Treść opublikowana przez cypisek21
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Bezpiecznie to szukac dobrego i zadbanego egzemplarza.... to co pod maska to 2 plan!!
-
Klocki hamulcowe
Czlowieku ja sobie jaja robilem !!!! Klocki EBC REDSTUFF Tarcze ASO czujniki juz nie tak istotne
-
Klocki hamulcowe
osobiscie polecam klocki maxgear sa super bo są tanie a to najwazniejsze. tarcze hamulcowe tez maxgear robi... najgorzej z czujnikami zuzycia klockow bo najtansze sie zaczynaja od 30plnow zeby zersetowac zuzycie klockow w komputerze musisz wejsc w ukryte menu w liczniku... (wpisz odpowiednie haslo w szukajce) jak jezdzic zeby nie wymieniac.... zeby bylo bezpiecznie to mozesz hamowac silnikiem i recznym... wtedy klocki dluzej pożyja.. ASO to drozyzna !! omijaj szerokim lukiem.
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Pięknie! Bogate brzmienie
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
wymien szczotki w pompie wody klasyka.. dla jedynek i trojek
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
aaalee to pociagnie po kieszeni zeby bylo czysto.... ale pewnie przez 3 lata nic nikomu sie nie zepsulo :) i tylko lał i jezdził... wpisuj kolejne bledy w google i wszystko Ci sie rozjani... ale bedzie szeroko... widze ze sondy chyba do wymiany...
-
Turbina przepocona
duze turbo to jest kupsko do jazdy po miescie... zanim sie obudzi to sie swiatła zmienia :P
-
Spotkania śląskie
będę ;)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
KOT ;) co do kierownicy w zamszyku ;) u siebie takie cos mam.... jak jedziesz bez rekawiczek... to lepiej dlonie trzymaja sie na m-pakietowej.... natomiast jak zalozysz rekawiczki ;) to zupelnie inny level ;) osobisie uzywam rekawiczek fox platinum antiscene ;) takie zboczenie z mojego głównego hobby... ale mega przewiewne.. lekkie i pieknie leza na dloni :) AUTO Mistrz... tak trzymaj i działaj dalej.. :)
-
Kontrolka inspekcji oleju 118d
W tym celu nalezy uzyc szukajki. Ewentulanie wlaczyc yt i tam wpisac w szukajke. Po co robisz tu smietnik?
-
[E87] 118d N47D20 - dziwny dźwięk
łącznik elastyczny to grosze ;)
-
[E87] 118d N47D20 - dziwny dźwięk
oderwie sie wydech... odleci wraz ze zderzakiem....
-
Spotkania śląskie
i cisza po spotach..
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
aa moze bym sie wybral poogladam ladne auta ;)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
parkowanie tylko tyłem :)
-
brake light left failure
?? tak na poważnie?? czy wujek google i jego tłumacz nie potrafili tego ogarnać? dorzuć screeny z INPY moze turbo padło albo jakis wtrysk !!
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
lapmy poliftowe mi po glowie chodza z ciemnym srodkiem... 2 rurka z tyłu tylko nie wiem czy to nie wioska.... cos jak w 130i intercooler... czarna ramka wokolo przycisku klapy zamiast chromu.... moze plasti dipem
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
pamietaj minimum tydzien trzeba jezdzic po zmianie sprezyn i dopiero skontrolowac/poprawić geometrie. sprezyny musza sie ułozyc
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
http://images63.fotosik.pl/779/953699c871b52717m.jpg http://images61.fotosik.pl/779/039b3d90a8f11fa0m.jpg http://images63.fotosik.pl/779/84892a902a68eda8m.jpg klasyka auto brudne foto w deszczu... oczekuje dyastansów... 20mm tyl bylo za grubo... http://images61.fotosik.pl/779/4e738138aae4ae78m.jpg wiec niestety tego nie bedzie... czekam na 12mm
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
jak nie sprzedam to zaloze do e60 :|
-
[E81] Filtry eksploatacyjne - co polecacie?
Z góry napisze !! w górnym prawym rogu jest wyszukiwarka wszystko juz bylo omawiane wiele razy !!
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
18x8.5 et50 + bridgestone potenza z rantem ochronnym RSC 255/35 + dystans 20mm trze..... takze sprzedam dystanse 20mm ;P
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
no sam sie zastanow.... masz turbo w samochodzie... cale jego dzialanie opiera sie na przepływie gazów... im wiekszy przeplyw tym doladowanie wieksze... turbo bez dpfa wczesniej wstaje.. jest mniejsza turbo dziura i lag.. zarówno dpf jak i katalizator dzialaja na tej samej zasadzie....tarcie... (gdzie jest tarcie tam zawsze są straty) wzrost temperatury spalin powoduje dopalanie tego calego swiństwa ktore powstaje podczas procesu spalania... roznia sie tylko budową... jak masz serie 1 z dpfem... to zrob tak.... jedz na hamownie X zmierz sie.... nastepnie kup downpipe zdemontuj uklad dpf+kat... załóż downpipe... jedz sie hamowac na hamownie X... i masz wyniki.. i jestes 100% pewien.. co daje usuniecie dpfa bez remapu... moje auto ma zalozony downpipe ale jest po remapie.. wiec turbo ma wiecej roboty... kazdy sprytny mechanik powie ze usuniecie dpfa to ostatecznosc.... zawsze lepiej mu go wymontowac wypalic/wyczyscic/przedmuchac/ i zamontowac spowrotem... i tak w kółko... oczywiscie dpfy w bmw sa bardzo dobre.... sam w e60 mam i ma 300kkm przebiegu i jest w eleganckiej formie. trzeba tylko silnik regularnie diagnozowac, pilnowac termostatów i czasem przejechac sie autostrada...
-
e87 120d M47 intercooler z e60 535d
ten z bmw za maly.
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
u mnie nie ma nic ani katalizatora ani dpf'a w polsce nikt mi sie nie czepiał o to.... masz racje jest to nielegalne :) i nieekologiczne... jednak dla silnika to czyste dobro ;) tak samo jak wywalenie egr... silnikowi to tylko pomaga.... a usuniecie dpfa dziala korzystnie na turbo.