Treść opublikowana przez cypisek21
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
DIRT :) ME GUSTA
-
Lewarek i zapasówka do E87
http://allegro.pl/bmw-e39-e46-e60-e61-e90-e91-lewarek-podnosnik-i4033601171.html
-
Lewarek i zapasówka do E87
nie e90, e60, e87, e81
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Wrzuć na wagę:) wrzuciłem na wagę 19 z e60 19 cali 9 cali szeroka z opona 255/35 Pirelli pzero bez rac tylko xl 27,5 kg
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
wrzuć kola na wage z ciekawosci.... 19 u mnie ważą 27kg 255/35 bez rsc 20 cali bedzie kot ;)
-
Czyszczenie, pielęgnacja jasnej skóry i inne kosmetyki
jesli chodzi o deironizacje to polecam dragon's breath od Valetpro.... 75zl za litr dziala identycznie jak Ironx i tak samo krwawi ;)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
dla wiadomosci : kola 18 ellipsoid styling 107 przod 8cali + 225/40/18 michelin pilot sport rsc -> 23kg/szt tył 8.5cala +255/35/18 bridgestone potenza rsc 24.7kg/szt
-
Lewarek i zapasówka do E87
pasuje z e90 i e60 lewarek ;) sam mam z 3er i robie 1er i 5er :)
-
[E87] Amortyzatory
To że ten sam producent nie oznacza że jakość taką sama przykładem są tarcze hamulcowe fabrycznie są ate ale to zupełnie inne ate niż zamiennik
-
E87 Jak wyciągnąć listwy dachowe
Pisałem w innym temacie trwać do góry większość zaczepow będzie do wymiany.
-
[E87] Amortyzatory
Jedz do bmw poproś o rabat i kup oryginal.! Chyba dałem 1100 albo 1200 za te do s226a
-
[E87] Amortyzatory
realoem pokazuje jaki amor do jakiej wersji podwozia. rozkoduj vin i tam bedzie pisac czy masz m czy s226a pozniej na realoem znajdz numer i do bmw po czesci :) skrec kolem w lewo i wchodz i szukaj naklejki powinna byc widoczna na lewym i na prawym amorze...
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
;) jesli ktos lubi lodówka jezdzic zamiast sprytnym malym autem ;) ;P przed 2008 535d ma powazny problem z zywotnoscia konwertera... trzeba wkladac wzmocniony bo seria szybko pada. co nie zmienia faktu ze kawal fury.
-
[E87] Amortyzatory
kupilem oryginal. wg mnie to najlepsze rozwiazanie ;) te ktore byly zamontowane w aucie wytrzymaly 235kkm. w zaleznosci kto jakie ma zawieszenie ale amory roznia sie sila tlumienia standard w stosunku do sport i M zawiechy. nie chcialem zmieniac zachowania auta bo bardzo mi pasuje!
-
E87 120i - błąd czujnika pozycji wałka rozrządu - pytanie
Jak chcesz podejdź podepniemy pod inPe :) czujniki najlepiej oryginalne
-
Olej Motul
nie kombinuj kolego tylko wlej o takiej gestosci jaka masz zalecana w instrukcji. przed wymiana wlej płukanke moze jakies paprochy sie nazbierały i cos blokuja...
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
Taki sam jak masz włóż. sprawdz sobie czy po wymianie rejestruje sie akumulator na nowy. w e60 np trzeba. w jedynce nie zmienialem od nowosci wiec nie wiem.
-
E81 E87 Obawy przed kupnem 177KM diesla,POMOCY !!!
tez mi wielki problem... kupisz auto zrobisz rozrzad i reszte i jezdzisz... kazde auto ma jakies slabe punkty.
-
Własna wymiana oleju a wskazania komputera
czas do przegladu olejowego nie ma zbyt wiele wspolnego z jakoscia.... tu komputer odlicza kilometry i tyle.... jesli cos w silniku bedzie nie tak pojawi sie woda paliwo opiłki metalu. wtedy czujnik zadziala.. zajrzyj pod oslone na miske olejowa i zobaczysz go :)
-
E87 116i Paulita
w 2,5 k zl powinnas sie zamknac..... lampy poziomowanie wiazka sterownik kodowanie, spryskiwacze z pompa...... nie ma czegos takiego jak dobre ustawienie lamp do xenonów...
-
E87 118D --> kross21
do zmiany kierownicy potrzeba maly dlugi plaski srubokret i klucz chyba 19 nasadka wyjmujesz kluczyk ze stacyjki, demontujesz poduszke odkercasz kierownice. przykrecasz kierownice wpinasz poduszke zakladasz i juz ... wprawna reka 10min.
-
E87 118D --> kross21
mnie osobiscie nie podobaja sie te 3kolorowe paski na nerkach... sam je zalozylem ale na 15 min.. Zmien sobie Kierownice ;)bedzie sie przyjemniej prowadzic
-
Własna wymiana oleju a wskazania komputera
podobny czujnik mamy w dieslach. https://delphi.com/shared/pdf/ppd/sensors/et_oilcond.pdf
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
ja mam manualna klime jak ustawilem 2 lata temu to czasem przesune cos o 2-3 kliki wg mnie mistrz !!! proste jak cep ale nie ma tego wQrwiajacego szumu jak w climatronicu .... oczywiscie nie jest tak ladny... ale od tego auto sie lepiej nie prowadzi :).... srodek oklejony 3M czarny polysk... niezniszczalne !!
-
E87 116i Paulita
fajna kierownica to tylko M pakietowa ;) skora sport sliska.... lezy mi w garazu... do kierownicy jeszcze poducha potrzebna bo jest inna