Treść opublikowana przez cypisek21
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
zima..... cos tam kopie w aucie ;)
-
E90 swap hamulcy 320 na 330d
nie wiem w czym pomoze kodowanie... ja nic nie kodowalem i zarowno dtc jak i sama trakcja bardzo ladnie chodza. powiedzialbym ze pozwalaja na minimalnie wieksze szalenstwo. na duzym zestawie oslony tarcz pasuja ale wypadaloby zalozyc wieksze zeby minimalizowac ryzyko chlapania na hamulec
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
http://auto-swiat.onet.pl/zdjecia/ryzykowne-auta-litere-b-zdjecia 1 i 2 str. :) wyjęte z sieci ;)
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
kupie czerne słoneczniki + czarne uchwyty do podsufitki :)
-
Spotkania śląskie
jak zawsze stanie na niczym..... ostatnio przejazdzalem pod m1 chlopaki chyba mieli zlot toledo.... lekko 30szt.
-
E81 problem EGR p0401
sprawdz droznosc chlodniczki egr. sprawdz czy elastyczny przewód miedzy kolektorem wydechowym a chlodnica spalin jest szczelny
-
Wtryski Bmw 118D
jesli chlopaki na forum 3 pisali ze pasuje to pewnie tak jest nie pamietam jakie wymiary ma szczorka ale tam tu to opisali viewtopic.php?f=70&t=178907&hilit=dodatkowa+pompa+wody pompy mamy te same czesta usterka...
-
Wtryski Bmw 118D
CO DO POMPY JAK MASZ JAKIES ZDOLNOSCI DO MAJSTERKOWANIA TO WYMIEN SZCZOTKI... 10 ZL........ JAK NIE MASZ DAJ TO KOMUS DO ZROBIENIA ALBO KUP NOWA POMPE. JAK ZMIENIC SZCZOTKI JEST WIELOKROTNIE OPISANE I NA NASZYM I NA TROJKOWYM FORUM
-
e87 wymiana foteli
to podciagnij sobie zasilanie i pozniej rozprowadz... fotele doposaż jeszcze w pompowane ledzwie. latwo to ogarnąć wszystko :)
-
E60 218ps chip automat warto?
zamiast wycinac dpf lepiej kupic downpipe a dpf wraz z katem schowac sobie lub sprzedac.
-
e87 wymiana foteli
masz w swoich fotelach cokolwiek elektrycznego?? np ledzwie??
-
e87 wymiana foteli
zmierz sobie dlugosci siedziska w sporcie i zwyklym. i poogladaj jak sa przeszywane i bedziesz widzial ze nie pasuje. I jak sie ni myle to jest klejone jak oderwiesz to bedzie boruta.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Zrob sobie zestaw 205 przód i 225 tyl bo przód 225 pasuje do 255 Tyl
-
e87 wymiana foteli
nie pasuja.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
http://www.motormann.no/felg/ nauczcie sie korzystania a googli
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
bo moja felga jest o 6.4mm blizej amora jak i blotnika... nic nie obciera. wpadaj przymierzaj. :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
taucher jak masz dylemat to przyjedz do mnie do domu i sobie moje kolo przymierz ;) jak dobrze pamietam daleko nie masz :) tyle ze ja mam 8j na przodzie ale to jeszcze gorsza opcja :)
-
Spotkania śląskie
jestem otwarty.. :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
nie bedzie obcierac.. poczytaj kolego caly watek wszystko tu pisze !!!!
-
e87 1.6 ultra lekkie felgi
nie no tak to nie pisz... mozna zaturbić albo wsadzić kompresor.... kwestia tego ile to bedzie kosztowalo... turbo wydech odprezenie silnika sterowanie wszystkim smarowanie turbiny... orurowanie... kupa dlubania
-
e87 1.6 ultra lekkie felgi
mowa o 116i ale nie 1.6 tylko 2.0 !!
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
jako ze czesto odwiedzany temat... to zadam pytanie poza tym tematem czesciowo.... ma ktos downpipe'a wrzuconego ? jak smiga... ze wzgledu ze moje auto juz ma troche najechane a podobno turbo slabe.... (245kkm) zero luzow i wyciekow... to chcialem mu ulżyć i usunąć kata..
-
BMW e60 530d by kamil-co sadzicie-NOWE FOTKI-
haha gdyby nie koła bo byłbym pewien ze to auto żony ;) heh z zewnatrz identyczne ;) ps te letnie to 19?
-
e87 1.6 ultra lekkie felgi
do tego co kobinujesz w innym temacie... 116 wrazenia... 130 to typowa zabawka... która sie kreci brzmi.. jedzie. wszystko oprócz ekonomiki :) wiec po co kombinowac z chipem innym przelozeniem dyfra w 116... btw... może doświadczenia w przełożeniach końcowych auta nie mam ... ale mam w motocrossie... jak zmienisz o 3% to calkiem inna maszyna... zachowanie zupelnie inne!! jak ktorys napisal 20%... dla mnie szok.
-
e87 1.6 ultra lekkie felgi
tak sie sklada ze w klubie motocrossowym jest nas 4 ktorzy jezdza jedynkami 116i -1.6 116i 2.0 120da moj i 130i i powiem ze 116i kazdy ma sie nijak do 130i... tak jak i moj 120d.. inaczej sprawa wyglada jesli patrzymy na spalanie.... ale odpalasz 130 i buzia sie usmiecha.