach oleju co 30 tys i czy to jest cos dobrego.... jak mi pokazesz te optymalne osiągi z hamowni i bedzie różnica to uwierze.... w moim motocyklu wyczynowym nie ma różnicy zadnej w tym czy wleje 95 czy 98... no ale tam jest mocno wysilony silnik.. i moze wtedy nie ma roznicy ;P
-
Bmw E46 325 TI- kilka pytań o ekonomiczności i mocy
robiono testy na hamowniach... co do paliw 98 i diesel +...... różnice wyszly takie ze mieszcza sie w błędzie pomiarowym.... ciekawe od kiedy liczba oktanow mówi o ilości wtrącen w paliwie :) (to mnie ubawileś) a zalozenia ecodrivingu kłócą sie mocno z prawidlowym użytkowaniem silników tłokowych.
-
Olej odessac czy spuszczać ?
jeszcze 1 szczegół.... do 3.0d 7 litrów?? cos mi nie pasuje moze mam w domu wyjatkowe bmw które podczasy wymiany chce wiecej.... zawsze wlewam bo 3.0d prawie 9 l a 2.0d 6..... chyba jakies inne bmw mam pod domem ;) jak koledze panewka stanie wtedy te oszczednosci na oleju czkawka sie odbija.. zreszta co to jest za roznieca 5 tys zl na 300 kkm eksploatacji bmw ;)
-
e87 120d M47 intercooler z e60 535d
rozeznawał ktos taka sytuacje?? wepchnąłbym cos..... zamiast tej fabrycznej bździnki.... nr czesci: 17 51 7 791 909 wymiary: l=543 h=127 g=105
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
ale to akurat jest bdb guma :) wiec nie przeszkadza zupelnie ze maly wybór...
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
tez mi biznes na 3 paskach.... ale sie usmiałem... :) :cool2:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
dodam jeszcze przod 8" tył 8,5"
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
bede grzebał przy kolach na lato..... wywalał ROF i wrzucał zwykle. teraz siedzi 225/40/18 i 255/35/18 rozwazam 205/45 + 225/40 215/40 + 245/35.....
-
[E87] Głośny nawiew
ile wy tam macie nalatane ze to jeczy.... u mnie nic takiego sie nie dzieje.... ale moze dlatego ze mam reczna klime...
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
heja a nie bylo czegos bardziej dedykowanego? przeciez wiekszosc bedziesz mial za zderzakiem schowana... i jego chlodzenie nie bedzie takie rewelacyjne... chyba ze bedziesz rzeźbil zderzak... tez do wiosny naloze to ale do 1er ... nie wiem czy juz modziles wydech.... ale DOWNPIPE zamast tych dpfow i katalizatorów robi robote w jedynce szok jaka roznica ;)
-
[E87] 120d damianz
jest taki sklep akustyka w będzinie i tam chlopaki maja tweetery do e87 ! p&p fabryczne. zakupilem zalozylem juz dawno i do dzis smiga bez zarzutu
-
Olej odessac czy spuszczać ?
wolnossące mozna traktowac gorzej.... tam jedynie wałki i panewki... a to nie audi 2.5tdi zeby walki sie wycierały :P wszystkie auta z dmuchawami normalnie uzywane robilbym w okolicach 15kkm na oleju.
-
Olej odessac czy spuszczać ?
płucze i zmieniam oleje w swoich co 12-15kkm ale moje to stare trupy..... jedynka ma 245 a piatka 300 wiec dbac trzeba troszke bardziej niz o nowe
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
jestescie chlopaki widoczni :cool2: .... wyprzedzalem ostatnio jedno takie z paskami... :)
-
Olej odessac czy spuszczać ?
nie zgodze sie z wami..... oleju nie powinno sie osysać tylko spuszczać. po to jest korek.... wężyk sie zle zagnie i zostanie w misce olej... bmw i inne firmy celowo robia takie duze odstepy miedzy wymianami... i nie jest to Cięcie kosztów tylko napędzanie rynku częsci zamiennych. celowe przyspieszone niszczenie silników i jego podzespołów........ tak by zaraz po gwarancji szlak je trafił. najbardziej cierpi na tym turbo, które potrzebuje dobrego smarowania.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
widze ze ppgg nie ma pojecia w jakim celu robi sie korekte!
-
[e81] montaż głośników (tweeter) demontaż tapicerki
wejdz na realoem i obejrzyj.... w 5d srubek na dole nie ma