Treść opublikowana przez cypisek21
-
E87 N43 116i,dziwna praca silnika.
założylem taki wątek juz dawno w zakladce piatek... i cisza.... viewtopic.php?f=73&t=229196
-
E87 N43 116i,dziwna praca silnika.
nie wiem czy to taki spec... ;) chociaz moze kolego ramos. podpowiesz błąd e18f w e60 wszystko dziala a blad sie pojawia jak powiesz co mam wymienić to wysylam flache kurierem :)
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
nie pamietam gdzie to czytałem. ale nie o to chodzi ze wieksze cząstki sa nieszkodliwe, bo sa znacznie bardziej, lecz o wiele mniej lotne.
-
Cisnienie w oponach Run Flat 17"
brakuje jeszcze dwóch wymiarów opony... w zaleznosci od wysokosci profilu zmienia sie cisnienie
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
troche z tym powietrzem pojechaliscie za ostro panowie !! tu macie przykład z chin.... fur mnostwo ( wiekszosc trupów) i przemysl i zobaczcie ile procentowo trują auta a ile przemysl. http://www.proeconomics.pl/2013/06/21/zanieczyszczenie-powietrza-w-chinach/ czytalem tez artykuł( nie pamietam gdzie) w którym opisane bylo jak inaczej zachowuja sie spaliny z filtra dpf a takie bezpośrednio. chodziło głównie o wielkość cząsteczek. podobno te bez dpfa i kata są znacznie wieksze i zaraz opadaja na podłoże a te z dpf znacznie drobniejsze i to te łatwiej nam sie wchlaniaja w organizm.... ile w tym prawdy nie wiem.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
wrzuciłem micheliny alpin a4 do 530d i sa bardzo fajne. cicho. dobra trakcja na mokrym.... kiedys dosc sporo czytalem o wielosezonówkach... i nadal o nich mysle np: dunlop sport AS 01 jedynie w ostrym sniegu sa gorsze.... reszta o niebo lepiej... na mokrym na suchym, i na blocie posniegowym. rozwazmy ile czasu w zime jezdzimy po mokrym a ile po sniegu.... w serii montowane sa chyba w tiguanach i cayenach.
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
w babskim 530da jest prawie 300kkm i filtr czastek bez problemu ;)
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
i ja to druciarstwo bede stosowal... co prawda mam tylko kata ale jak tylko chlopaki poprawia downpipe to go zaloze ;) są tez pozytywne aspekty nie posiadania dpfa i kata. ;) zmniejszony lag ;)
-
Grupowy zakup Downpipe do 525d/530d-badanie rynku
kupilem dp od rm motors do jedynki i nie pasuje.... takze zobaczymy jak sie rozwiaze temat. (wejscie do turbo ok wyjscie na wydech ok ale sonda w zlym miejscu( po montazu przewody sondy opieraja sie o kolektor) lącznik elastyczny opiera sie o izolacje termiczna. uchwyt montazowy opiera sie o skrzynie. napisze jak chlopcy podeszli do tematu
-
E60 218ps chip automat warto?
to ze zawsze mozesz pozniej dpf albo sprzedac albo zalozyc. nic nie niszczysz.
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
swiatelka folia oracal kola 18" rure spawaj ;) ona tylko pomaga :) lzejsza i fajna :P jutro dzwonie do rm motors i spytam co i jak z poprawkami tej rury. wg mnie sporo zabawy bedziesz mial z kolnierzem do mocowania przy dmuchawie. ale dla chcacego nic trudnego.
-
[E87] 120d damianz
martwy ciag pocwicz jak sie miesnie wzmocnia tez pomaga ;)
-
[E87] 120d damianz
dokladaj jeszcze pompowane ledzwie!! duzo daje na dluzszej trasie.. mozna pomieszac i plecy nie bola..
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
jeszcze cos z wczoraj.... przeszedlem na ciemna strone... http://images64.fotosik.pl/567/cf119794f669f5c1m.jpg
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
miało byc plug&play http://images63.fotosik.pl/565/e849a01a69d8bab9m.jpg a jest plug & nie pasuje. chlopcy z rm motors cos beda musieli poprawic..
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
http://images63.fotosik.pl/565/cafbfb37ef7c4211m.jpg taka mala zmiana na szybko
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
taka opcja: sobie zostawic jedynke a kobiecie e60 :) kobiety lubia duze fury :) a normalna 5 nie daje radosci z jazdy!! jest duza i ociezala w zakretach ;) ale extra auto rodzinne ;) polecam u mnie to sie sprawdza w 100%
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
w aso to nawet czasem filtra nie wymieniaja !! znam kilka przypadków sporych wałów na oleju. czasem troche upuszczaja i dolewaja np zamiast 6l to 3 wlewaja. jak chcesz byc pewien ze masz dobrze zrobione to trzeba niestety patrzec co robia albo zrobic samemu.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
tzn ze czesto w aso kręcą wały podczas wymian serwisowych. osobiscie co wymiane oleju płucze płukaną motul engine clean lub liqui moly... to czysci wszystkie nagary z pierscieni olejowych, całą magistrale olejową, czyste kanaly olejowe lepiej smaruja dmuchawke. wałki rozrzad i wszystkie ruchome czesci..
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
mozliwe ze jedna z pierwszych pełnych wymian ;) nastepnym razem wypłucz silnik przed wymiana ;)
-
Regeneracja reflektorów e60
nie wyjedzie przez otwór trzeba lampe rozkleic. czyszczenie samych soczewek daje niesamowity efekt.
-
e61 tylne lampy po lifcie w 2005 roku
jak lubisz druciarstwo to dołóż opornik :)
-
E90 swap hamulcy 320 na 330d
przewody zostaw serie. odkrecasz przy zacisku zakrecasz nowy zacisk odpowietrzasz i po temacie ja kupowałęm nowe osłony tarcz przod i tył takie jak sa w 335i
-
Spotkania śląskie
no czekam na propozycje
-
[E87] UPDATE oprogramowania - czy warto?
skrzynie bym odswieżył.... ale tylko skrzynie.... a jakby ktos potrafil tak nakobinował ze automat sam biegu nie zmieni w trybie manualnym nawet na czerwonym polu.... oooooo to przyniose do kwoty jaka chce jeszcze dobra FLACHE ale naprawde dobra :)