Treść opublikowana przez cypisek21
-
e87 116i 2.0 - wrażenia.
krotsze przelozenia i szpera gwarantuja wzrost spalania... jak chcesz lekkie i bardzo dynamiczne auto to crx .... i nie trzeba wiele kombinowac... i spalanie tez nie jest zle..
-
e87 116i 2.0 - wrażenia.
prawie wszystko sterowane elektrycznie.... fakt.... koledze 116i srednio 6.7 pali z 2010...
-
[E87] 118d 2004 Rano piszczy
sprawdz w jakim stanie jest kolo pasowe na wale..
-
[E87] 118d 2004 Rano piszczy
wyglada jak z tej foty ma w srodku jakies zbrojenie a rowki sa a takiego materialu jak na foto
-
[E87] 118d 2004 Rano piszczy
ciekawe moj contitech ma prawie 100tys i wyglada i dziala jak nowy..
-
boczki w E87 po lifcie
jak Ci tapicer zgrzewy poucina i zrobi rzezbe to bedzie skrzypieć piszczeć itd nie jest to szczesliwe rozwiazanie!!
-
e87 116i 2.0 - wrażenia.
niestety :) taka jest przepasc miedzy M a nowym N ale mowiac o nowym szedłbym w ten z wydajniejszymi wtryskami czyli jak sie nie myle od 2010... wtedy 123d ma najwiekszy potecjał ;)
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
ja bym klejonego nie trzymał w aucie ale jesli chodzi..... jak szlak trafi to wywali błąd.... nie jest to wazna czesc ukladu :) takze spokojnie :)
-
E60 530d Zbyt wysoka temperatura
wymień oba termostaty !! tanie sa ... szkoda auta meczyć.
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
robilem w jedynce ta pompe... bierzesz takie szczotki jakie masz pod reka i pilnik i po temacie... proste mega... chodzi juz 1.5 roku
-
Stukanie w silniku podczas postoju auta 120d
zajrzyj do realoem.. i poszukaj.... dodatkowa pompa wody (elektryczna ) otwórz maske stań przy nerkach.... popatrz na kielich przy prawej ręce zejdz wzrokiem poniżej... w blaszanej czesci nadkola sa 3 fasolkowe otwory w które wsunięta jest ta pompa.
-
e87 116i 2.0 - wrażenia.
co do conti to kilka postow gdziesz czytalem ze sa slabe ale w testach nie jest zle... ciezko porownac trzebaby 2 identyczne auta na roznych gumach.... ciekawy ten wykres... nie spodziewałbym sie.. :) sa zmiany ale wysoko wysoko :)
-
Grupowy zakup Downpipe do 525d/530d-badanie rynku
ja sie pisze na downpipe ale do e87 120d 163KM ;) w rm maja po 650 jesli w grupie wyjdzie taniej to biore!!
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
http://wiadomosci.onet.pl/slask/final-sprawy-agresywnego-kierowcy-bmw/2blw2 ha rura gosciowi zmiekła.... juz nie jest taki kozak!! sam zglosił sie na policje
-
e87 116i 2.0 - wrażenia.
chlopcy kolega k8v8m ma szpere z fabryki i dlatego lekko mu sie rusza... nie wiem jaki zawias ja tez mam 200KM i automat i sportowe dostosowanie podwozia(tragiczna opcja na zime) a jak jade po mokrym to non stop sie trakcja włącza a na zimowkach conti ts jest tragedia rocznik opon koncówka 40 tydz 2011 wiec jeszcze nie takie stare... szpera fajna sprawa ;)
-
e87 116i 2.0 - wrażenia.
e87 116i nie da sie zavirusowac na 150KM to wolnossaca jednostka
-
e87 116i 2.0 - wrażenia.
prawie robi wielka roznice :)
-
[E81] Po bardzo długim postoju....
ha ja moge wziac mpaka zewnatrz i wewnatrz...
-
e87 118d by Łukasz ( SPRZEDANA )
AA kur%%!#$@a nie cierpie tego oszustwa!!
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
hahah to jest okazja na wywalenie egra :) i w jego miejsce wstawienie grzalki elektrycznej ;) wtedy szybko by sie nagrzewał kumpel zamontowal to w alfie 159 i bardzo zadowolony... grzalki o mocy 1,2kW 2 lata to akurat po gwarancji ;) czas na nowe :P
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
powinienem miec ten oring w domu poszukam jak chcesz jak znajde to ci wysle... co do kratek.... to zle sa zaslepione... powinny być od dołu.... u góry sa chwyty powietrza do silnika... nie potrzebnie tłumia przepływ... zreszta myslisz ze to cos daje??
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
jakie to ?? bo nie mam takich :)
-
[E87] Silnik tylnej wycieraczki
viewtopic.php?f=164&t=113795 www.realoem.com
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
kolejny burak z katowic..... wczesniej byl mistrz w e60... co za gosc...
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
ze Ci sie kolego chce tą rzeźbe uprawiać...... jak sie rozszczelni aku to narobi ci syfu.... ale kazdy robi co uwaza za stosowne... oby Ci sie ten patent chodzil... i obys za czesto tam zagladać nie musiał.