Treść opublikowana przez cypisek21
-
E87 116i Paulita
jak masz zamiar nastepne tez miec 1er i mocne to walnij grube kolo :) do tego a pozniej sobie przełóż :) do tej mocnej benzyny... czyli 130i albo 135 tak ? do tego tdi 2.0 to sie nie zgodze.... ojciec ma a6 z tym motorem.... z 2007 pompowtryski, turbo, 2mas, sprzeglo, przeplywka, dpf padly rowno przy 300kkm (auto w domu od nowosci) wszystko padalo co 1000 km :) przeszla wysoka fala i teraz dalej jezdzi... pokazuj ten srodek... ;) Fajny kolor ;) korekta moze?
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
repliki włoskie mozesz postawic na półke... a nie wkladac do auta..... beda krzywe po tygodniu...
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
jaki kolor kół do czerwonego ?? sahara ? srebrne ? czarne ? brokat ? wrzućcie pomysly...
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
:duh: co to za pytanie.. :mad2: albo zle klikales i zresetowales hamulce bez wymiany ( i wywala błąd) i tu bez podbpiecia do komputera nic wiecej nie zdzialasz... albo skonczyly sie klocki.
-
[E87] Swap silnika projekt/pytania
kolega stinger ma racje po swapie to będzie auto ulepione... sporo bedziesz musial kombinowac :) najlepsza opcja to 35i do srodka... lzejsza od diesla...
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
mnie robili chlopaki z rm motors. ale do 2.0d raz poprawiali i pasuje IDEAŁ słychac bardziej dmuchawke i znacznie lepiej idzie ;) i cena... dalem 550zl... efekt bomba ;) http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d876940cdbc557d5
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Zobaczymy :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Jeszcze nie zdecydowałem :) albo stalowe poszerzane 17 albo coś bardzo lekkiego 18 lub 19 :mrgreen:
-
Listwy dachowe
Listwy twierdzy do góry i kupujesz nowe zaczepy może 6 mi ocalało
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
jak komus sie podobaja moje 18 to sprzedam... z oponami.. takie sa.. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0c58cec541b866a9 cena na pw.. 8 i 8.5 cala et przod 47 tyl 50.. guma 225 + 255 wszystkie proste! ja mysle o zmianie srednicy ;)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
tak tak zdaje sobie sprawe... ale obszycie nie jest drogie ;) mam 2 kierownice wymiana to 10 min ;) wiec mozna obszywac do woli ;) ale cenna uwaga dla innych ;)
-
[E87] Swap silnika projekt/pytania
musisz czytac internety tam wlozyli z e60 M silnik v10 do jedynki
-
Spotkania śląskie
Można robić ale następnym razem przyjadę już na letnich :)
-
[E87] Swap silnika projekt/pytania
270 koni ci mało?
-
[E87] Swap silnika projekt/pytania
przymierzalem sie kiedys do wsadzenia 3.0d.... wsadzic sie da... ale bedzie tak ciasno ze cokolwiek bedziesz chcial robic to silnik bedziesz wyciagal... za ciasno.. zawias tez ale to cala masa czesci do wymiany.... najlepiej miec rozbita z tylu.. LEGALNA trojke jako dawce....
-
Spotkania śląskie
No elegancko pozdrowienia czekam na foty
-
Spotkania śląskie
To też podjade ale co to za spot na 3 auta :) Do 11
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
bedzie o 15 mm wyzej ;) przelicznika opon uzyj i bedziesz wiedzal... pozniej wysrugaj 2 deski na grubosc tej roznicy i wjedz na nie bokiem tylem przodem i wszystko jasne ;)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
zobacz sobie jak u mnie 18 siedzi z 225/40/18 + 255/35/18 ale zawieszenie S226a czyli -15mm w stosunku do serii viewtopic.php?f=112&t=183050
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
seryjnie 1 wychodzi na 4 roznych zawiasach... ;) jak mowa to 7 cali et 38 to tył dystans 25mm
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
et nie zalezy od średnicy kola.. momo wejdzie przod idealnie.... a zawieszenie klasyczne S226A czy M?
-
Alu 17 do E87
dystans zmniejsza et a ty potrzebujesz wieksze... 1er przod pod 8 cali to et47 tył 8.5 cala et51 to najbardziej popularne fabryczne ET do e87 i e90 (te same komponenty zawieszenia i hamulców) dystanse do fabrycznych kółek trzeba sobie dokladnie obliczyc zeby wyszlo et 38 do 40 przod przod zakladanie 10mm dystansów to raczej kiepski pomysł bo tracisz wtedy otwór centujący... tył mozesz do tego zestawu dorzucic 20mm ;) i bedzie elegancko tomasony nie pasuja..
-
Alu 17 do E87
jak to są faktycznie nowe i oryginalne to cena za 1 szt. ;) ;) moze ozeke ? masz slaby silnik wiec dobrze pokombinuj z waga kola to nie stracisz tyle na dynamice..
-
e60 530d
wczoraj wymienialem: http://images65.fotosik.pl/678/e57c355b0ff30f92m.jpg w kolejości: plukanka swiezy olej + filtr + odma filtr paliwa.... rozebralem wszystko z góry i podkusiło mnie.... zdjalem kolektor a w srodku OBORAAAAAAA lekko 1.5kg tej oblesnej substancji...... przy zaworze egr... masakra 50% prześwitu... 3.5h czyszczenia i wszystko idealnie az dziw ze nie wywalało bledów o przeplywach czy przyciecia EGR. fragment kolektora... http://images61.fotosik.pl/676/4d0cc14a9cf70554m.jpg wiec jesli swojego nigdy nie czysciliscie pewnie jest podobnie....
-
E87 Problem z dmuchawa POMOCY
przyczyna moze byc slaby akumulator min. bez zlacza diagnostycznego szkoda sie glowic.. trzeba posprawdzac napiecie ladowania oraz bledy