Treść opublikowana przez cypisek21
-
Jaki silnik do e90?
temat jest o samochodzie z 2008 roku jesli ktos tobie zrobi to za 3000 to: good for you ;) a jesli jest to jeszcze ktos z forum to tym lepiej... zębatka jest oddzielną czescia wału?? wg moich informacji to nie... a to czy sie wymienia czy nie wymienia mozna ocenic dopiero po pomiarze koła łancuchowego.. metode na oko moza sobie zachowac do oceny kobiet :)
-
Jaki silnik do e90?
zdaje sobie z tego sprawe... jak bede go miał i pojawi sie szuranie wtedy zrobie fotostory... co i jak... a tymczasem komus szurał szurał... i wyszurał http://i.imgur.com/o2iFEke.jpg
-
Jaki silnik do e90?
i to ich błąd!! a ciekawy jestem kto i w jaki sposób mierzy zuzycie tego koła na wale.... jestem pewien ze zaden z mechaników nie ma przyrządów do pomiaru zuzycia zebow. Kazdy robi jak chce.... ale mechaniki sie nie oszuka.... zawsze to wyjdzie !! nowy łańcuch nigdy dobrze pracowal nie będzie na zuzytym kole. oczywiscie sam jak bede zmieniał na nowsze bmw tez kupie Nke bo poprostu jest lepsza od M ale pojde w wersje 6 cyl. co do wypowiedzi kolegi o bezawaryjnosci starych samochow.... juz widze jak bmw serii 3 jezdzilbys z 60KM w 1.9D :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
kolego jak ty za 3000 wymienisz rozrzad w n47 to pisz gdzie !! bo wg mnie same czesci do wymiany kosztuja o wiele wiecej!! nie pisz bzdur, nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo ludzie wklejali na forum nawet faktury za części z aso na kwotę poniżej 2 tysięcy, a są dostępne jeszcze sporo tańsze zamienniki (ok 1000 zl). to nie są jakieś kosmiczne części tylko kilka rolek/zebatek, napinaczy i dwa łańcuchy. I co ciebie interesuje gdzie on wymieni rozrząd? Martw się może o turbinę panewki i wał. nie bede wiele pisał sam wał 3600 jesli uwazasz ze nie trzeba go wymieniać. to proponuje zapoznać sie z poradnikiem mechanika i podstawami konstrukcji przekladni lancuchowych. ewentualnie zgłębić temat zywotnosci układów łancuchowych zaleznie od stopnia zuzycia wspołpracujących kół. a o moje częsci sie nie martwie ;) magistale olejową mam czystą jak aparatura do pędzenia bimbru :)
-
Jaki silnik do e90?
kolego jak ty za 3000 wymienisz rozrzad w n47 to pisz gdzie !! bo wg mnie same czesci do wymiany kosztuja o wiele wiecej!!
-
-E60 535D-
lapy bym dziadom poobcinal..... swoja droga szkoda ze fura w garazu nie stoi.... nie kusiloby az tak skur$#$#@now..
-
120i nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Przepływka walnieta to wymieniaj i tak trzeba.
-
Jaki silnik do e90?
on jest fajny nowy uzywany.. jeszcze tyle lat.. staje sie dosc drogi w eksploatacji wg tego co tu koledzy na forum pisza... ale wg mnie zdecydowanie za slaby... chyba ze wrzucisz jakis virus...
-
Jaki silnik do e90?
B -będziesz M -miał W -wydatki ale wg mnie za maly silnik do tego auta...
-
stuki w silniku
mhhmmmmmm 1. podepnij sie pod komputer. 2. sprawdz rozrzad. 3. wymien rozrzad. :) taki moj pomysl...
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
dobrze sobie kolego sprawdz czy nie bedzie Ci wystawać http://www.motormann.no/felg/
-
[E87) 120d by Radek
Czy ja dobrze widzę kolce? Jak na tym sie jeździ z większą prędkością?
-
e87 wymiana foteli
wiazka w fotelach jest banalna do ogarniecia ;) jak cos słuze pomocą :)
-
e60 M5 Night Vision Retrofit Kit
powiedz mi czy moge wmontowac to do jedynki?? chodzi mi o poloczenie bezposrednie kamery i jakiegos monitora... nie konicznie tak rozbudowany uklad jak e60... jak wejdzie wszystko byloby elegancko
-
[E87] 120d damianz
ooo widze ze Z4 obo Ciebie ma piekne kola :P hehehehe pamietaj co ja od Ciebie chce w styczniu :)
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
zmiana decyzji..... do e87... komplet zwyklych materialowych foteli wraz z boczkami (grafitowe) z poduszkami i mata obecnosci pasazera... lub wszystko oddzielnie... komplet boczkow z czarnej skory do wersji przedliftowej przednie fotele klasyczne z czarnej skory. LH SW z poduszkami i mata obecnosci.... ceny na PW mega Tanio bo lezy mi i zastawia strych... foty na pw
-
e87 wymiana foteli
panowie jako ze kupilem sportowa skore do siebie to mam teraz zwykla skore na sprzedaz sprzedam : 2x przedni fotel oparcie tylne tylne trójkąty + komplet boczkow... brak jedynie tylnego siedziska.... moge porozdzielac same przody i boczki lub jak kto chce.... cena bedzie o wiele wiele nizsza niz na allegro!!!
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Sprzedam przednie fotele do e87 sport czarna skora pompowane ledzwie + boczki wysuwana czesc pod uda elektryczne boczki i ledzwie reszta manual... dzieki tej opcji fotel schodzi 3cm nizej niz w opcji pełnej elektryki. cena na PW
-
Wyciek - przód maski
tak program.... jedz do v-tech, dynosoft, lub innej firmy zajmującej sie zmiana map... u siebie juz program mam na 200KM i 400NM ale dalej malo ;)
-
Wyciek - przód maski
jak koni malo ciągnie to rob program :) bedzie lepiej.... mnie tez mocy brakuje ;)
-
Wyciek - przód maski
Jesli dobrze tu widze to Karolina pokazuj swoja jedynke ;)
-
run flat - ciśnienie a zmiana temperatury
u mnie wyswietla tylko ze kapec jest nie pisze w którym kole.. w zony e60 dokladnie to samo... ale wiem ze jest mozliwa opcja doposazenia w czujniki cisnienia w kolach..... nie wiem w którym modelu.. ale obilo mi sie to o uszy.. jak spuścisz sobie kolo na stacji pod kompresorem to bedziesz widzial jak wyglada na kapciu. :) polecam po kazdej regulacji cisnienia w oponach powiadomienie komputera o tym przez reset systemu do monitorowania cisnienia.
-
Wyciek - przód maski
:) nibyt powinienem wiedziec ale nie wiem o które miejsce chodzi... ;P
-
run flat - ciśnienie a zmiana temperatury
moze masz jeszcze opcje taka ze w kolach czujniki cisnienia... u mnie wyswietla tylko ze kapec nie pisze w którym kole
-
run flat - ciśnienie a zmiana temperatury
zalezy jaki rozmiar kola... ale troche jest oklapnieta... inaczej auto by nie wyczuło ;) osobiscie nigdy przez roznice temperatur nie wyskoczyl mi blad... przeciez temperatura spada w 4 kolach nie w 1 wiec srednica kola jest taka sama... a to na czujniku ABS sie ten system opiera..