Treść opublikowana przez cypisek21
-
Alu 17 do E87
cze po 1 primo ;) temat kół wałkowany w innym wątku nawet i kliku.... 2 te tomasony na moje oko ci do przodu będą tarły przy 8 calach poszukaj cos w okolicy et40
-
Spotkania śląskie
606-854-294 bartek bede o 11 w okolicach kfc potwierdzcie kto bedzie :) 1.cypisek
-
530D E61 218 KM dymi na niebiesko
zdejmij zimna rure dolotową do turbiny i pomacaj czy ma luz. popros o opinie innego mechanika... watpie ze padly uszczelniacze zaworowe w dieslu ;) Ps. moja cora ma 14 miesiecy i tez daje czasem popalić poprostu trzeba sie uodpornic ;P
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
:cool2:
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
to deska + miarka w dłoń i na pomiary :) a pozniej http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi i wszystko jasne :)
-
530D E61 218 KM dymi na niebiesko
o napewno ;) aale by mial roboty ;) uszczelniacze zaworowe :) co to jest polonez?? turbo sprawdz.... jak nie masz dpfa to jak turbo miales zmeczone to teraz juz tego oleju nie ma gdzxie dopalić. i wali na niebiesko. sasiad mial taka akcje w astrze ;) 2.0T poki jechal wszystko ok jak stanął 10 min i smolensk sie zaczynal. zmienil turbo i po temacie...
-
Spotkania śląskie
mnie pasuje czerwone 1er
-
BMW E60 3.0 (automat) Falowanie obrotów i buczenie
prawdopodobnie jakas perełka :) z 100% oryginalnym przebiegiem... zacznij od diagnostyki... najtanszy sposob by sprawdzić czy cos ci nie bruździ.... konwerter w tym 218KM to chyba nie jest zbyt awaryjny element.... i poskojnie powinien przetrwać o wiele wiecej... u mnie 300 i z konwerterem bez problemu.. olej w skrzyni i miske wymieniales po kupnie??
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
ale tanie te jedynki... a moja taka gola byla i taka droga ;/
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
jeszcze nigdy nie uzywalem hamulca recznego.... wogole po co to jest?? staje autem włączam P i koniec
-
Spotkania śląskie
przyjedz i bez marudzenia ;) wrzuce hamulce do bagaznika to sobie przyłożysz ;)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
moja baba jedzi na 19 i nie narzeka :P nawet ich nie krzywi !! takze mysle ze grubo przesadzacie :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
rózne sa pojecia piekna :) jak takie male kola mogą byc piekne ;) te są zwyczajne ..
-
Spotkania śląskie
jakies konkretne miejsce na 3 stawach?? znajdziemy sie ? przyjade na 100%
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
wybaczcie obore w środku..... w piatek posprzatam przed spotem :P http://images64.fotosik.pl/673/915261179445a6f4m.jpg http://images62.fotosik.pl/673/939d1b6434008c3am.jpg http://images65.fotosik.pl/673/437e518b063eb3d8m.jpg http://images61.fotosik.pl/670/0216f69369766a80m.jpg
-
[e87] gwint czy ori
tym bardziej gwint wskazany
-
Spotkania śląskie
moze byc 3 StawY
-
Spotkania śląskie
moze kolo bawarii :P tam jest zaraz taki luzniejszy parking kolo decathlonu.
-
[E87] Jaką szybę przednią polecacie - nie polecacie ??
kalibrować czujnik. sporo pomaga. zapytajcie chlopcow którzy w tym grzebia.... a dziqsek cos na slasku grzebie w najblizszy weekend... wiec jest okazja na spota i grzebanie...
-
Spotkania śląskie
mnie tez pasuje ;)
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
m pakietowa kierownica obszyta alcantara z czerwonym paskiem i czerwona nicia... na pokladzie ;) galka i mieszki.. rowniez w alcantarze z czerwona nicia ;)
-
Spotkania śląskie
koncentrujcie sie moze wreszcie cos wypali.
-
Łańcuch rozrządu N47
jedno i drugie to zwykle pierdzidełko.... nad czym tu sie tak rozwodzic ;) jedno i drugie sie psuje i trzecie tez....
-
E87 pierwszy serwis po zakupie
zobacz jak sie maja czesci 4 i 5 https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/11_3189/0/51165/L/0/0/0/0/mechanizm-ster-acuch-sterujacy-113189 kumplowi to padlo... w 116i
-
[e87] gwint czy ori
no wlasnie jak to siedzi :) mnie moze tez kiedys na kw podkusi ;)