Treść opublikowana przez cypisek21
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
10 cali z tyłu w jedynce?? wejdzie?? aale szeroko
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Pieknie :) fura mistrz !!
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
lux maszyna ;)
-
Czy należy bać się silników diesla?
nie wiem czy awaryjnosc mniejsza.... moj kolega ma 116i z 2010 okolo 60kkm nalotu... 2 wtryski i 3 cewki juz padly.... u mnie od 100kkm tylko jakies bzdury... rolka, lozysko klimy, sterownik swiec zar.
-
Spotkania śląskie
no i fajnie powoli sklad sie powieksza !!
-
Czy należy bać się silników diesla?
bmw to ogolnie drogie auto w eksploatacji... drogie vwahacze amory hamulce.. w dieslu moze zdechnac turbo wtryski, w benzynie wtryski cewki valvetronic lub inaczej nazywany system regulacji kata walkow.... opcje z 2masem odradzam.... automat jest w 100% bezproblemowy...
-
[e87] 120d piszczy rano
Bez wyciagania sprężarki trochę gimnastyki Ale nie trzeba spuszczac gazu
-
BMW E87 118d 2005r. dymi przy "depnięciu"
przeanalizuj takie opcje.... w podanej kolejnosci ;) zle paliwo sprawdz temperature silnika (menu ukryte, inpa lub torque w smartfonie) mocno zabity kolektor dolotowy wraz z egr sprawdz korekcje wtryskow (inpa)
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
raz sie przegrzal ze az dymil..... 3x rozladowal sie akumulator... jesli dla ciebie to normalne to ok ;)
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
nie rob sobie jaj ze 3 lata jezdzisz autem w takim stanie.... rece opadaja...
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
ciezko powiedziec.... napewno wyjdzie ze prad ucieka cala noc..... trzymalbym sie mojego wczesniejszego posta...
-
F20 - 116i - Kamazzi
jak trudniej o sprezyny uzyj szukajki... napisalem dokladnie gdzie kupic sprezyny... koszt 16 zeta jak dobrze pamietam ;) cytacik: nervvus116 napisał(a): kolego proszę pomóż mi to znaleźć szukam już kilka dni słabo szukasz :) http://www.1erforum.de/der-1er-bmw/heck ... 33116.html jeszcze cos do pomocy..... bez kombinowania widać ze jest to sprężyna dociskowa o przekroju prostokątnym zgodna z ISO 10243 (malowanie na zielono oznacza : do obciążeń lekkich... poniżej masz katalog... http://www.impex.brandpoint.pl/info/ofe ... iso-10243/ wg mnie jest to sprężyna o numerze katalogowym: 1S19032 :mrgreen:
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
taki cienki kabel przeciety ?? prawdopodobnie masz uszkodzona kleme ibs i ktos ja odcial.... sprawdz jeszcze czy nie masz opornikow zamiast airbagow i czy nie ma gwozdzia zamiast ladunku pirotechnicznego...... kolego co ty za mine kupiles.... szykuj pare grubych tysiakow na wyprostowanie wszystkiego...
-
F20 - 116i - Kamazzi
Aż dziw bierze ze nie jest to seryjne. Od dawna mam to w e87... Docenisz ten patent zima.. Dobry mod
-
[e87] 120d piszczy rano
lozysko od klimy kreci sie zawsze nie zaleznie od tego czy klima jest wł. czy wył. w jedynkach nie ma sprzegła... kompresor caly czas pompuje plyn. sprawdz jeszcze rolke prowadzaca i napinajaca
-
[e87] 120d piszczy rano
a u mnie piszczylo ;) ;) łozysko klimy
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
po tym co piszesz ze auto przegrzales... + te bledy to najlepiej auta sie pozbyc.... przegrzanie silnika zawsze ma jakies konsekwencje..... zaczniej od naprawienia wentylatora naladowania akumulatora.... skasuj bledy pojezdzij i dalej... to tez moze sie przydac wszystko moze byc mocno powiazane z temperatura silnika..
-
E81 E87 Obawy przed kupnem 177KM diesla,POMOCY !!!
trzeba bmw kupic w automacie !! i po cyrkach zero problemu... zmiana oleju z misa i tyle..
-
E81 E87 Obawy przed kupnem 177KM diesla,POMOCY !!!
Ale cypis ma m47 :) lozysko klimy termostaty, sterownik świec a reszta to moje wymysły.. Mam super patent na niezniszczalny 2 mas
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
naładuj aku odpal auto skasuj bledy zgas zamknij otworz odpal przejedz sie... wszystkie bledy ktore powstana to awarie w aucie... napraw auto tak by nie bylo bledów... i wtedy zacznij szukac dalej... nie ma co gdybac ... trzeba eliminowac sukcesywnie.. ilosc mozliwosci ograniczona :)
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
słaba benzyna z automatem to słaby pomysł... ale jesli jest taka potrzeba.. 116i w wersji koniecznie 2 litrowej po lifcie.
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
auto sie nie usypia... czuwa caly czas.... stad rozladowywanie.... w e61 czesto winna wiązka klapy. sprawdz pod tym kątem. podłącz pod komputer sprawdz bledy...
-
Klocki hamulcowe
ile sztuk w aucie czego jest jest napisane na realoem.com 2 szt potrzebujesz przod i tyl oddzielnie u siebie mam ate i dziala.
-
Irytujące BMW E90 (320i 2005 150KM) - czy tak ma być?
choc to malo prawdopodobne w 3er sprawdz maglownice...
-
Klocki hamulcowe
osobiscie jeszcze nie wrzuciłem EBC narazie mam klocki z ASO ale jak dojade tarcze to wrzuce ten zestaw na 100% mimo ze komplet przednich tarcz do mojej 1er w aso to masakra :)